PostPRLowskoElektronieczystość – wstęp pierwszy.

in polish •  4 months ago 

Zamarłem, niepewny czy stoję przed wrotami nieba czy piekła

Jagiellońska to mordownia, w której każdy ulicznik może zostać Królem Żebraków, przynajmniej na parę sekund – zanim ktoś wepchnie im nóż prosto między żebra.

W Kebabie przesiadują głównie emigranci z Turcji i handlują przeterminowanymi dziewczynkami. Express to miejsce, w którym szybko i tanio można dokonać przeszczepów, ale przez niekoniecznie wykwalifikowanych usługodawców. Jednym z nich jest Janek – szesnastolatek który ma dwa razy tyle doświadczenia jako neurochirurg, zdobytego w jakieś 0,5 sekundy dzięki sensownemu wszczepowi. Oczywiście - do doświadczenia liczą się także traumy, wypadki i szoki, często z obu stron naraz. Efektem ubocznym jest to, że Janek sika przy zgaszonym świetle, a ręce trzęsą mu się jakby miał parkinsona.

Postępy w psychologii wykazały, że dzieci radzą sobie o wiele lepiej ze stresem, dlatego usunięto większość szkół, aby przygotować je do pracy zawodowej już pomiędzy 7 a 11 rokiem życia. Dzięki temu kryzys zawodowy dopadał je dość późno – jakoś krótko przed osiągnięciem pełnoletności.

Wszystko to sprawiło, że kręgosłup moralny Janka przypomina zrujnowaną kolumnę dorycką, relikt dawnych, lepszych czasów, ale obecnie doszczętnie zniszczony. Wielokrotnie był proszony o "usprawnienie" dziewczynek z Kebabu, a wcale nie kończyło się na pięknych zębach i szerszych udach.

Nikt nawet nie ukrywał tragedii i okrucieństw, dziejących się na wywleczonym na wierzch organizmie. Zaciekawiona widownia oglądała spektakl upadłych aniołów siedząc w pierwszym rzędzie, z oczami jak pięć złotych.
Policja jest tak skorumpowana, że łapówki przyjmowała w formie miesięcznych subskrypcji – miejscowi chętnie korzystali rabatów i innych z kuponów zniżkowych.
i vice versa.

popularną formą rozrywki były streamy puszczane w wielkich kinach, które wbrew prognozom nie upadły, ale nieco zmieniły repertuar. najczęściej odtwarzano relacje live z czegoś, co ewoluowało ze snuff movies.

Największym uznaniem cieszyły się improwizowane escape roomy np. megamarkety, które okazywały się być odpowiednio przygotowanym super więzieniem. Widownię podniecał fakt, że mogą paść ofiarą podobnego eksperymentu.

Ogólne zniesmaczenie wywołał natomiast kontrowersyjny stream, podczas którego reżyser wypuścił aktorów i wyjaśnił, że to fikcja. Było to podczas projektu Krampus - porywania dzieci w nośnikach USB i konwertowania ich do cyber więzień, gdzie następnie testowano ich wytrzymałość na różne warunki. Jak sam później stwierdził, chodziło o kurczące się miejsce na dysku danych, ale nikt nie dał się na to nabrać.

Podczas wręczania Oscarów wielki sukces odniósł natomiast "Wizjoner". Na żywo odbyła się relacja z serii operacji plastycznych, podczas których chirurg odtwarzał obrazy znanego artysty, Pabla Picassa, na ludzkich ciałach.
Producenci VR z kolei już dawno się poddali – żaden dostępny produkt na rynku nie mógł konkurować z okrucieństwem świata wokół.

W rynsztoku leżał zardzewiały ukraiński robot – emigrant, który wyruszył z ziemi ojczystej zdobyć garść obwodów więcej, a skończył jako dawca części zmiennych, bezwładny, rdzewiejący korpus z ledwie tlącą się świadomością

Nad miastem zapala się wielki Neon, oświetlający swą trupiobladą żółcią uśpione zło.

"ZIELENIAK" obwieszcza.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

!tipuvote 0.5 hide

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRIAL" o łącznej mocy ~0.20$. Lista osób z naszego triala oraz wszystkie podbite przez nas posty są publikowane we wtorkowych raportach z działalności grupy. Zasady otrzymywania głosu z triala @sp-group-up znajdują się tutaj, w zakładce PROJEKTY
Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

@wadera

The fuck did I just read? XD

Posted using Partiko Android