Wizjer reaktywacja #122 [polish content review]

in sp-group •  5 months ago 

wizjer — kopia.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@waderaMarianne i jej "łokieć penisisty", czyli o tym, że miłość jest wszędzie.


1.jpg


"Przecież niczego nie potrafi, całe życie była gospodynią domową. Zawsze żyła w cieniu, zawsze dla innych."


@wadera opowiada nam o pewnym filmie. Główna bohaterka tej produkcji zmagała się z niecodzienną kontuzją (nie, w tytule postu nie ma literówki), jednak niecodzienna przypadłość kobiety nie jest ani najwazniejszym ani jedynym powodem dla którego warto obejrzeć ten film. Nawet jeżeli nie planujecie seansu warto zapoznać się z wciągającym tekstem autorki.

3. przerywnik.jpg

@barbarossastudioNim wynaleziono internet - Telegram elektryczny i co było przed Morsem?


2.png


"Telegraf potrzebował 20 lat aby ludzkość się nim zainteresowała. Miało to między innymi związek z zapotrzebowaniem na coraz szybszą wymianę informacji i z postępującą elektryfikacją."


@barbarossastudio opowiada nam o zamierzchłych czasach. Autor w swoim tekście skupia się na pierwszych urządzeniach dzięki którym ludzie mogli komunikować się na odległość. Czytając tekst poznamy kilka wynalazków oraz ciekawostek ich dotyczących. Zapraszamy do lektury.

3. przerywnik.jpg

@rafalskiNaruszenie bezpieczeństwa na czacie polskiej społeczności Steem na Discord


3.png


"Witam,

chciałbym poinformować, że dzisiaj ktoś podszywał się pod moim nickiem czyli "rafalski" na polskim kanale discord."

@rafalski dzieli się z nami szokującą informacją! Na discordzie polskiej społeczności Steem doszło do złamania wszelkich zasad! Warto zapoznać się zarówno z krótkim tekstem jak i z sekcją komentarzy, z której wynika, że ktoś podszył się pod @rafalskiego gdyż ten coś "odwalił". Jak bardzo trzeba komuś podpaść by osoby odpowiedzialne za porządek zezwoliły na takie naruszenie bezpieczeństwa i zasad? Zapraszamy do postu i przypominamy o rozsądnym korzystaniu z internetu i stosowaniu zasady "ograniczonego zaufania".


3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

Wizjer

Wizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


3. przerywnik.jpg

@sp-group-up

Konto @sp-group-up jest projektem @sp-group, powstało w celu wspierania najlepszych treści na Steem. Konto opiera się na dobrowolnych delegacjach całej społeczności zgromadzonej wokół Blockchain STEEM oraz na zyskach generowanych przez @sp-group.

Obecni delegaci to:

@michalx2008x (1,900.320 SP)
@sp-group (459.101 SP)


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!