Wizjer reaktywacja #116 [polish content review]

in sp-group •  5 months ago  (edited)

wizjer.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@dzikie.jadloPędy dzikiego chmielu - polskie szparagi


1.jpg


"W Polsce chmiel jest bardzo popularny ale raczej dzięki trunkom z niego sporządzanym. Łatwo się rozprzestrzenia i pnące się łodygi chmielu można spotkać na nieużytkach, polach i lasach."


@dzikie.jadlo przedstawia nam kolejną dziko rosnącą lecz jadalną roślinę. Tym razem jest to dziki chmiel. Gdzie go znaleźć, kiedy go zrywać i jak przyrządzać dowiecie się z tekstu użytkownika.

3. przerywnik.jpg

@planet-riumStill life, fox. by me. / Martwa natura, lis.


2.jpg


"Ustawiłam tu banany, a tam czosnek. Czaszka już czekała, reszta jak młynek i zapalniczka znalazły się przy okazji w kadrze. Gdzieś trochę z boku, za zasłoną."


@planet-rium przedstawia nam swoje prace wykonane akwarelą. Sztukę każdy postrzega na swój sposób więc zapraszamy byście sprawdzili czy Wam podoba się to co tworzy użytkowniczka.

3. przerywnik.jpg

@neiwemCzy warto lecieć na Marsa? Dobre Pytanie


3.jpg


"Mars jest Śląskiem układu słonecznego - można tam żyć, ale nie jest to łatwe"

@neiwem rozmyśla nad sensem, plusami i minusami lotu na Marsa. W tekście znajdziemy zarówno subiektywne zdanie autora na ten temat jak i wiele przydatnych informacji i ciekawostek.

3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

Wizjer

Wizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


3. przerywnik.jpg

@sp-group-up

Konto @sp-group-up jest projektem @sp-group, powstało w celu wspierania najlepszych treści na Steem. Konto opiera się na dobrowolnych delegacjach całej społeczności zgromadzonej wokół Blockchain STEEM oraz na zyskach generowanych przez @sp-group.

Obecni delegaci to:

@michalx2008x (1,900.320 SP)
@sp-group (459.101 SP)


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

o! jestem tu, miło. dzięki :)