You are viewing a single comment's thread from:

RE: Спека неможлива!!

in Ukraine on Steem11 hours ago

Просто треба налаштувати домашнє придприємтво

Я спочатку глянувши одним оком на обкладинку допису, і слова : Галина, торт, думала що ти цим і зайнялась. 😂

Sort:  
 3 hours ago 

Твої слова та Богу в вуха))
хотілося б таким зайнятися, але в мене геть не та освіта))

 2 hours ago 

В небесній канцелярії сказали що почули тебе. Але, для того, щоб виграти в лотерею - треба купити лотерейний білет ☺️
Спробуй, знайомі точно підтримають твій бізнес своїм доларом, а далі має спрацювати сарафанне радіо. Горішки з згущеним молоком люблять всі, та на цьому твої таланти не закінчуються. Триматиму за тебе кулачки, багато людей працює не за освітою, мені здається в тебе все вдасться готувати вмієш, контакти з людьми підтримуєш. :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59866.06
ETH 1573.69
USDT 1.00
SBD 0.42