You are viewing a single comment's thread from:
RE: Спека неможлива!!
Я не купувала магазинські, тому не знаю. А от свої дуже любила. Просто треба налаштувати домашнє придприємтво)) До речі, після моїх балконних розкопок я ще знайшла форми для випікання, тож тепер повернуся до приготування різного печива, але тільки коли приїде малий. А в селі запропонувала, щоб самі приготували. Там теж є форми.
Про Петріківку... теж запропонувала купити медовик, тож вони вже купили, поки чудові скидки)).
Я спочатку глянувши одним оком на обкладинку допису, і слова : Галина, торт, думала що ти цим і зайнялась. 😂