You are viewing a single comment's thread from:
RE: Спека неможлива!!
Просто треба налаштувати домашнє придприємтво
Я спочатку глянувши одним оком на обкладинку допису, і слова : Галина, торт, думала що ти цим і зайнялась. 😂
Просто треба налаштувати домашнє придприємтво
Я спочатку глянувши одним оком на обкладинку допису, і слова : Галина, торт, думала що ти цим і зайнялась. 😂
Твої слова та Богу в вуха))
хотілося б таким зайнятися, але в мене геть не та освіта))
В небесній канцелярії сказали що почули тебе. Але, для того, щоб виграти в лотерею - треба купити лотерейний білет ☺️
Спробуй, знайомі точно підтримають твій бізнес своїм доларом, а далі має спрацювати сарафанне радіо. Горішки з згущеним молоком люблять всі, та на цьому твої таланти не закінчуються. Триматиму за тебе кулачки, багато людей працює не за освітою, мені здається в тебе все вдасться готувати вмієш, контакти з людьми підтримуєш. :)