You are viewing a single comment's thread from:

RE: Спека неможлива!!

in Ukraine on Steem6 hours ago

Я не купувала магазинські, тому не знаю. А от свої дуже любила. Просто треба налаштувати домашнє придприємтво)) До речі, після моїх балконних розкопок я ще знайшла форми для випікання, тож тепер повернуся до приготування різного печива, але тільки коли приїде малий. А в селі запропонувала, щоб самі приготували. Там теж є форми.

Про Петріківку... теж запропонувала купити медовик, тож вони вже купили, поки чудові скидки)).

Sort:  
 5 hours ago 

Просто треба налаштувати домашнє придприємтво

Я спочатку глянувши одним оком на обкладинку допису, і слова : Галина, торт, думала що ти цим і зайнялась. 😂

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 60000.47
ETH 1565.58
USDT 1.00
SBD 0.42