Καλησπέρα Κατερινιώ !!! Αχ..!!! Θα ήθελα να είμαι από τώρα, εκεί που θα είμαι σε 1 μήνα περίπου... Κρήτη φυσικά !!! Παραλία "ληστή", Κερατόκαμπος Βιάννου...!!! Κερνάω Ρακί φυσικά !!!
Καλησπέρα Κατερινιώ !!! Αχ..!!! Θα ήθελα να είμαι από τώρα, εκεί που θα είμαι σε 1 μήνα περίπου... Κρήτη φυσικά !!! Παραλία "ληστή", Κερατόκαμπος Βιάννου...!!! Κερνάω Ρακί φυσικά !!!
Αλήθεια θα έρθεις;;; Ελα κάποια στιγμή discord να κανονίσουμε
Ναι, μου έχει πει και ο @giosou για το discord, το έχω κατεβάσει αλλά δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ ακόμη...Μέσα στο σ/κ θα το δω...!