Wizjer reaktywacja #63

in polish •  17 days ago

święta.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.


2. przegląd.jpg

@opelkusTygodnik Drukarza 3D #2


1.jpg


" Dla niewtajemniczonych Tygodnik Drukarza 3D – Jest to STEEM'owy projekt tworzony przeze mnie i was, czyli całą społeczność STEEM, w którym Co tydzień postaram się zaprezentować wam, co udało mi się wydrukować."


@opelkus prezentuje nam drugi odcinek swojego projektu "Tygodnik Drukarza 3D". Użytkownik ten ma bardzo ciekawe i raczej nie często spotykane hobby, drukuje on modele i umieszcza w swoich postach. Zajrzyjcie do niego i być może sami zaproponujcie kolejny twór.

3. przerywnik.jpg

@patryshiasrokaCO NA OBIAD ZAMIAST TRAWY I KAMIENI? polish vegan classic


2.jpg


"Wilk syty i owca cała.
Łącząc filozofię WEGAŃSKĄ i tradycję POLSKĄ mamy danie bardzo satysfakcjonujące w smaku i dające błogą przyjemność podczas lepienia kuleczek z dziurką."

@patryshiasroka dzieli się z nami swoją propozycją na przepyszne wegańskie danie. Sądząc po zdjęciach można by zaryzykować stwierdzenie, że i mięsożercy mogliby zachwycić się smakiem tego pozornie tradycyjnego, polskiego dania. Zapraszamy do przepisu.

3. przerywnik.jpg

@ciekawskiHistoria walki samochodów z pieszymi


3.jpg


" Dziś jednak właśnie na tym określeniu chcę się skupić w ramach artykułu-ciekawostki, mówiącego między innymi o mniej znanym określeniu jaydriving, odrobinę o historii motoryzacji, która w pewnym momencie przypominała wręcz wojnę propagandową i w końcu o tym jak wynik tej wojny ukształtował poruszanie się po miastach przez pieszych."

@ciekawski przygotował dla nas bardzo ciekawy artykuł traktujący o samochodach i pieszych. Tekst ten przesączony jest przeróżnymi ciekawostkami na ten temat, dlatego polecamy się z nim zapoznać.

4. ostatnia chwila.jpg

Artykuły z Wizjera #57


3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

CHCECIE WIĘCEJ?

Więcej interesujących treści dwoma kliknięciami poznasz w:

TYGODNIKU KURATORSKIM
Prowadzonym na koncie @kurator-polski przez @barbarossastudio.

CODZIENNIKU
Prowadzonym na koncie @codziennik przez @baro89.

3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
TAG: #sp-group


Kuratorzy sp-group:
@michalx2008x
@julietlucy
@suchy
@pdj85coexist
@pibyk


Kuratortag
@sisters#pl-kobieta
@andzi76#pl-muzyka
@kusior#pl-filmyWizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!