Jak Zbierać Bitcoiny?

in polish •  2 years ago 

bitco.jpg

Jeżeli będziesz stosował się do poniższych strategii około 2-3 razy dziennie lub więcej możesz dorobić sobie nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie z automatu.Nie będę rozwodził się nad tym czym jest bitcoin, więcej na ten temat poczytasz w internecie :)

W chwili gdy piszę te słowa kurs 1 Bitcoina wynosi aż 5150$!

Jest co najmniej kilkanaście albo kilkadziesiąt serwisów internetowych, które pozwalają zbierać darmowe Bitcoiny. Tutaj przedstawię tylko 3 z nich, które według mnie są najciekawsze i opiszę ich działanie oraz pokażę w jaki sposób się zarejestrować.

  1. Freebitco.in – ten program istnieje już kilka lat i regularnie wypłaca bez żadnych opóźnień. Bitcoiny zbieramy co 60 minut, a wypłaty otrzymujemy co każdą niedzielę na nasz portfel bitcoinowy. Rejestracja jest bardzo krótka i prosta

freebitcoin.jpg

Link do rejestracji w programie FreeBitco
http://freebitco.in/?r=3282535

Krok 1
Wchodzimy na tą stronę, następnie w zakładkę Sign Up i klikamy w DON'T HAVE A BITCOIN ADDRESS? aby zarejestrować swój portfel Bitcoinowy potrzebny do wypłat.

1.jpg

Krok 2
Wpisujesz niezbędne dane w celu utworzenia swojego portfela Bitcoinowego.

2.jpg

Krok 3
Następnie klikasz w link na swojej poczcie e-mail celu aktywacji swojego portfela i już od teraz możesz wypłacać Bitcoiny z programów.

Krok 4
Kolejnym krokiem jest rejestracja w programie FreeBitcoIn tak jak na poniższym obrazku:

4.jpg

Krok 5

Teraz wystarczy się zalogować klikając w Login na górze strony

5.jpg

Krok 6
Bitcoiny zbieramy klikając w zakładkę FREE BTC, następie zjeżdżamy na dół strony, zaznaczamy Nie jestem robotem i klikamy w ROLL!

Uwaga! Ten krok wykonujemy tak często w ciągu dnia jak to tylko możliwe, Bitcoinów nie możemy jednak zbierać częściej niż co 60 minut.

6.jpg

  1. Moonbit.co.in – Program który według mnie w niektórych aspektach przewyższa nawet FreeBitco.in. Bitcoiny można zbierać co 5 minut, jednak nie trzeba cały czas spędzać przed komputerem, bowiem zbierają się one same pod warunkiem, że przynajmniej kilka razy wejdziemy na stronę, żeby ją "odklikać".

Program ma fajny bonus dla aktywnych osób, mianowicie wchodząc dziesięc dni z rzędu otrzymujesz za każdym razem bonus 10%, wchodząc 20 dni z rzędu bonus wynosi 20% itp. aż do 100%.

Wypłaty są w każdą sobotę/niedzielę na Twój portfel Bitcoinowy, a do rejestracji wystarczy tylko podać swój adres portfela.

moonbit.png

Link do rejestracji w programie Moonbit
http://moonbit.co.in/?ref=86cb6f7a934f

Krok 1
Wchodzimy na tę stronę, schodzimy mniej więcej na połowę strony i wpisujemy swój adres portfela bitcoinowego tak jak na obrazku poniżej, a następnie w Sign In

7.jpg

Krok 2
W okienku, które nam wyskoczy klikamy ptaszka, postępujemy zgodnie z instrukcją i logujemy się klikając w Submit

8.jpg

9.jpg

Krok 3
Bitcoiny zbieramy klikając w Claim Now - potwarzamy ten krok minimum kilka razy dziennie!

10.jpg

  1. FieldBitcoins – To trzeci z programów, który wygląda prawie tak samo jak Moonbit. Wypłaty co weekend, minimum do wypłaty to 10000. Rejestrujemy się dokładnie w taki sam sposób jak na Moonbit :)

field-bitcoins-faucet.jpg

Link do rejestracji w programie FieldBitcoins
http://fieldbitcoins.com/?ref=h53vctc2433416

Krok 1

11.jpg

Krok 2

12.jpg

Krok 3

13.jpg

Krok 4

14.jpg

Dziękuję za uwagę :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Myślałem że wymienisz kilka sposobów a ty wymieniłeś jeden sposób z kilkoma kranikami. Jak dla mnie nie opłacalne. Sprawdziłeś wypłacalność kraników? Może komuś się przyda, fajnie zebrane w jednym miejscu ale ja wole ten czas poświecić na zdobycie informacji/wiedze która mi w przyszłości zaprocentuję.

Wszystkie 3 kraniki są sprawdzone i wypłacają, korzystam od ponad roku choć przez ostatnie kilka tygodni nie miałem czasu klikać. Niestety, ale żeby zarobić trochę btc potrzebujemy albo duzej ilosci gotowki ktora zainwestujemy albo czasu. Nie każdy ma wolne środki datego napisalem ten artykul :)

Artykuł w sam sobie super sklejony i skoro sprawdzonę to bardzo dobrze. Ale po tytule oczekiwałem czegoś więcej.

Dam ci głos, chociaż liczyłem na jakieś inne informacje poza kranikami.

Hej, czy to jest na pewno bezpieczne? Na czym niby te strony zarabiają?

na reklamach, które są na stronie

Znacie jeszcze jakieś ciekawe faucety? Zachęcam do podzielenia się informacjami :)

Teraz najważniejsze ile realnie można zarobić :)
Bo bardzo często okaże się, że wchodząc po 10 razy dziennie w te wszystkie projekty. Tracąc XX h miesięcznie - mamy zysk np. 3$ / miesięcznie ;)
I wtedy okazuje się, że nasza stawka godzinowa jest na poziomie 2zł / h albo gorzej.

malo kto wspomina tez, ze jak sie zbiera takie grosze na swoj portfel to potem wyplacenie tego i zwiazane z tym prowizje czasami moga nawet przewyzszyc wartosc przelewu

oplaty nie sa na tyle duze zeby nie oplacalo sie wyplacac prowizji aczkolwiek wiadomo ze duzo z tych stron sie nie da wyciagnac. Mozna sobie poklikac dla zabawy, a dodatkowe kilka czy kilkanascie $ to tylko dodatek do zabawy ;)

Congratulations @yarku! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of comments

Click on any badge to view your own Board of Honor on SteemitBoard.
For more information about SteemitBoard, click here

If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

By upvoting this notification, you can help all Steemit users. Learn how here!