Skąd brać darmowe zdjęcia?

in polish •  last year  (edited)

Każdego dnia zastanawiamy się co dziś na stukać ledwo trzymającej się klawiaturze, by sklecić posta. Postanowiłem zrobić porządki przeglądarce. Nagle mnie oświeciło, że mam świetną serię postów i nieważne czy będzie jeden klik, czy 100 a może wcale. Treść to treść każda ma swoich zwolenników i przeciwników...

Jak już klecić posta to z minimum jednym zdjęciem dobranym do tematyki a stron z darmowymi zdjęciami nie brakuje. W moim przypadku nigdy nie wchodzę do posta bez zdjęcia. Po prostu jestem wzrokowcem...

Zresztą w taki o to sposób przyciągnęły mnie dwa konta w ostatnich dniach przez zdjęcie. Przeglądam każdego dnia ostatnich 24 godzin posty i nie ma takiej możliwości, żeby przeczytać wszystko i znaleźć odpowiednie konta.

Nadaremno nie wymyślono, że zdjęcie jest warte tysiąc słów...

Znane i mniej znane strony z darmową fotografią


Picography

Picografy pozwala łatwo pobrać obrazy w wysokiej rozdzielczości, z których można dowolnie korzystać. Ma również duży wybór zdjęć.


SkitterPhoto

SkitterPhoto kolejna świetna strona gdzie możemy znaleźć ciekawe darmowe zdjęcia. Na pewno znajdziemy tu coś innego niż na znanych stronach.


Pexels

Pexels to kolejne fantastyczne źródło wspaniałych zdjęć o wysokiej rozdzielczości.Znana strona z duża ilością zdjęć masowo rozprowadzana po sieci.


FreeNatureStock

Freenaturestock jest dość unikalną stroną, ma ogromny zbiór zdjęć. Jest również bardzo łatwy w obsłudze i nawigacji.


Foodiesfeed

Foodiesfeed to bardzo ciekawa strona i bardzo ciekawymi zdjęciami.Tu znajdziesz bardzo ciekawe zdjęcia dla tagu #pl-kuchniaNew Old Stock

Stare wolne archiwalne zdjęcia od jakichkolwiek ograniczeń praw autorskich. Strona również świetna można znaleźć bardzo stare zdjęcia, jak i dokumenty.Na stronie świetnie można odnieść wrażenie przejścia w czasie.


Splashbase

Splashbase ma również duży wybór, z których możesz również korzystać. Na pewno można spotkać zdjęcia niespotykane gdzie indziej i nie tylko.


Jeśli jesteś łowcą zdjęć, zobacz ostatnią serię darmowych stron ze zdjęciami.>>>Skąd brać darmowe zdjęcia na bloga?

Ostatni post>>> Jak delegować i cofnąć Steem Pawer szybko i łatwo?

Konkursy Polskiej Społeczności >>> #pl-konkurs

Foto 1 pixabay.com

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Dobra lista 📸.

  • dodatkowo często korzystam z wyszukiwarki google z opcją prawa do użycia 🙂

Świetny artykuł, ja osobiście korzystam z Pexels ale chętnie spojrzę na strony, których nie znałem! :)

Dzięki:)

Przydatny artykuł :) z kilkoma się chętnie zapoznam

  ·  last year (edited)

Dziękuję i korzystać ile się da :)

Jest tego trochę.

Oj jest tego sporo nawet jak pisałem to parę wywaliłem. Nie chciało mi się już składać kod html. Wiesz jaki jest steem tym bardziej jak stale coś robią...

Tak wiem trzeba się trochę na klikać, żeby porobić odnośniki do stron.

Congratulations! This post has been upvoted from the communal account, @minnowsupport, by strefanetu from the Minnow Support Project. It's a witness project run by aggroed, ausbitbank, teamsteem, theprophet0, someguy123, neoxian, followbtcnews, and netuoso. The goal is to help Steemit grow by supporting Minnows. Please find us at the Peace, Abundance, and Liberty Network (PALnet) Discord Channel. It's a completely public and open space to all members of the Steemit community who voluntarily choose to be there.

If you would like to delegate to the Minnow Support Project you can do so by clicking on the following links: 50SP, 100SP, 250SP, 500SP, 1000SP, 5000SP.
Be sure to leave at least 50SP undelegated on your account.

Bardzo przydatne. Dotychczas wystarczał mi w mniejszym lub większym stopniu pixabay ale przyda się więcej tego typu serwisów. Szczególnie że i tak chciałem poszukać takich storn ale ze względu na brak czasu nie miałem kiedy.

Polecam:)

bardzo przydatny post. Pozdrawiam cieplutko !

dzieki za podzielenie sie linkami!