Niedźwiedziowe dyskusje #17

in polish •  last month 

Niedźwiedziowe dyskusje, czyli...„Zapytaj Niedźwiedzia” - reaktywacja.

Niniejszym, przywracamy do życia serię cieszącą się niegdyś sporą popularnością wśród społeczności polskiej. Czy uda nam się nas samych trochę rozruszać? Zobaczymy!

Na czym to polega?

W skrócieCo tydzień ukazuje się post inicjujący nową dyskusję. Tematy są wybierane spośród Waszych propozycji. Każdy z Was może się wypowiedzieć na dany temat w komentarzu pod postem, liczymy na żywe (acz kulturalne) dyskusje! Autorzy najciekawszych i bogatych merytorycznie komentarzy zostaną nagrodzeni.

A teraz szczegóły.


  • Tematy możecie zaproponować sami - prosimy Was o zamieszczanie propozycji w komentarzach pod tym artykułem lub pod każdym kolejnym odcinkiem serii. W przypadku braku propozycji temat zostanie ustalony odgórnie.

  • Kolejne odcinki serii będą się ukazywały w każdą sobotę.

  • Dyskusja będzie się odbywała w komentarzach pod postem inicjującym.

  • Można również wypowiedzieć się w formie własnego artykułu, prosimy wtedy o dodanie w komentarzu linka do swojego wpisu.

  • Najciekawsze komentarze w dyskusji będą nagradzane.

  • Wpisy zawierające wulgaryzmy i osobiste „wycieczki” lub te merytorycznie niezwiązane z dyskusją nie będą brane pod uwagę przy wynagradzaniu. Netykieta przede wszystkim!

Zakładamy, że zasady wynagradzania komentarzy będą się krystalizować wraz z rozwojem serii.
Mamy nadzieję, że to nie nagrody będą głównym motywatorem :)

Na co liczymy?Chcemy nieco rozruszać polskojęzyczną społeczność. Nawet jeśli nie masz czasu albo pomysłu, by napisać artykuł, będzie to okazja dla zaprezentowania siebie i swoich poglądów dotyczących wielu aspektów życia. Jeśli jesteś stosunkowo nowym użytkownikiem albo nie wiesz, jak się wypromować – może to dobry sposób, by dać się poznać? Mamy nadzieję, że każdy wyniesie z udziału coś dla siebie.

Temat na dziś (każdy temat można interpretować dowolnie) :"Jak widzisz siebie za 5/10/15 lat?"old-1507781_1280.jpg

Serdecznie zapraszamy Was do zabawy i czekamy na propozycje tematów do kolejnych odcinków!


Advertisement:

small_2028654704.jpg
Bay & Sell GAMES

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Zawsze byłem człowiekiem o wielkich planach, często i nadziejach. Nadzieja umiera ostatnia... Za 5 lat widzę w sobie osobę dojrzalszą o stokroć, niż teraz. Dzieci, największe moje skarby, dla których jestem w stanie poświęcić wszystko. I wiem o tym. Potomkowie, to naprawdę coś. Ale też w momencie narodzin np córki... Nie poczuję się jak skurwysyn, że nie jest ona kontynuatorką mojego nazwiska. Będę dumny, że rozwijam swoje własne dziecko. Za 10 lat: Będę patrzył, jak dzieci się samorealizują, rozwijają, dążą za swoimi, a co najważniejsze - Nienarzuconymi ani przeze mnie, ani przez moją przyszłą wybrankę - Celami, marzeniami. W czymkolwiek się nie chcą realizować (Może poza negatywnymi skrajnościami) Jestem szczęśliwy. Nie muszą być moje dzieci zawodowymi pokerzystami. Wystarczy, żeby były szczęśliwe. Za 15 lat? Wszystko, co piszę jest tylko wyidealizowanym marzeniem. Mogę spełnić swoje wszystkie marzenia, jak i moje dzieci osiągnąć sukces, ale... Ale? Ale?

Nie mam czego już w życiu robić, osiągam coraz większe sukcesy, ale mi to nie wystarcza. Żona się ode mnie odwraca, stoczyłem się. Chcę wyskoczyć z okna. Robię inbę na całe osiedle, stojąc na 5 piętrze i grożąc, że skoczę. Żona do mnie: "Taaak! Skacz! Nie lubimy Cię!" Całe osiedle: "Noooo skaczże wreszcie Mozambikowy komunisto"! Dzieci w ogóle do mnie zabawkami rzucają, bo też mnie nienawidzą. Wszystko robię w tym momencie dla atencji, choć mam wszystko, ale ciągle mi mało... Koniec końców... Nie skaczę! Wszyscy zawiedzeni.

Idę na miasto, chlam na umór. Ale mi mało. Idę do nocnego z imprezy dla bogaczy, bo ciągle mi mało alkoholu. Kupuję sobie dwusetkę, wypijam, wracam do domu. Żona robi mi inbę, dzieci patrzą z pogardą. Wychodzę po cichu jeszcze raz pijany po pół litra. Nieszczęście jednak sprawia, że upuszczam butelkę pijany tuż przy kasie. Wywala mnie ochrona. Żona nie chce mnie puścić, więc wpadam na genialny pomysł. Wspominałem coś o jakiejś imprezie, co nie? Jasne! Wychodzę na zewnątrz po piorunochronie. Piorunochron jest tak wytrzymały, jak flaszka wódki którą zbiłem w sklepie, więc Secik zjebał się na ryj na chodnik i umarł. xD Nie dam sobą zawładnąć nigdy przez skrajności, tak właśnie zawsze się widziałem.

Zawodowo pewnie podobnie, życiowo pewnie grubiej i mniej zdrowo, choć staram się bezwolnie nie toczyć po równej pochyłej

You have received 5x upvotes from the members of @steemexplorers from your free link submission in our discord server. Steemexplorers is an initiative bringing information on various Steemit services and communities in a central discord to save you time and help you grow. It's free, it's easy, and it's here to help you in so many ways. Come by our discord to learn more! Link to Discord: https://discord.gg/6QrMCFq. Our team also offers an additional upvoting service called @givememonsters where you can presently trade in 1 to 10 DEC from the Steem Monsters game for up to $0.03 upvotes on ANY steemit posts. The vote purchasing value here is some of the best returns on your investments that you can find anywhere so come by and visit this service today!

You got voted by @curationkiwi thanks to michalx2008x! This bot is managed by KiwiJuce3 and run by Rishi556, you can check both of them out there. To receive upvotes on your own posts, you need to join the Kiwi Co. Discord and go to the room named #CurationKiwi. Submit your post there using the command "!upvote (post link)" to receive upvotes on your post. CurationKiwi is currently supported by donations from users like you, so feel free to leave an upvote on our posts or comments to support us!
We have also recently added a new whitelist feature for those who would like to support CurationKiwi even more! If you would like to receive upvotes more than 2x greater than the normal upvote, all you need to do is delegate 50 SP to @CurationKiwi using this link.

This post has received a 3.13 % upvote from @drotto thanks to: @curationkiwi.