Wizjer reaktywacja #106 [Polish content review]

in sp-group •  9 months ago 

wizjer.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@franinoBitwa pod Narwą - Geniusz 18 letniego Karola XII - Początki III wojny północnej


1.jpg


"W 1697 roku władzę objął małoletni Karol XII mający w chwili objęcia tronu Szwecji 15 lat. Przekonani o słabości Szwecji władcy Danii, Rosji i Saksonii utworzyli sojusz zwany Ligą Północną."


@franino opowiada nam o bitwie, która została wygrana przez osiemnastoletniego przywódcę- Karola XII. Klikajcie w link by poznać szczegóły tego zdarzenia zawarte w dobrze przygotowanym poście użytkownika.

3. przerywnik.jpg

@tartsakMoja pasja - Kostki Rubika


2.png


"Nie dawno przypomniałem sobie o mojej pasji, która jakiś czas temu została zamrożona i uaktywniła się ponownie teraz. Moja pasja to układanie kostek Rubika i innych układanek logicznych."


@tartsak opowiada nam o swojej pasji. Prezentuje swoją kolekcję "zabawek" i opowiada na czym polegają układanki. Zapowiada też więcej tekstów w tym temacie.

3. przerywnik.jpg

@nihilistpoetKSIĄŻKA VS E-BOOK-Które warto i co lepsze?


3.jpg


"Sam również byłem typem człowieka mówiącym,że "książka to papier a nie ekran". Szczególnie, że lubię zapach papieru, ładne okładki i widok ksiąg na półkach"

@nihilistpoet wylicza plusy posiadania gadżetu jakim jest czytnik e-booków. Wielu ludzi buntuje się przeciwko nowoczesnym sprzętom mogącym wyprzeć to co stare i dobre, ale czy czytniki mimo swych zalet są w stanie to zrobić? Zapraszamy do tekstu użytkownika.

3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

Wizjer

Wizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


3. przerywnik.jpg

@sp-group-up

Konto @sp-group-up jest projektem @sp-group, powstało w celu wspierania najlepszych treści na Steem. Konto opiera się na dobrowolnych delegacjach całej społeczności zgromadzonej wokół Blockchain STEEM oraz na zyskach generowanych przez @sp-group.

Obecni delegaci to:

@michalx2008x (1,900.320 SP)
@sp-group (459.101 SP)


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @kapitanpolak | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @sp-group-up! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 10 posts. Your next target is to reach 20 posts.
You received more than 250 upvotes. Your next target is to reach 500 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Do not miss the last post from @steemitboard:

Happy Birthday! The Steem blockchain is running for 3 years.
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!