Wizjer reaktywacja #97

in sp-group •  5 months ago 

wizjer.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@hitsugKulka rozpaczy


1.jpg"od względem zachorowalności raki prostaty zajmują pierwsze miejsce w populacji męskiej. Natomiast pod względem umieralności trzecie."


@hitsug pod zagadkowym tytułem postu przemyca dla nas bardzo ważne informacje dotyczące zdrowia mężczyzn. Mowa jest o raku prostaty, a powiedziane o nim w tym tekście jest na prawdę bardzo wiele. Gorąco zapraszamy do artykułu nie tylko mężczyzn.

3. przerywnik.jpg

@barbarossastudioZero waste - Czy walka z plastikiem ma sens?


2.png"W skrócie, jest to styl życia polegający na tym, aby nasza egzystencja produkowała jak najmniej odpadów, aby zużywać jak najmniej surowców i ogólnie aby jak najmniej zatruwać srodowisko."


@barbarossastudio dokładnie analizuje temat ruchu Zero Waste. Do jakich wniosków dochodzi autor tekstu, czy walka z plastikiem ma sens? Dowiecie się z artykułu.

3. przerywnik.jpg

@jo-hannesJak z biegiem czasu nagroda zamieniła się w karę, czyli o tym jak karać i nagradzać dzisiaj nasze pociechy


3.jpg"Każdy z nas tworzy wokół siebie własny świat, a najważniejszą i największą nagrodą jest dla dziecka, żeby znalazło w nim bezpieczne miejsce, w którym będzie się dobrze czuło i chciało do niego wracać. "

@jo-hannes prezentuje nam swoje przemyślenia na temat systemu kar i nagród, który funkcjonuje w wychowywaniu dzieci. Czy dowiemy się z tekstu jak karać i jak nagradzać nasze pociechy? Zapraszamy do lektury...

4. ostatnia chwila.jpg

Artykuły z Wizjera #91


3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

CHCECIE WIĘCEJ?

Więcej interesujących treści dwoma kliknięciami poznasz w:

TYGODNIKU KURATORSKIM
Prowadzonym na koncie @kurator-polski przez @barbarossastudio.


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @kapitanpolak | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group


Kuratorzy sp-group:
@michalx2008x
@julietlucy
@suchy
@pdj85coexist
@pibyk


Kuratortag
@sisters#pl-kobieta
@andzi76#pl-muzyka
@kusior#pl-filmyWizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!