Wizjer reaktywacja #113 [polish content review]

in sp-group •  4 months ago 

wizjer.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@mmmmkkkk311#perpetuummobile - reaktywacja w zmienionej formie, liczę na uczciwość.
"W nowej wersji PM każdy członek społeczności #polish będzie miał szanse otrzymać darmowe SBD na użycie bota, by głosować na posty (innych użytkowników, nie własne) które jego zdaniem na to zasługują, bez względu na to jakie tagi będą one zawierać "


@mmmmkkkk311 prezentuje nową wersję działania swojego projektu "Perpetuum Mobile". Użytkownik zbiera też listę chętnych i uczciwych steemian do udziału w PM.

3. przerywnik.jpg

@verticallifeTatry Zimą - trzeba wiedzieć kiedy zawrócić


2.jpg


"Spore opady śniegu przy wtórującym im silnym wietrze utworzyły nawiane poduchy śnieżne w żlebach i uznaliśmy, że ryzyko naruszenia takiej poduchy i wyzwolenia lawiny jest zbyt duże, żeby kontynuować."


@verticallife jak zwykle z pasją opowiada nam o swojej kolejnej górskiej wyprawie. Tym razem tekst jest wyjątkowo mądry i pouczający ponieważ mówi nam o respekcie i wyczuciu własnych sił. Zapraszamy!

3. przerywnik.jpg

@teo73Wrak race Silesia


3.jpg


"Trasa jest obfituje w wiele zakrętów, w tym kilka 90 stopniowych, zjazdy i podjazdy. Do tego z każdą minutą jej nawierzchnia jest, zaorana przez bruzdy przejeżdżających wraków oraz pozostałe części po poprzednich uczestnikach wyścigu. Większość uczestników przyjechało na tą imprezę specjalnie przygotowanymi wehikułami ."

@teo73 przedstawia nam bardzo ciekawy wyścig. Warto kliknąć w link by przenieść się do tekstu użytkownika, poznać tę nietypową rozrywkę a przy okazji zobaczyć kilka zdjęć z imprezy.

3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

Wizjer

Wizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


3. przerywnik.jpg

@sp-group-up

Konto @sp-group-up jest projektem @sp-group, powstało w celu wspierania najlepszych treści na Steem. Konto opiera się na dobrowolnych delegacjach całej społeczności zgromadzonej wokół Blockchain STEEM oraz na zyskach generowanych przez @sp-group.

Obecni delegaci to:

@michalx2008x (1,900.320 SP)
@sp-group (459.101 SP)


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Jejku, ale dziś dzień. Zalogowałem się na steemit a tu w powiadomieniach mój artykuł uznany za podróżniczy post tygodnia a także wyróżniony w wizjerze. Za dużo tych emocji na raz :D Dziękuję !!!

Podróżniczy post tygodnia? Wow! Gratuluje!
W sumie nic dziwnego, bo był on na prawdę świetny, ale to tylko Twoja zasługa!
Cieszę się, że i Wizjer sprawił Ci uśmiech na twarzy :)

A przed napisaniem tego postu długo zastanawiałem się, czy przypadkiem nie pominąć tego dnia w relacji, bo tak na prawdę nie ma tu żadnej "akcji" górskiej. Wydawało mi się, że może być nudny dla czytelnika, a tu proszę, jaka niespodzianka.

Congratulations @sp-group-up! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 10 as payout for your posts. Your next target is to reach a total payout of 50

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!