Niedźwiedziowe dyskusje: marzenia

in #polish3 years ago

Niedźwiedziowe dyskusje, czyli...„Zapytaj Niedźwiedzia” - reaktywacja.

Niniejszym przywracamy do życia serię cieszącą się niegdyś sporą popularnością wśród społeczności polskiej. Czy uda nam się nas samych trochę rozruszać? Zobaczymy!

Na czym to będzie polegało?

W skrócieCo tydzień ukaże się post inicjujący nową dyskusję. Tematy będą wybierane spośród Waszych propozycji, nie licząc dzisiejszego odcinka. Każdy z Was będzie mógł się wypowiedzieć na dany temat w komentarzu pod postem, liczymy na żywe (acz kulturalne) dyskusje! Autorzy najciekawszych i bogatych merytorycznie komentarzy zostaną nagrodzeni.

A teraz szczegóły.


  • Niniejszy post informacyjny jest jednocześnie początkiem zabawy, na końcu artykułu znajdziecie pierwszy temat do dyskusji.

  • Każdy następny temat możecie zaproponować sami - prosimy Was o zamieszczanie propozycji w komentarzach pod tym artykułem lub pod każdym kolejnym odcinkiem serii. W przypadku braku propozycji temat zostanie ustalony odgórnie.

  • Kolejne odcinki serii będą się ukazywały w każdą sobotę.

  • Dyskusja będzie się odbywała w komentarzach pod postem inicjującym.

  • Można również wypowiedzieć się w formie własnego artykułu, prosimy wtedy o dodanie w komentarzu linka do swojego wpisu.

  • Najciekawsze komentarze w dyskusji będą nagradzane. Planujemy wykorzystać do tego część zarobku z publikacji odcinków serii.

  • Wpisy zawierające wulgaryzmy i osobiste „wycieczki” lub te merytorycznie niezwiązane z dyskusją nie będą brane pod uwagę przy wynagradzaniu. Netykieta przede wszystkim!

Zakładamy, że zasady wynagradzania komentarzy będą się krystalizować wraz z rozwojem serii.
Mamy nadzieję, że to nie nagrody będą głównym motywatorem :)

Na co liczymy?Chcemy nieco rozruszać polskojęzyczną społeczność. Nawet jeśli nie masz czasu albo pomysłu, by napisać artykuł, będzie to okazja dla zaprezentowania siebie i swoich poglądów dotyczących wielu aspektów życia. Jeśli jesteś stosunkowo nowym użytkownikiem albo nie wiesz, jak się wypromować – może to dobry sposób, by dać się poznać? Mamy nadzieję, że każdy wyniesie z udziału coś dla siebie.

Temat na dziś:

Jaki jest Twój stosunek do marzeń

sunset-2083771_1280.jpg

Serdecznie zapraszamy Was do zabawy i czekamy na propozycje tematów do kolejnych odcinków!

Sort:  

Tekst inspirowany tematem Niedźwiedziowych dyskusji: https://steemit.com/polish/@julietlucy/marze-o-tym-by-miec-marzenia

Dzięki marzeniom ludzie się nie załamują w trudnych chwilach. Marzenia pozwalają przetrwać to co najgorsze.

Marzenia są czymś naprawdę wspaniałym.
Sprawiają one, że życie człowieka staje się ciekawszym, bardziej kolorowym.
Dzięki marzeniom potrafimy coś osiągnąć.
Jakieś przykładowe marzenie z dzieciństwa, które myśleliśmy że jest niemożliwe, w dorosłym życiu jest łatwe i przyjemne.
Marzyć powinien każdy.
Dorosły, stary czy młody.
Marzenia to znakomita cecha świadcząca o bogatej wyobraźni człowieka, której każdy potrzebuje.

Coin Marketplace

STEEM 0.29
TRX 0.06
JST 0.039
BTC 35278.82
ETH 2431.25
USDT 1.00
SBD 3.97