Wizjer reaktywacja #84

in #sp-group3 years ago (edited)

wizjer.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@hallmannŻołnierze Wyklęci. INSTRUKCJA GRY


1.jpg""Żołnierze Wyklęci" to pierwsza na świecie gra karciana poświęcona antykomunistycznemu podziemiu zbrojnemu w latach 1944-1956. Jej premiera odbyła się 11 listopada 2008 roku."


@hallmann przedstawia nam kolejną grę wojenną i bardzo dokładnie tłumaczy jej zasady. Nie jesteśmy pewni czy przy instrukcji autora tekstu wygramy tę rozgrywkę, jest jednak bardzo możliwe, że rozpowszechnianie takich gier na jego blogu zachęci niektórych do wypróbowania tego typu edukacyjnych rozrywek.

3. przerywnik.jpg

@nieidealna.mamaKlasyczny tort z malinami 🎂


2.jpg"Przedstawię Wam dziś przepis na tort z malinami, który każdy będzie w stanie przygotować. Nie wymaga on większych umiejętności cukierniczych, a prezentuje się bardzo ładnie."

@nieidealna.mama przedstawia nam przepis na tort z malinami. Zdjęcie które dodała zachęca do zrobienia go samemu w domu, tym bardziej, że sam przepis nie wydaje się skomplikowany. Zachęcamy do odwiedzenia notki autorki i wypróbowania tego przepisu nawet jeżeli nie macie zdolności cukierniczych a sama słodkość miała by wyjść nieidealnie.

3. przerywnik.jpg

@kylu12488Moje starocie #7 - Cube


3.jpg


"Kolejny staroć, Cube, tym razem zjedzony z polecenia kolegi ze sceny – Tomka. Ziom, warto było. Smakowite danie. Może niekoniecznie należało oglądać film o podróży przez śmiercionośny sześcian tuż przed snem, no ale trudno."

@kylu12488 opowiada nam o obejrzanym przez siebie filmie. Wymienia plusy i minusy produkcji, ocenia w skali od 1 do 10 a wybór czy i my skusimy się na ten seans pozostawia nam. Zapraszamy do zapoznania się z tym tekstem.

4. ostatnia chwila.jpg

Artykuły z Wizjera #78


3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

CHCECIE WIĘCEJ?

Więcej interesujących treści dwoma kliknięciami poznasz w:

TYGODNIKU KURATORSKIM
Prowadzonym na koncie @kurator-polski przez @barbarossastudio.


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @kapitanpolak | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group


Kuratorzy sp-group:
@michalx2008x
@julietlucy
@suchy
@pdj85coexist
@pibyk


Kuratortag
@sisters#pl-kobieta
@andzi76#pl-muzyka
@kusior#pl-filmyWizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


4.urf.jpg