You are viewing a single comment's thread from:
RE: Help Me Fund The Guys Behind @Greek-Trail !
I don't know whether I have any $ I can donate, plus I do not see how it is I donate. Is there a page for that. Ksero, tha skeftesai oti i vlakeia mou ntropiazei tous Ellines - sorry.
Όχι ρε τι λες χχαχαχχχαχαχα. Είσαι καινούριος απο ότι βλέπω οπότε λογικά ότι σου άλλως δε θα χεις να στείλεις οπότε μην αγχώνεσαι 😂😂😂 ευχαριστώ για το σχόλιο :*