Narodowcy rozdawali kwiaty na marszu feministek w Łodzi

in #reakcja3 years ago


Wczoraj w Łodzi ulicami miasta przeszła Manifa, organizowana przez środowiska feministyczne. Sztandarowymi postulatami marszu był sprzeciw wobec nacjonalizmu, liberalizacja prawa aborcyjnego oraz rozdział Kościoła od państwa. Wobec wydarzenia nie przeszli obojętnie łódzcy działacze Młodzieży Wszechpolskiej, którzy postanowili przeprowadzić happening.

Zanim doszło do wymarszu Manify, Wszechpolacy wybrali się na miejsce startu i gdy dotarli do tłumu, zaczęli rozdawać feministkom żółte tulipany. Po obdarowaniu wszystkich feministek kwiatami działacze MW udali się rozdawać pozostałe tulipany napotkanym Polkom. Gdy opuszczali miejsce startu manifestacji, organizatorka poinformowała przez megafon, że kwiaty były rozdawane przez narodowców, po czym feministki zaczęły je wyrzucać w bok. Po usłyszeniu komunikatu Wszechpolacy odwrócili się w kierunku manifestantów i machając na pożegnanie, krzyknęli „Czołem Wielkiej Polsce!”.

Warto wspomnieć, że happening z kwiatami przykuł uwagę lokalnych mediów, m.in. Radia Łódź, które dużą część artykułowi o Manifie poświęciło akcji MW: https://www.radiolodz.pl/posts/59489-lodzka-manifa-przeszla-ulica-piotrkowska

O Wszechpolakach napisał również Express Ilustrowany:
https://expressilustrowany.pl/manifa-z-okazji-dnia-kobiet-przeszla-ulica-piotrkowska-mlodziez-wszechpolska-wreczala-uczestniczkom-zolte-tulipany/ar/c1-14843454

O godzinie 14:30 (kilkanaście minut po starcie Manify) odbyła się wspólna konferencja prasowa Młodzieży Wszechpolskiej, Ruchu Narodowego oraz Fundacji Pro: Prawo do Życia, w której wypowiadający się przedstawili stanowiska swoich organizacji wobec postulatów feministycznego marszu (ponadto MW opowiedziała też o działaniach przez nich podejmowanych z okazji Dnia Kobiet). Wszechpolaków reprezentował Bartosz Florek, Ruch Narodowy Kamil Mroczek, a Fundację Pro: Prawo do Życia Paweł Adamiak. Wszystkie organizacje wyraziły kategoryczny sprzeciw w stosunku do postulatów Manify.

Po zakończeniu konferencji Wszechpolacy wybrali się na pikietę organizowaną przez środowisko prolife w celu wyrażenia poparcia dla ochrony życia nienarodzonego.

Warto na koniec dodać, że mimo głośnej promocji Manify, w manifestacji wzięło udział mniej niż 100 osób, co oznacza, że frekwencja była mniejsza.

Źródło: https://www.facebook.com/206757542695653/posts/2877813355590045/

Tekst opublikowany pierwotnie na portalu narodowcy.net

Narodowcy.net

Sort:  

Hehe, ale wybredne te panie. Bo jak się okazuje chętnie biorą, tyle że nie od każdego ;)
W takich momentach przypominają mi się słowa Ojca Klimuszko, który o feministkach powiedział mniej więcej coś takiego, że stanowią "wykoślawione kuriozum maskulinizmu i heteryzmu".
Według mnie są to osoby strasznie popaprane, bo żeby walczyć o uśmiercanie nienarodzonego potomstwa, to rzeczywiście trzeba być nieźle zagubionym na koleinach ewolucji i wyzbytym tego, co natura wręcz "wtłacza" w niemal każdą kobietę - bezwarunkową i pełną poświęcenia miłość matczyną.
Strasznie jestem przeczulony na tym punkcie, bo uważam dzieci za najdoskonalszą formę kondycji ludzkiej, więc o ile same feministki mnie ani nie grzeją, ani nie ziębią, o tyle gdy tylko słyszę o chęci uśmiercania nienarodzonego jeszcze potomstwa, to myślę że zasługują na inne, niż na żółte tulipany.
Ale cóż, Tata zawsze mówił "Nie ruszaj g...., to nie będzie śmierdzieć", więc stronię od feministek i obchodzę je z daleka.
Myślę, że nie warto nawet nawiązywać z nimi dialogu.
Zresztą same przyjdą, jak trzeba będzie wnieść szafę na siódme piętro :D

Szczerze powiedziawszy to na rozdziale państwa od kościoła to powinno mocniej zależeć temu drugiemu.

According to the Bible, The Story of Gideon: On Making Choices and the Second Coming.

Watch the Video below to know the Answer...

(Sorry for sending this comment. We are not looking for our self profit, our intentions is to preach the words of God in any means possible.)


Comment what you understand of our Youtube Video to receive our full votes. We have 30,000 #SteemPower. It's our little way to Thank you, our beloved friend.
Check our Discord Chat
Join our Official Community: https://steemit.com/created/hive-182074

Your spam is really fucking annoying. You spam everybody, we ask you to stop, you refuse to, We downvote you, you downvote us. This is not what Jesus would do with his Steem account.

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.05
JST 0.022
BTC 16432.63
ETH 1215.48
USDT 1.00
SBD 2.14