Czy zaburzenia osobowości można wyleczyć?

in #polish2 years ago

zaburzenia.jpg

Kiedy uporczywie, mimo wielu dowodów na to, że ci to nie służy, uporczywie zachowujesz się w ten sam, nieskuteczny, a może nawet destrukcyjny sposób, być może cierpisz na zaburzenia osobowości.

Jeśli doskwierają ci trudności w relacjach z ludźmi, masz dużą trudność w zawieraniu, czy utrzymaniu znajomości, masz wrażenie, że bardzo się starasz, ale wciąż nie rozumiesz, dlaczego nie udaje ci się w bliskich relacjach, w pracy ciągle czujesz się niedoceniany, a może ciągle popełniasz te same błędy? Właściwie można powiedzieć, że sam sobie najbardziej szkodzisz. A może ludzie, którzy dobrze cię znają widzą cię w całkiem inny sposób niż ty sam?
Więcej na mojej stronie:https://www.zdrowie.com.pl/czy-zaburzenia-osobowosci-mozna-wyleczyc-4718/

Sort:  

Heh chyba mam lekkie zaburzenia osobowości bo wiecznie coś mi w tym moim życiu nie pasuje :)

Może warto by sprawdzić? :)

Bardzo ciekawy post, choć przydałby się dłuższy ;) Taka mała rada: lepiej promować STEEM poprzez inne strony niż odwrotnie, wtedy ma się większe szansę na liczne głosy oraz przyciągnąć do siebie więcej czytelników :)

Dziękuję za cenna uwagę, mam zamiar przygotować zestaw wpisów wyłącznie pod @steemit . Jeśli chodzi o promocję i przyciągnięcie ludzi, np. z FB, to może być problem, choćby z czasem rejestracji tutaj. Ludzie przyzwyczajeni są do szybkości, mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni

Jeśli ktoś będzie chciał zarobić to poczeka :)
Zapraszam na steem.chat na polski (#polish) kanał, w razie jakichkolwiek pytań, chętnie każdemu doradzimy. Jeśli Twoi czytelnicy z FB również piszą ciekawe artykuły, jest duża możliwość, że zostanie mu założone konto "od ręki" ;)
Pozdrawiam :)

A czy na tym czacie trzeba się dodatkowo rejestrować? Co do zarobków, to nie ukrywam, że też chciałbym zarobić, tym bardziej że na Filipinach gdzie mieszkam, nie jest lekko :)

Tak, trzeba się rejestrować osobno (nick najlepiej taki sam co na steemit).
Zarobki mogą się zwiększyć, jeśli artykuły spełniają pewne kryteria (link) i jest tag "pl-artykuly", to zarobki mogą być spore :) W razie pytań, pytaj na czacie :)
Czy będziesz pisał coś o Filipinach? Chętnie się dowiem jak się tam żyje, czy warto wyjechać tam na dłużej itd :D

Coin Marketplace

STEEM 0.16
TRX 0.03
JST 0.026
BTC 12988.23
ETH 408.06
USDT 1.00
SBD 0.99