Project Facebook.

in steemit •  last year  (edited)

Kilka tygodni temu dodałem post o skandalicznej działalności Facebooka i namawiałem do rezygnowania z tej platformy. Co oczywiście było błędem. Dotarło do mnie, że mając dostęp do tak dużej platformy, jaką jest faceebok, mamy w rękach cudowne narzędzie. Taką wędkę na nowych przyszłych użytkowników steemit.

Dlatego też planuję stworzyć fanklub na Facebooku, w którym będę zachęcał nowych użytkowników do korzystania z platformy. Czeka mnie jednak dużo pracy i nie powstanie on dość szybko. Mam zamiar stworzyć jeszcze kilka podstawowych postów instruktażowych. Nie chcę publikować czyichś prac. Bardzo chcę przyczynić się do rozwoju Polskiej społeczności na steemit.
1773346.jpeg
Dlaczego ? Uzasadnienie jest bardzo proste. Wierzę w tę platformę, sam przekonałem się, że faktyczną władzę mają tutaj ludzie i to jest znaczna zachęta dla nowych użytkowników. Znam też wielu utalentowanych ludzi, którzy bardzo chętnie przekonują się do nowości.
1773346.jpeg
Dlaczego twierdze, że mi się uda?
Pieniądze, jak wszyscy wiemy, ludzie są wciąż głodni świeżych banknotów i nie śpią przez nie po nocach. Są ludzie, którzy mają wiele talentów, z których nie korzystają. Rysowanie, pisanie wierszy czy malowanie obrazów. Tu, jeśli ktoś docenia czyjąś pracę, automatycznie nagradza autora. A Facebook czy instagram niestety nie. Figa z makiem, że się tak wyrażę. Znam wielu utalentowanych sportowców, którzy zamiast na Facebooka mogliby tu publikować swoje osiągnięcia i jeszcze na tym zarabiać. Nie ukrywam, że w ten sposób chcę zdobyć kilku widzów, ale raczej nie ma w tym nic dziwnego. Gorąco zachęcam do tworzenia takich Fanklubów. Zachęcajcie swoich znajomych do korzystania z tej platformy. Wszyscy na tym zyskamy.
gcfhdghg.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi, I just followed you :-)
Follow back and we can help each other succeed! @hatu

Congratulations @white-mirror! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 1 year!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Do not miss the last post from @steemitboard:

Are you a DrugWars early adopter? Benvenuto in famiglia!
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!
  ·  last year Reveal Comment

@gaman is on the @abusereports blacklist for being a bad Steemian! Bad spammer, bad!