You are viewing a single comment's thread from:
RE: Спека неможлива!!
Просто треба налаштувати домашнє придприємтво
Я спочатку глянувши одним оком на обкладинку допису, і слова : Галина, торт, думала що ти цим і зайнялась. 😂
Просто треба налаштувати домашнє придприємтво
Я спочатку глянувши одним оком на обкладинку допису, і слова : Галина, торт, думала що ти цим і зайнялась. 😂
Твої слова та Богу в вуха))
хотілося б таким зайнятися, але в мене геть не та освіта))