THE DIARY GAME : 25 August 2020. My 25 Day

in #thediarygame3 years ago (edited)

Привіт, друзі!

Вчора дуже не було часу написати пост, бо весь день був насичений.

Ранком ми встали і як, зазвичай, зробили порядку всі ранкові процедури. А потім потрібно було на городі трішки попрацювати. Достигла чергова партія помідор, тому терміново потрібно було їх зібрати. Ми дуже раді, що такий багатий цьогорічний урожай, не потрібно буде купувати. В цьому році дуже все дороге на ринку: наприклад, ті ж помідори по 13 грн/кг, огірки були по 8 грн/ кг, картопля по 6-9 грн/кг ... І це в сезон! Жах просто!
А так у нас, дякувати богу, на городі усе вродило рясно. Правда праця вкладена не мала.

В обід, коли діти полягали спати, я пішла в магазин. Сусідка подзвонила і сказала, що у магазині "Черевичок" привезли багато нового, гарного взуття. І я вирішила, поки ще не розкупили, піти подивитися, можливо щось і придбаю.

Дуже мені сподобались білі кросівки, на хутрі. Ціна їх була 700 грн. Я не пожаліла і купила. Добре, що мій розмір ще був, тому що людей було дуже багато і всі змітали черевики зі швидкістю світла.

IMG_20200826_144236.jpg
Моє нове взуття

Ще по дорозі пройшлась по продуктових магазинах, купила всього необхідного.

А після того, як діти прокинулись і чоловік прийшов з роботи, ми вирішили зробити екскурсію до живоносного джерела.

Screenshot_2020-08-26-16-52-07-548_com.google.android.apps.maps.jpg
Місцезнаходження джерела на карті

Це джерело знаходиться за Дунаївцями, в напрямку села Дем'янківці. Вода в джерелі цілюща, а місце вважають святим. Місцеві мешканці розповідають про подію, що сталася давним-давно, після якої це місце набуло слави на всю округу. Так це було чи ні, а йдеться про німого від народження Юрася, який десь років у 12 ходив на вигін із пастухом панської худоби. Якогось теплого сонячного дня, прилігши на пахучу траву у затінку самотнього дерева на пагорбі, хлопець не зоглядівся, як задрімав. Побачив він над низиною, зарослою чагарниками, світле сяйво з обрисами Матері Божої і голос тихий почув: "Сходи синку, до джерела і напийся води". Від несподіванки Юрась прокинувся, оглянувся навкруги, але нікого не побачив, лише стадо корів паслося неподалік. Юрась знав про невелике джерело в низині і пішов туди через густий чагарник. Вода в джерелі пробивалася крізь опале листя з-під кореня невеликого дуба і розтікалася між травою. Юрась вичистив криничку від листя, дочекався, щоб осіла каламуть і з долонь ковтнув цілющої прохолоди. Про свою пригоду Юрась розповів пастухові, а чутка про те полетіла далеко за село.

Час проминав, змінювалися люди. Джерело стало занедбаним і мало кому відомим. Досить крутим схилом до нього іноді спускалися лише ті, хто добре знав про його існування та чудодійні властивості. І дива продовжували траплятися.

Одна жінка досить довго хворіла, а традиційне лікування мало чим їй допомагало. Та одного разу хтось порадив їй піти до того джерела – і зцілення таки настало. Перестали боліти очі і взагалі самопочуття набагато поліпшилося. Відтоді вузенька стежечка до джерела стала більш протоптаною і все частіше тут можна було зустріти людей.

В 1980 р. джерело було відновлено, отримавши назву "Живоносне", а 21 вересня 2009 року (на Різдво Божої Матері) було відкрито купальню, яка функціонує до сьогоднішнього дня.

IMG_20200826_165424.jpg
Джерело

Тепер кілька разів на рік у найбільш урочисті свята та на свято Живоносного джерела Ікони Божої Матері освячується вода. Щороку людей збирається все більше, приходять із інших конфесій, бо не має значення яку віру сповідує людина, адже Бог дав воду для всіх.

Колись ми часто приїжджали сюди, і в купальні купались, і водичку цілющу пили, собою набирали додому, а тепер все часу не вистачає, щоб поїхати.

Накінець то вчора настав цей день і ми знову там побували. Я не купалась в джерелі, а от чоловік не зміг втриматись. Потім ще погуляли по території, там поруч і ліс є, і річка. А також обов'язково не забули набрати 5 літрів джерельної води, щоб пити вдома.

IMG_20200826_144223.jpg
Позаду мене джерело під куполом

IMG_20200826_144209.jpg
Струмок, який витікає від джерела

Ми отримали масу задоволення від такої прогулянки і плануємо найближчим часом повернутися сюди знову.


Выражаю благодарность @steemitblog, @steemcurator01 и @steemcurator06, за колоссальный труд в ведении и курировании конкурса. Благодарю лидера нашей команды @olesia за приглашение в команду, а также желаю удачи всем нам, вместе мы @ukrainianstyle!

Sort:  

Loved your new shoes, they look really comfy!
That was a really nice place to walk, hope you enjoyed it! :)

#onepercent #argentina

Так, вони дуже зручні.
Місце прогулянки нам дуже сподобалось)

красива територія біля джерела, прибрана. облаштована. вода, напевно, крижана)

13 грн/кг - вау, у Київ би такі ціни :)

#onepercent #ukraine

Та это ещё дёшево помидоры по 13 гривен. У нас сейчас вот в сезон помидорки по 18-25 грн за килограмм! А про огурцы вообще я умолчу. Дорого! И хорошо, что урожай на огороде есть! Только вкалывать нужно много, но зато свое!

#onepercent #ukraine #ukr

Your shoes is so beautiful.
How much money did you buy the shoes?
#onepercent
#Bangladesh

You have two posts dated August 24th.

Should this one be August 25th?

Thank you for reaching Day 25 of The Diary Game.

There will now be a Mid Season Break to allow @steemcurator01 to catch up with the curation of all the many waiting posts.

@steemcurator01 will not be voting on any posts dated August 26th - August 31st.

The other @steemcurator accounts should still be voting.

You are welcome to continue your diaries or wait to start posting again from September 1st.

Keep following @steemitblog for the latest updates.

The Steemit Team

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.08
JST 0.023
BTC 27058.68
ETH 1880.45
USDT 1.00
SBD 2.22