SPOTCOIN AVANTAJLARI

in spotcoin •  5 months ago

image.png

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere daha önce analiz ettiğimiz Spotcoin projesinin devam eden ICO süreci için neden yatırım yapılabilir olacağı hakkında bazı fikirler vereceğim.

Spotcoin projesini özel yapan en önemli özelliklerin başında NEO platformu altyapısı ile geliştirilmiş olması geliyor. NEO projesi en büyük rakiplerinden Ethereum platformunun yakın zamanda yerini almayı hedeflemekte olan ve her geçen gün biraz daha büyüyen bir platformdur. Rakiplerine göre çok daha hızlı işleme izin verir, çok daha fazla programlama dilini destekler ve çok daha ekonomik transfer hizmetleri ile müşteri memnuniyetini gözetir.

1_iTVla6J4_FgnxsVeTTtRog.png

Belki daha önce de duymuşsunuzdur, Ethereum ham petrol ise, Neo temiz enerjidir der bazı kripto takipçileri, bunun sebebi de daha az enerji tüketimi ile daha çok verimlilik sağlamasıdır. Spotcoin ekibi de Neonun geleceğinin parlak olacağını düşünerek bir çok rakibinin aksine Neo platformunu tercih etmiş. Neonun hızla yükselerek çok değerleneceğini düşünerek Spotcoin projesinin de bu büyümeye paralel olarak hızla gelişeceğini söyleyebiliriz.

Genel olarak bir kripto para borsası hizmeti verecek olan proje piyasadaki rakiplerine göre bir çok avantaj sağlayarak kısa sürede mevcut yatırımcıların bir çoğunu platforma kazandırmayı hedeflemekteler. Bu hizmetlerin en önemlisi ise fiat olarak bildiğimiz gerçek para ile kripto para arasındaki değişimin Spot borsasında sağlanabilecek olmasıdır. Bu sayede kripto ekonomi ile reel ekonomi arasında bir bağ kuracak ve biz müşterilere kolaylıklar sağlanacak.

1_DxaUbn41ZG3tyPnsveSJmw.jpeg

Diğer kripto borsaları kendilerine ait kripto paralar üreterek piyasaya sürmüş ve bu tokenlere sahip müşterilerine bir takım avantajlar sunmuşlardır. Aynı şekilde Spotcoin platformununda SPOT olarak bilinecek bir kripto parası olacak ve SPOT sahipleri rakiplerine göre çok daha geniş avantajlara sahip olacak. Kısaca bu avantajları karşılaştıralım ve neden SPOT’a yatırım yapmalıyız sorusuna bir cevap arayalım.

• SPOT sahipleri istedikleri an kripto paralarını fiata dönüştürebilirken rakipleri BNB, KCS, KNC VE BIX sahipleri bu imkana sahip değillerdir.
• BNB, KCS, KNC VE BIX, Ethereum alt yapısı ile geliştirilmiş, SPOT ise Neo altyapısını kullanacak ve hm Neo ile büyüyecek hem de hızlı ve ekonomik transfer sağlayacak.
• Yine Spotcoin platformunun OTC Pazar yerine sahip olması rakiplerinin bir adım önünde olmasında önemli bir yere sahip olacaktır.
• Rakiplerinin aksine madencilik faaliyetleri de sağlayacak olan bu proje bu hedefi içinde Gürcistanda yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanılacağı dev bir tesis kurarak madencilik masraflarını düşürmek için bir adım atmıştır.
• SPOT tokeni gerçek ürünlerin alış verişi için kullanılabilecek bir kripto para olacak fakat diğer borsa tokenlerinde bu hizmeti sunan bir kripto para mevcut değildir.
• Gelelim SPOT’ tokene sahip olmanın en önemli parçasına, SPOT sahipleri borsadaki işlem ücretlerinin gelirinin %51’i ve maden, OTC Pazar yeri ve Spotpay isimli ödeme sistemlerinden elde edilen karın %12’sinden pay alacaklar.

Tüm bu avantajlar Neo platformunun potansiyeli ile birleşince geleceği parlak olabilecek bir proje ile karşı karşıya olduğumuzu düşünüyorum. Yatırımlarını bizimde ülkemize yakın bir coğrafya olan Karadeniz bölgesini üs olarak seçerek planlayan proje ülkemizdeki yatırımcılara da çok önem veriyor. Ön satışı tamamlanan projenin topluluk satışı aşaması henüz başlamadı. Topluluk satışı başlamasıyla birlikte bir miktar yatırım yapmayı planlıyorum. Burada sizlere anlattıklarım benim fikirlerim olup, yatırım yapmayı planlayanlarınız benim gibi teknik bilgileri de kendileri inceleyerek kendi kararlarını vermelerini tavsiye ediyor ve gerekli bilgilere ulaşabileceğiniz için projeye ait sosyal medya hesapları ve internet sitelerini sizlerle paylaşıyorum.

Bir başka makalemizde görüşmek üzere tüm takipçilerime bol kazançlar dilerim.

123.png

SPOTCOIN SOSYAL MEDYA ve İNTERNET SİTELERİ

Website: https://www.spotcoin.com/
Whitepaper: https://www.spotcoin.com/whitepaper.pdf
Telegram: https://t.me/spotcointeam
Twitter: https://twitter.com/therealspotcoin
Facebook: https://www.facebook.com/spotcoin/
Medium: https://medium.com/spotcoin
Reddit: https://www.reddit.com/r/Spotcoin/
Btt Ann (Tr): https://bitcointalk.org/index.php?topic=3597497.0
Bounty : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3173867.0
G0blin Bounty: https://www.g0blin.com/spotcoin/
My Btt Username: brkttlv
My Btt Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

önemli ve büyük bir borsa platformu olmayı hedefleyen projenin karadeniz bölgesi ve dünya çapında büyük ses getireceğine inanmaktayım

İyi günler, yazınız @kusadasi ve @try-market tarafından yürütülen Küratör Projesi için seçilmiştir. Cointurk etiketini kullanarak daha fazla destek alabilirsiniz.
Proje kapsamında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Cointurk Discord Kanalı
image.png

Son zamanlarda kriptopara ticaretine yönelik proje sayısında inannılmaz artış oldu, Spotcoin bunların arasında en iyisi olmaya aday bir proje

Maliyetleri düşerecek bir proje . Bu projeyi Birçok yatırımcının yakından takip ettiğini biliyorum

Neo projelerini oldukça başarılı buluyorum . Az sayıda proje çıkarması ve Spotcoin gibi başarılı projelere yer vermesi platformun geleceğinin parlak olduğunu gösteriyor .

Birçok kişinin kripto para dünyasına girmesine kolaylık sağlayabilir.

Ülkemize yönelik ilgileri benim çok dikkatimi çekti. Altyapısı ve ekibi ile göz doldurn bir proje.

Ethereum ham petrol ise, Neo temiz enerjidir sözünü ilk defa duydum, farklı bir yaklaşım, projenin ekosistemi güzel.

neo altyapılı projele görmeyeli uzun zaman olmuştu. takibime aldım

Yukarıda yazarın saydığı tüm bu özelliklerin Neo platformunun potansiyeli ile birleşince ne olacağını tahmin etmek çok zor değil.

Projeyi özel yapan en önemli özelliklerin başında NEO platformu altyapısı ile geliştirilmiş olması geliyor.