You are viewing a single comment's thread from:RE: GRAFFITI OF MY CITY № 7. Я "ЗЛОВИЛА" СЛОНА!))) I "CATCHED" AN ELEPHANT!)))View the full contextslon21veka (76)adminSuper Admin!in SLON21VEKA • 4 years ago Вау! Крутой слон!
Дякую! Добрий і романтичний - навіть метелик з ним спілкується!)))