You are viewing a single comment's thread from:
RE: Смак літа☀️🍉
Не солодкий 😏 Як то кажуть... Спробуй ще 😂 А, то ж реклама якоїсь акції була, мабуть з кока коли... Подарунок під кришечкою 🤣
Не солодкий 😏 Як то кажуть... Спробуй ще 😂 А, то ж реклама якоїсь акції була, мабуть з кока коли... Подарунок під кришечкою 🤣