Tematy Tygodnia (#temaTYgodnia) #20: WYNIKI

Polska społeczność oddała głosy i wytypowała zwycięzców! Macie przed sobą ogłoszenie wyników Tematów Tygodnia z głosowania #20.

20 autorów postów i 19 głosujących - trochę słabo w tym tygodniu, dlatego też wyniki są takie dziwne. Raz jest lepiej, raz jest gorzej, a za tydzień na pewno będzie lepiej.

Dzięki sponsorowi @jakipatryk więcej niż jeden uczestnik otrzyma nagrodę w postaci SBD. Kwota pod tym postem tylko dołoży do puli dla zwycięzców!

Prezentujemy wyniki poniżej:

3. miejsce (12 punktów)

@bdr90 z tekstem

Czy gry komputerowe to sztuka?

Codziennie oglądając telewizję, idąc po ulicy czy przeglądając gazetę, można się natknąć na reklamy gier komputerowych, medium, które w porównaniu do innych jest dość młode. Zauważyć można, że te dziwne wydawać by się mogło twory programistów, coraz bardziej kolonizują nasz świat. Jeszcze blisko czterdzieści lat temu gry komputerowe nie były zupełnie znane, a dopiero, gdy do powszechnego użytku weszły komputery osobiste, gry zaczęły powoli wchodzić do naszych domów.


@dutmistrz z tekstem

[temaTygodnia] Pytanie bizonów o mentalność zwycięzcy

Ekspansja, rozwój, pozyskiwanie nowych terenów, surowców, siły roboczej - homo europeicus ery nowożytnej, odkrywszy przy pomocy karawel rozległe tereny Nowego Świata zaczął robić to, co przez wieki istnienia organizacji feudalnych na Starym Kontynencie - walczyć, zdobywać, rozszerzać.


@polishcraftbeers z tekstem

Tematy Tygodnia #20 - Piwo i piwowarstwo w średniowieczu

Po raz kolejny Tematy Tygodnia pozwalają mi na napisanie tekstu związanego z piwem. Tym razem za sprawą tematu pierwszego, który w sposób jednoznaczny kojarzy się ze średniowieczem. A epoka ta jest niezwykle istotna w historii piwowarstwa. Pojawiło się wtedy kilka trendów oraz procesów, których skutki po części odczuwa się do dzisiaj, a większość z nas nie zdaje sobie z tego nawet sprawy. Dlatego w tym tekście zajmę się przede wszystkim tymi istotnymi dla piwowarstwa rzeczami, które na zawsze zmieniły jego oblicze.


@runningt z tekstem

Co ma w głowie weganin? Czyli o empatii, tolernacji, i innych fanatyzmach. [RIPOSTA]

Użytkowniczka @theadelina postanowiła opublikować artykuł na swoim blogu. W artykule tym, zatytuowanym Co ma w głowie weganin? m.in opisała problemy w kontaktach międzyludzkich z jakimi się spotyka, ponieważ jest weganką. Pech chciał, że swój blog postanowiła prowadzić na platformie steemit. Zatem cały jej blog, jak i w szczególności wpis o którym mówię, jest dostępny w zdecentralizowanym i odpornym na cenzurę blockchainie steem. żeby było jeszcze ciekawiej, na steemit inni użytkownicy mają możliwość komentowania i oceniania wpisów i te komentarze też trafiają do blockchainu steem. A ja, korzystając z tych zalet steem-u, postanowiłem najpierw jej artykuł skomentować, a potem, w wyniku wywołanej dyskusji, postanowiłem napisać do niego ripostę.

2. miejsce (19 punktów)

@bowess z dwoma tekstami, ale bardziej

Ucz się Jasiu!

Chciałabym poddzielić się z Wami swoją opinią na temat finansowania szkolnictwa wyższego. Obecnie jest tak, że studia dzienne są ogólnie rzecz biorąc bezpłatne, finansowane z podatków, a studenci mogą liczyć na drobne kwoty stypendiów naukowych lub socjalnych. Studia zaoczne i na prywatnych uczelniach wiążą się z wpłatami czesnego, którego wysokość zależy od uczelni i kierunku, tu również przyznawane bywają stypendia.

A drugi tekst to Całkiem inne "Show".

1. miejsce (21 punktów)

@wadera z tekstem

Skrawki życia /tematygodnia #20/

2003 rok - przeczytałam i spięłam się lekko. Był taki? Pierwsza próba wydobycia czegokolwiek z pamięci zakończona porażką. Próżnia i ciemność. Jeden z takich okresów w moim życiu, z których nie pamiętam kompletnie niczego. Jak wydarte kartki z książki, jak dziury na mapie.

Pozostali uczestnicy

Dziękujemy za udział wszystkim pozostałym użytkownikom, którym w tym tygodniu nie udało się wejść na podium: @angatt, @fervi, @grzechotnik, @hallmann, @ines95, @jezykowaty, @kaysh, @kosma.ldz, @kryptojanusz, @kusior, @niepoprawny, @opti, @pkocjan i @thedragonnis.

Grafika z nagłówka zaprojektowana przez valeria_aksakova / Freepik.

Sort:  

Grazie, i vice versa. :)

Dzięki, również gratuluję :)

Dziękuję bardzo i również gratuluję :)

Gratulacje dla Wszystkich zwycięzców :)

Gratulacje!

Swoją drogą, dopiero teraz przeczytałem ripostę @runningt i to co z nią związane. Muszę przyznać - świetna dyskusja. Można odczytywać Twoje komentarze, jako czepialstwo (i niektorzy tak zrobili, stąd odpowiedzi "po co się odzywasz, nikt cię nie pytał"), ale argumenty są naprawdę na poziomie.

Dziękuję.
Cieszę się, że udało mi się taką ciekawą dyskusję sprowokować :)

Że człowiek zajął III miejsce to od razu dziwne wyniki... :) Gratulacje dla wszystkich laureatów jak i uczestników, nie spodziewałem się.

Przyznaj się, ilu miałeś podstawionych graczy? ;)

Kibicowało mi 300 Spartan i Indianie Lakota, ale te podmioty nie mają oficjalnej ambasady na Steemicie. :D

Gratuluję wszystkim wyróżnionym, a w szczególności zwyciężczyni - @wadera!

Po ogłoszeniu wyników jeszcze raz zajrzałem do najlepszego tekstu i aż żałuję, że nie nazbyt dokładnie przeczytałem go przed głosowaniem. Bo tekst naprawdę jest bardzo dobry i zasługiwał na zwycięstwo. Być może to to tylko kwestia sugerowania się społecznym dowodem słuszności, ale gdybym mógł głosować jeszcze raz, 3 punkty powędrowałyby do ciebie.

Dziękuję Ci bardzo, doceniam Twój głos bez względu na punkty :)

Gratuluję zwycięzcom :)

O proszę, nie spodziewałem się ;) Wyjazd w delegację sprawił, że praktycznie przez tydzień byłem wyłączony z tego co się działo na Steemit. Serdecznie wszystkim dziękuję za uznanie, a jestem tymbardziej zadowolony gdyż niezwykle ciężko dopasowywac mi "motyw piwny" do losowanych tematów. A takie jest założenie, że piszę tylko o piwie. Gratulacje dla @wadera za zwycięstwo oraz dla pozostałych uczestników zabawy, za to, że tworzycie ciekawe treści w ramach Tematów Tygodnia. Oby tak dalej ;)

Nawet nie wiecie jakie to świetne uczucie, gdy wchodzę w post z wynikami i widzę swój nick, na samej górze posta :D. Bardzo chciałem znaleźć się na podium w tematach tygodnia i nie sądziłem, że uda mi się to osiągnąć tak szybko :). Jeszcze raz dziękuję za wszystkie głosy.

Coin Marketplace

STEEM 0.29
TRX 0.11
JST 0.031
BTC 68461.58
ETH 3854.01
USDT 1.00
SBD 3.63