Tongkat Madura Stick Nedir, Yan Etkileri, Kullananlar, Eczanelerde Var mı? (ŞİKAYET)

in #tongkatmadura4 years ago (edited)

Tongkat Ajimat Madura Nedir, Tongkat Ajimat Madura Nasıl Kullanılır,Tongkat Ajimat Madura Vajina Daraltır mı, Tongkat Ajimat Madura Vajinadaki Kokuyu Giderir mi,Tongkat Ajimat Madura Ne İşe Yarar,Tongkat Ajimat Madura Kullanan Var mı,Tongkat Ajimat Madura Yorumları, Tongkat Ajimat Madura Şikayet gibi tüm sorularınızın cevabını bu yazımda bulabilirsiniz.

Tongkat Madura Nedir?

Tongkat Madura, kadınlara has üretilmiş özel ve bitkisel içeriğe sahip, kadınların vajina ile ilgili problemlerini gideren bir yardımcı üründür. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibiyle ortaya çıkarılmış olan ürün pek çok kadın tarafından kullanılarak memnuniyetleri yorumlara da yansımıştır.

Vajina sıkılaştırıcı olarak piyasaya çıkan ürün sadece bununla da kalmayıp birçok sorunun da çözümüne yardımcı olmaktadır.

Kapıda Ödeme İmkanı Sunan Tongkat Madura Orijinal ve Resmî Satış Sitesi İçin Tıklayın.

Tongkat Madura Ne İşe Yarar?

Tongkat Ajimat Maduranın kadınlar için birçok faydası vardır. Şimdi bunları tek tek ele alalım.

Tongkat Madura Vajinadaki Genişlemeyi Kapatır, Sıkılık Verir.

Piyasaya çıktığı günden beri vajina daraltmada en etkili ve popüler ürünlerden biri haline gelen Tongkat Ajimat Madura sayesinde çeşitli nedenlerle genişleyen vajina kısa sürede etkili şekilde daralır. Ve sizi bu rahatsızlıktan kurtarır.

Tongkat Madura Enfeksiyonları Önler.

Vajina hassas bir bölge olduğundan burada mikrop bakteri, mantar üremesi çok sık karşılaşılan bir durumdur. Bu sorunları yaşayan kadınlar Tongkat Ajimat Maduradan sonra bu problemlerden de kurtulduğunu belirtmiş, vajinadaki kaşıntı, yanma ve şişme sorunlarının da minimuma indiğini söylemiştir.

Tongkat Madura Cinsel Birliktelikteki Hazzı Arttırır.

Vajina genişlemesi sonucu çiftlerin bu durumdan rahatsız olduğu ve hem kadının hem erkeğin aldığı zevkin çok düştüğünü bilmekteyiz. Vajina daraltıcı bu ürün sayesinde hem partneriniz cinsel ilişkiden zevk alacak hem de siz çok daha güçlü bir birliktelik yaşayacaksınız.

Tongkat Madura Hızlı Etki Gösterir.

Hızlı etkisiyle ve kullanım rahatlığıyla sizi de şaşırtacak bir üründür. Kullandıktan sonra saniyeler içinde daralma sağlar. Yapışkan kremlere, ağrılı ameliyatlara gerek kalmadan kolaylıkla sorununuzu doğal yollarla çözmüş olacaksınız.

Tongkat Madura Vajinal Islaklığı Sağlar.

Cinsel birliktelik sırasında vajina kuruluğu da büyük bir problemdir. Tongkat Ajimat Madura sıkılaştırmanın yanında birliktelik sırasında ıslaklığı da arttırarak aldığınız zevki de arttırır.

Tongkat Madura Kötü Kokuları Giderir.

Vajinada oluşan ve rahatsız edici olan kötü kokuların da giderilmesi konusunda uzman bir üründür. İçeriğindeki doğal aktiflerle bu sorunu kolaylıkla halleder.

Kapıda Ödeme İmkanı Sunan Tongkat Madura Orijinal ve Resmî Satış Sitesi İçin Tıklayın.

Tongkat Madura Faydaları

 • Vajina açıklığını daraltır, sıkılık verir.
 • Vajinadaki mantarı önler, yeni mikrop ve bakterilerin üremesini engeller.
 • Hızlı etki göstererek vajinayı daraltır ve cinsel birliktelikten alınan zevki ikiye katlar.
 • Vajinal ıslaklığı sağlar, sağlıklı birlikteliğe yardımcı olur.
 • Vajinada oluşan kötü ve rahatsız edici kokuları giderir.

Kapıda Ödeme İmkanı Sunan Tongkat Madura Orijinal ve Resmî Satış Sitesi İçin Tıklayın.

Tongkat Madura Nasıl Kullanılır?

Piyasadaki çoğu ürün krem seklinde olup vajinada ıslak ve yapışkan bir his bıraktığı hissiyle kadınları rahatsız etmektedir. Tongkat Madura kadınların bu rahatsızlığını düşünerek ürünü stick (çubuk) seklinde kadınlara özel olarak üretmiştir.

Kullanımı oldukça basittir.

Ürünü suyla temizlediğiniz ve kuruttuğunuz vajinada birkaç dakika bekletmeniz yeterlidir. Tercihen hafif dairesel hareketler yapmanız da önerilir.

Bunun dışında yapılacak hiçbir şey yoktur. Ürün dakikalar içinde etkisini gösterecek ve problemlerinizi çözmeye başlayacaktır.

Kapıda Ödeme İmkanı Sunan Tongkat Madura Orijinal ve Resmî Satış Sitesi İçin Tıklayınız.

Tongkat Madura Zararlı Mıdır, Yan Etkisi Var Mıdır?

Vajina hassas bir bölge olduğu için bu bölge için hazırlanan ürünlerde zarar verebilecek hiçbir bileşen kullanılmamaya çok dikkat edilir. Tongkat Ajimat Madura da tamamen organik ve doğal etkenlerden oluşur. Bir zararı ya da yan etkisi görülmemiştir. Kullananların memnun olduğu yazdığı yorumlarda açıkça görülmektedir.

Kimyasal bir madde içermez.

Kapıda Ödeme İmkanı Sunan Tongkat Madura Orijinal ve Resmî Satış Sitesi İçin Tıklayın.

Tongkat Madura İçeriği, Nelerden Oluşur?

Uzmanlar tarafından kadınlara özel olarak üretilmiş olup, içinde zarar verebilecek ya da yan etki yapabilecek hiçbir bileşen kullanılmamıştır. Yüzde yüz doğal ve bitkisel bir üründür. Endonezyalı kadınların yıllardır kullandığı bir ürün olup günümüzde de çoğu kadın problemini gideren bir yapıdadır.

Kapıda Ödeme İmkanı Sunan Tongkat Ajimat Madura Orijinal ve Resmî Satış Sitesi İçin Tıklayın.

Tongkat Madurayı Kimler Kullanamaz ?

Vajina sıkılaştırıcı, mantar ve kökü giderici etkisi olan bu ürünü her yaşta kadın rahatlıkla kullanabilir. Doğal bileşenlerden oluştuğundan bir zararı yoktur.

Yine de belirtelim ki her üründe olan dikkat edilmesi gereken birkaç noktaya dikkat edilmelidir.

 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.
 • Vajinada açık yara varsa doktora danışmadan kullanmayın.

Kapıda Ödeme İmkanı Sunan Tongkat Madura Orijinal ve Resmî Satış Sitesi İçin Tıklayın.

Tongkat Madura Fiyatı Ne Kadar?

Piyasaya çıkan vajina sıkılaştırıcılar içinde güçlü ve hızlı etkisi ile bilinen Tongkat Ajimat Madura piyasa fiyatı 129 Türk Lirasıdır. Orijinal sitesinde çoklu alımda indirimler sağlanmaktadır. Uzun süreli kullanıma sahiptir. Cinsel sağlık problemlerinin çözümünün ne kadar pahalı ve zahmetli olduğunu bilmekteyiz. Bu ürün sayesinde çok uygun fiyata ve kolaylıkla sorununuzu halledeceksiniz.

Kapıda Ödeme İmkanı Sunan Tongkat Madura Orijinal ve Resmî Satış Sitesi İçin Tıklayın.

Tongkat Madura Eczanelerde Var mı, Satılıyor mu?

Vajina daraltıcı olan Tongkat Madura %100 işe yarayan,muhteşem bir üründür. Fakat her eczanede bulunmayabilir. Çünkü eczanelerin bu tarz ürünler için anlaşma sağlamış olduğu marka ve firma farklı olabiliyor. Eczaneye bu ürünü sorduğunuzda ellerinde yoksa size ellerinde olan bir ürünü satmaya çalışırlar. En güvenilir yöntem, aşağıya bırakacağım orijinal ve resmi satış sitesinden sipariş etmenizdir. Ayrıca kapıda ödeme imkanı sunduğundan dolayı içiniz rahat edecektir.

Kapıda Ödeme İmkanı Sunan Tongkat Madura Orijinal ve Resmi Satış Sitesi İçin Tıklayın.

Tongkat Madura Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Ayşegül/Gaziantep

5 yıldır evliyim. Bir süredir vajinamdaki genişleme ve sarkmadan dolayı eşimin benden uzaklaştığını fark ettim. Bizim buralarda bu konuları konuşmak da çok zor olduğu için internetten araştırdım ve vajina genişliğini kapatan ürünler olduğunu gördüm. Yorumlarına bakarak bu ürünü aldım ve ben de yorum yapmak ve başkalarına faydalı olmak istedim. Çünkü gerçekten işe yarıyor eşim değişimi hemen fark etti şimdi ikimiz de çok mutluyuz.

Suzan/İstanbul

Cinsel ilişkiye birçok kez girme sonucunda vajinamdan rahatsız olmaya başladım artık eskisi gibi ilişkilerimden zevk almıyordum ben de bu yüzden bu ürünü alıp kullandım ve sorunum tamamen kayboldu. İlk günlerdeki gibi zevk almaya başladım.

Banu/Rize

3 çocuğu olan biriyim. Yaptığım normal doğumlardan sonra vajina açıklığım çok artmıştı. Sıkılaştırmak istedim ama doktora gitmeye bu konuyu söylemeye de çekiniyordum. Ben de internet sitesi üzerinden Tongkat Madura aldım. İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterdi. Hemen sıkılaştı. Üstelik mantar problemim çok oluyordu , artık o da yok. Çok memnunum.

Fatma/ İstanbul

Vajina sıkılaştırıcı olarak aldım ama özellikle mikropları önleyerek beni sağlığıma kavuşturmasından memnun kaldım. Üstelik kokuyu gidermesi de beni çok memnun etti. Hızlı kargo ve güvenilir siparişiyle de mükemmel bir hizmet sunuyorlar.

Sakine/Burdur

Uzun zamandır böyle bir ürün arıyordum. Ama eczaneye sormaya da çekiniyordum. Bu yüzden internetten almaya karar verdim. Ürünü aldığımda komşularım falan görecek diye ödüm kopuyordu. Allahtan beni çok bekletmedi ve birkaç gün içinde elime ulaştı. Boşuna telaş ettiğimi de o an anladım çünkü bu durumu bile düşünerek kutuyu öyle güzel ve özenli paketlemişler ki biri görse bile ne olduğunu anlayamaz. Teşekkürler çok memnun kaldım.

Kapıda Ödeme İmkanı Sunan Tongkat Madura Orijinal ve Resmî Satış Sitesi İçin Tıklayın.

Tongkat Madura Hakkında Şikayetler de Var Mı ?

Tongkat Madura, yukarıda da bahsettiğimiz gibi yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibiyle üretilmiş bir üründür. Kullanıcılar çok memnun kalmış bunu da yaptıkları yorumlarda belirtmişlerdir. Bazı müşteriler de şikayette bulunmuştur tabi ama bunları dikkatlice okuduğumuzda şikayetlerin sebebinin Tongkat Madura olmadığını rahatça görebiliriz . Bunlara örnek vererek daha kolay anlamanızı sağlayalım.

Buse/İzmir

"Ürünü 1.5 ay önce sipariş verdim. O kadar uzun sürede gelmeyince şüphelendim ama kargo yoğundur diye düşünüp kendimi rahatlatmaya çalıştım. 1.5 ay sonunda ürün evime ulaştı ama bir de ne göreyim kutunun üzerinde Tongkat Madura yazıyor içinde bambaşka bir ürün var . Üstelik vajina sıkılaştırıcı bile değil. Yazıklar olsun. "

Sevim/Ordu

"Ürünü kullanamadım ben krem zannedip almıştım ama çubuk gibi bir şey çıktı. Kullanmaya korktum param ziyan oldu. "

Suna/Bolu

"Ürünü bir eczaneye sordum. Bana o markanın olmadığını ama birebir aynısını verebileceğini söyledi. Ben de güvenerek aldım kullandım ama hiçbir etkisini göremedim. O üründen korktuğum için orijinalini de sipariş vermek istemiyorum. Para tuzağı hepsi. "

Yukarıda da görüldüğü üzere şikayetler ya orijinal ürün alınmaması ya da dolandırıcılıkla karşılaşma sorunudur. Dolayısıyla bir problem yaşamak ve paranızın çöp olmasını istemiyorsanız Tongkat Madura Orijinal Resmi Satış Sitesinden alım yapmalısınız.

Kapıda Ödeme İmkanı Sunan Tongkat Madura Orijinal ve Resmî Satış Sitesi İçin Tıklayın.

Tongkat Madura Orijinalini Sahtesinden Nasıl Ayırabiliriz?

Yukarıdaki şikayetlere bakıldığında çoğu müşterinin sahte ürünle başının derde girdiğini parasının ziyan olduğunu gördük. Peki biz bu duruma düşmekten nasıl kurtulacağız onu anlatalım.

 • Öncelikle dikkat edilmesi gereken husus fiyattır. Resmi Satış sitesinin oldukça altında satan ve aynı etkiyi iddia eden birçok ürün ve site vardır. Bunlara güvenmemenizi öneririz.
 • Bir diğer konu ise faturalı ürün satan yerden almanızdır. Devlet izniyle üretilen gerekli testleri yapılmış ürünlerin faturasız olması mümkün değildir. Sağlığınızı tehlikeye atmayın faturalı ürünleri tercih edin.
 • Orijinal ürünlerde hologramlı barkod bulunur . Ürünü satın alırken bu barkodun olup olmadığına mutlaka bakmalısınız.
 • Kapıda ödeme fırsatı sunan siteler her zaman daha güvenilirdir. Alım yaparken bu seçeneğin olup olmadığına mutlaka bakmalısınız.

27.06.2022 tarihinde yayınlamış olan vajina daraltma yöntemleri araştırma konumuzu inceleyebilirsiniz.

Coin Marketplace

STEEM 0.32
TRX 0.14
JST 0.041
BTC 67481.86
ETH 3596.76
USDT 1.00
SBD 5.01