Wizjer reaktywacja #89

in sp-group •  7 months ago 

wizjer.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@veggie-slothKierunek Namibia (5): Świt na Dune 45


1.jpg


"Wróciłem z podróży i nie próżnuję! Przedstawiam Wam jedno z najsłynniejszych miejsc w Namibii. Umiejscowiona na 45 km drogi z Sesriem ponad 170 metrowa, piękna wydma."


@veggie-sloth zabiera nas w podróż na pustynię Namib. Opowiada nam na jej temat wiele ciekawostek i wspina się na mierzącą 170 metrów wydmę by podziwiać schód słońca. Zapraszamy do notki.

3. przerywnik.jpg

@ciekawskiMoje nostalgiczne, prześwietlone klisze


2.jpg


" Szybko zauważyłem jednak w tych uszkodzonych klatkach coś fascynującego, specyficzny styl. Dlatego też tutaj się z nimi podzielę, z małymi dopiskami."


@ciekawski prezentuje nam bardzo ciekawe i pobudzające wyobraźnie fotografie, które pewnie przez wielu mogły by być nazwane nieudanymi. Niektóre są straszne, inne magiczne, zapraszamy byście sami sprawdzili co na nich widzicie i czy jest to to samo co widzi w nich autor zdjęć.

3. przerywnik.jpg

@soldierkaWiosna, wiosna - czyli wracamy na budowę


3.jpg


"Wracam tu z krótkim sprawozdaniem naszych postępów budowlanych. A trochę się jeszcze udało zrobić, zanim nadeszły wielkie mrozy i ponura ponurość zimowa. Otóż: MAMY FUNDAMENTY :)"

@soldierka przerywa milczenie na Steem by móc zaprezentować nam na jakim etapie znajduje się jej "projekt życia". Nie wygląda on jeszcze imponująco, ale zaglądając w przygotowany przez użytkowniczkę "Dziennik budowy" dowiemy się jak długa i ciężka droga doprowadziła do miejsca w którym autorka tekstu jest teraz.

4. ostatnia chwila.jpg

Artykuły z Wizjera #83


3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

CHCECIE WIĘCEJ?

Więcej interesujących treści dwoma kliknięciami poznasz w:

TYGODNIKU KURATORSKIM
Prowadzonym na koncie @kurator-polski przez @barbarossastudio.


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @kapitanpolak | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group


Kuratorzy sp-group:
@michalx2008x
@julietlucy
@suchy
@pdj85coexist
@pibyk


Kuratortag
@sisters#pl-kobieta
@andzi76#pl-muzyka
@kusior#pl-filmyWizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!