Wizjer reaktywacja #100

in #sp-group3 years ago (edited)

świętaa.jpg

Cześć wszystkim! Tu @julietlucy. Zapraszam Was wszystkich do setnego już, wyjątkowego odcinka Wizjera.

Dziś będzie inaczej, nie tylko ze względu na to, że nadaje z naszego nowego konta. Dziś będzie inaczej ponieważ nie przedstawie Wam wczorajszych postów użtkowników #polish. Dziś po raz drugi w "Wizjerze" pojawi się mój tekst. Tym razem tylko mój.

Minęły już prawie cztery miesiące od kiedy @sp-group reaktywowało „Wizjer” i oddało go pod moją wyłączną opiekę i władzę. Wszystko od A do Z w tym projekcie jest zależne ode mnie. To ja zadecydowałam jak będą zbudowane posty "Wizjera", to ja zrobiłam do nich grafiki i to ja każdego dnia wybieram co się w nim znajdzie.
W grupie poza mną mamy też kilku innych kuratorów, którzy wynajdują najciekawsze ich zdaniem publikacje na polskim Steemie, podbijają je głosem @sp-group (obecnie @sp-group-up) i wklejają w wyznaczonym do tego pokoju na naszym kanale Discord. Są to osoby z teamu, które wyraziły chęć zajmowania się tym. Czasem i ich „zdobycze” umieszczam w naszym codzienniku. Bywa też, że ktoś prywatnie szepnie mi słówko, że coś jest warte uwagi i odsyła mnie w to miejsce. Ale mimo wszystko to ja wybieram teksty, które publikujemy.
Nie mamy żadnej "czarnej listy", a jeżeli ktoś nie znalazł się nigdy w naszym codzienniku a robi dobrą robotę to prawdopodobnie dlatego, że nie umiałam ocenić jego pracy w dodatku opatrując ją krótkim opisem.

Dziś, z okazji setnego wydania chciała bym w swoim stylu, albo po prostu tak jak czuje podsumować ten czas. Statystyki i wykresy nie są moją najlepszą stroną więc tym bardziej zrobię to po swojemu.

3. przerywnik.jpg

Wizjer pierwotnie był prowadzony „na przełomie lipca i sierpnia 2018r” co jest napisane pod każdym naszym wydaniem. Publikowany był on przez użytkownika @strefanetu. Co ciekawe wtedy przetrwał jedynie dziewięć dni (czyli 91 dni krócej niż pod moją opieką!) Na szczęście zdążyłam się w nim znaleźć i do dziś pamiętam, że było mi z tej okazji na prawdę bardzo miło.

15.png

Dlaczego o tym piszę?
Dlatego, że jestem teraz po drugiej stronie i jest mi dużo bardziej miło niż wtedy, te siedem miesięcy wcześniej. Cieszę się, że to ja mogę sprawić by ktoś się uśmiechnął i poczuł się doceniony lub zmotywowany.

paper-68833_960_720.jpg

Gdy czytam "Dziękuję" myślę sobie "To JA dziękuję". Dziękuję, że dzielicie się z nami świetnymi tekstami, wiedzą z różnych dziedzin, dziękuję, że publikujecie dla nas swoje relacje z podróży, że pokazujecie nam smakowite dania, że dzielicie się z nami swoimi pasjami. I dziękuję, że swoimi upvotami lub nawet komentarzami dajecie znać, że podoba Wam się nasz projekt.

3. przerywnik.jpg

Wizjer w liczbach:

  • 4 miesiące trwania projektu,
  • 99 postów promujących dobre treści,
  • 309 wyróżnionych artykułów,
  • 124 wyróżnionych autorów,

3. przerywnik.jpg

Stali bywalcy:

1. @jo-hannes - 15 razy w "Wizjerze"

2. @lesiopm - 12 razy w "Wizjerze"

3. @astromaniak i @mizej - 11 razy w "Wizjerze"

Gratulujemy Panom tak wysokiej jakości wpisów. Podliczając wszystkie wydania "Wizjera" nie było dla mnie niespodzianką kogo zobacze w czołówce.
@mizej- wszystkie konta użytkownika biorące udział w "projekcie 365 dni"

3. przerywnik.jpg

Pozostali użytkownicy najczęściej pokazujący się w "Wizjerze":

@docbox9
@sorhanckrul7
@edios7
@firesteem6
@qruul6
@hitsug5
@cezarys5
@hallmann5
@veggie-sloth5
@trampmad5

3. przerywnik.jpg

Zmiany:

Stuknęła nam dziś setka i to właśnie przy okazji tej okrągłej liczby prznieśliśmy się dziś na nasze drugie grupowe konto @sp-group-up.
Od dziś "Wizjer" będzie publikowany właśnie z tego konta ponieważ zarówno "Wizjer" jak i nasze nowe konto @sp-group-up jest nastawione na wsparcie użytkowników publikujących w ocenie naszych kuratorów najlepszych tekstów na Steem.
Konto @sp-group-up posiada głos wartości 0,07 i działa dzięki dobrowolnym delegacjom całej społeczności zgromadzonej wokół Blockchain STEEM, oraz dzięki zyskom generowanym przez @sp-group . Obecnie jedynymi delegatami tego konta są: @sp-group oraz @michalx2008x.
Więcej informacji na temat naszego nowego konta znajdziecie tutaj.

3. przerywnik.jpg

Sp-group wciąż się rozwija a wraz z nią rozwija się "Wizjer". Poza "przeprowadzką" na nowe konto na pewno zajdą w "Wizjerze" i inne zmiany. Jakie? Zapraszmy do obserwowania @sp-group-up, klikania w kolejne odcinki "Wizjera", ale przede wszystkim...

... do wspierania najlepszych treści i najlepszych twórców na naszym Steem!

tak jak robimy to my!


Sort:  

@julietlucy, podziwiam Twą wytrwałość i obowiązkowość, ale chyba najbardziej cenię entuzjazm i radość, jakimi nieustannie nas zasilasz. DZIĘKUJĘ ❤️❤️

Na Twoją opinię zawsze czekam najbardziej, tym bardziej ciesze się na te miłe słowa. Chyba wszyscy po trochu na siebie tak działamy, że wprowadzmy się w dobre nastroje. Nawet gdy kurs nie napawa optymizmem u nas i tak wesoło ;)
To ja DZIĘKUJĘ @wadera nie tylko za ten komentarz, ale i za wszystkie inne słowa <3 !

Ależ mnie duma rozpiera, że jesteś tak wytrzymała dla #polish, bo przeglądać każdego dnia to można kota dostać. Sam osobiście pękłem ale pomysł był i jest dobry :)

Jedni dużo czytają i piszą, inni natomiast wolą liczyć :D
"Ależ mnie duma rozpiera" oooo jak mi miło <3
Pomysł świetny i warto by trwał jak najdłużej, niezależnie od tego kto się nim opiekuje.
Dziękuję za miłe słowa.

BRAWO @julietlucy 👏! Ciesze się, że to co robisz sprawia Ci radość, radość z tego co się robi jest chyba w tym wszystkim najważniejsza 💚💎

Radość sprawiają mi ludzie, którzy obecnie mnie otaczają, reszta jest tylko dodatkiem :)

Congratulations @sp-group-up! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You got your First payout

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

Are you a DrugWars early adopter? Benvenuto in famiglia!
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Hej :) Świetna robota @Julietlucy, pamiętam jak sam pierwszy raz znalazłem się w wizjerze, przypadkiem się tego dowiedziałem czytając, bo nie miałem pojęcia że coś takiego jest :D Rób dalej to co robisz, a ja postaram się umilić Ci pracę możliwie dobrymi treściami :) Pozdrawiam wszystkich z sp-group

Są tacy autorzy na #polish, których teksty mogła bym publikować w "Wizjerze" w ciemno... pisz pisz, bo czyta się Ciebie świetnie i zmierzasz ku tej grupie ;)
Dziękuję za miłe słowa i czekam na kolejne Twoje teksty ;)

W grupie jestem żółtodziobem i tym bardziej mi miło, że zamieściłaś mój komentarz w setnym wydaniu wizjera. Życzę dużo radości i satysfakcji z prowadzenia tego projektu, bo to naprawdę trudne i wymagające zadanie. Pozdrawiam

Ja traktuje steem jako miejsce w którym poznaje ludzi, ich pasje, rozmawiam z nimi i tak dalej, dlatego komentarze mają dla mnie duże znaczenie. Więcej "pracy" kosztuje oddać komentarz niż kliknąć bezmyślnie upvot, lub nawet nie klikać a tylko podłączyć się pod kogoś.
Projekt satysfakcjonuje, tym bardziej, że wybiła już setka, to motywuje by ciągnąć dalej... Ale bywa na prawde trudno. Staram się umieszczać w "Wizjerze" najlepsze teksty, a bywa tak, że nie umiem podsumować czyjegoś postu w tych 2-3 zdaniach, albo czyjś tekst jest tak dobry, że obawiam się, że mój opis do niego będzie po prostu zbyt prosty czy płytki. To chyba największa trudność w tym wszystkim.
Dziękuję za Twój komentarz! Za ten teraz i za ten, który ukazał się w poście :)

To wymaga naprawdę wiele czasu.

Dzięki. Za każdym razem dajesz mi ogromną radość.
Pozdrawiam serdecznie

Bardzo miło mi to czytać, to oznacza, że nasz projekt działa w taki sposób jaki chciałam!
Dziękuję i pozdrawiam :)

Dziękuję @julietlucy za kawał świetnej roboty, którą wykonujesz dla #polish. Życzę wytrwałości w przeszukiwaniu treści i kolejnych 100 wydań!

Swoją robotę mogę wykonywać dzięki Tobie i innym autorom, którzy stawiają na jakość.
Dziękuję za wszystkie miłe słowa, dziękuję za świetne teksty, które nam przedstawiasz i życze Ci abyś nie tracił zapału i wytrwałości w swoich publikacjach.

@julietlucy - Setne wydanie to prawie jak jakies anniversary 😉w takim razie życzę Wam (Tb i Wizjerowi) prawidłowych wyborów pisarskich oraz wiele cierpliwości w tworzeniu kolejnych numerów;) Niech nakład produkcji wzrasta do Wielkich Liczb😉😘 congrats!

Posted using Partiko iOS

Dziękujemy (ja i Wizjer) :D
Mam nadzieje, że będzie wzrastał do wielkich liczb i że nigdy nie nadejdzie dzień w którym nie będę miała co do niego wkleić.
To na prawde świetny projekt i szkoda by było go przerwać. Dzięki "Wizjerowi" w jednym miejscu znajdujemy (subiektywnie) najlepsze teksty na #polish, do których potem można wracać kilkoma kliknięciami, co sama często robie.