To już miesiąc Tag'u #pl-kobieta! Kilka słów podsumowania...

in polish •  9 months ago

mniejsze logo pl-kobieta.jpg

Minął miesiąc odkąd powstał Tag pl-kobieta! Bardzo mnie cieszy fakt, iż tak dużo z Was, drogie Panie, zdecydowało się pomóc w budowie siły tego Tag'u. Piszecie o swoich pasjach, dzielicie się z nami swoimi przemyśleniami i doświadczeniem! Dzięki Wam nasz Tag się rozwija i mogę z przyjemnością ogłosić, że według statystyk naszego specjalisty @jacekw, jesteśmy na 11 miejscu Tag'ów z największą sumą nagród. A to przecież dopiero nasz początek Dziewczyny! Dziękuję również naszym Steemit'owym kolegom za obserwowanie naszych poczynań, uznanie i nieustanne wsparcie.

statystyki.png

I jeszcze kolejne świetne statystyki wg @rafalski
Bez tytułu.png

Kolejna wspaniała informacja: nasz Tag został wsparty projektem #perpetuummobile stworzonym przez @mmmmkkkk311 dzięki któremu jako kurator i opiekun tag'u #pl-kobieta mogę wspierać Wasze wartościowe posty jeszcze bardziej i "mocniej"! Część z Was na pewno już to od jakiegoś czasu zauważyła...

Dziękuję @mmmmkkkk311 w imieniu wszystkich Babek za tą możliwość.

Tag #pl-kobieta od początku wzbudził Wasze zainteresowanie i był tematem do licznych damsko-męskich dyskusji. Zrodziły się również nowe projekty takie jak @waran i #pl-kobietom (@yarvinlecretin, @glass.wolf EDIT: @nieidealna.mama), które w ciekawy sposób i trochę z przymrużeniem oka podejmują kobiece tematy.

Ja ze swojej strony, chciałam przypomnieć, iż tworząc ten Tag nie miałam na myśli tylko typowo kobiecych tematów (make-up, fryzury itd. - chociaż takie tematy są również mile widziane) ale chciałam przede wszystkim wesprzeć, zachęcić i wyróżnić kreatywne Kobiety-Polki na Steemit. Kobiety, które mają coś inspirującego do powiedzenia i ciekawego do pokazania.

A więc jeszcze raz, jeżeli jesteś Kobietą i

 • piszesz
 • tworzysz (np. projekty DIY)
 • podróżujesz
 • gotujesz/pieczesz
 • śpiewasz
 • tańczysz
 • grasz na instrumencie
 • fotografujesz
  itd...

TEN TAG JEST DLA CIEBIE!

KRÓTKI REGULAMIN TAGU PL-KOBIETA

 1. Autorem posta musi być Kobieta
 2. Post musi być napisany w języku polskim (lub chociaż w połowie jako tłumaczenie do np. języka angielskiego)
 3. Post musi być oznaczony tag-iem #pl-kobieta
 4. Post nie może być plagiatem - tylko oryginalne treści!
 5. Nie umieszczamy postów z samymi zdjęciami - zdjęcia powinny posiadać opis
 6. Tematyka Dowolna

Pozdrawiam i zapraszam Was wszystkie do używania Tagu #pl-kobieta
@zdrowie @voitaksoutache @kolorowa.wedzma @bowess @anka @angatt @rozku @soldierka @anna.urbanska @grecki-bazar-ewy @pkocjan @wadera @annanowicka @theadelina @thermomania @annaburska @robaczekwikaaa @lynxialicious @pdj85coexist @katayah @see-it-feel-itpl @tapioka @sweetsandbeyond @anisso @mariaaneta1971 @matkapolka @lenka @julietlucy @zabrylka @makeityourself @nieidealna.mama @katayah @mespanta @aeris20 @ilona3 @andziax @naila7894 @koszanikokosza - nie ma Cię na liście? - daj mi znać w komentarzu!

Piszecie wspaniałe posty i tworzycie przepiękne rzeczy i tak trzymać!

Ponieważ Wszystkie jesteśmy Steemit @sisters

sisters 6 (1).jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

A mówią, że kobiety kłótliwe... a tu proszę jak współdziałają. Żeby to faceci umieli tak ładnie współpracować.

·

Dzięki @wzp! Mam nadzieję, że jeszcze będzie niejedna okazja udowodnić jak fajnie razem współpracujemy :)

...bo w kobietach siła 💪💪

·

Dokładnie! Siła jest Kobietą - to moje motto!

Miesiąc czasu i 11 pozycja to świetny wynik. Gratulacje. Kobiety nasze kochane nie dajcie się! Tak trzymać. CAŁUSKI MOTYLKI DO WAS - jak mawia moja wnusia.
Pozdrawiam.

·

Dzięki @shogunma! Pozdrawiamy serdecznie i uściski dla wnuczki!

Graty gratki grateczki! :-) Zainteresowanie rośnie , a i ja czasami zajrze co tam w świecie kobiet słychać :-) trzeba być na bierząco:-) Pozdrawiam!

·

Dzięki @jozef230! Zapraszamy do nas częściej - tematy wszelakie i niekoniecznie tylko kobiece - więc jest ciekawie!

W imieniu całej redakcji i samego Cuchnącego Dawcy Ropnej Śmierci dziękuję za uznanie, wspomnienie i tym samym promocję tagu #pl-kobietom i Biuletynu. Mimo wdzięczności, chciałbym sprostować i zaktualizować (o ile to nie problem) informacje na nasz temat. Otóż naszą najnowszą zdobyczą jest @nieidealna.mama, która przedwczoraj wpadła w niewolę Obleśnego Jaszczura Nieustającej Troski i już dziś opublikowała dlań swój pierwszy tekst. Wszyscy jesteśmy z niej wyjątkowo dumni, gdyż nie dość, że ma świetne pióro, to jeszcze jej fizjologia uprawnia ją do korzystania z tagu #pl-kobieta, bez wcześniejszych porozumień dyplomatycznych (poniekąd bardzo przyjemnych i zapraszamy ponownie). Proszę, więc o dopisanie naszej nowej koleżanki w nawias, gdzie wymieniony jest zespół redakcyjny Biuletynu. Dziękuję i wraz z Czułym Ojcem Pięćdziesięciu Plemion Zarazy przesyłam niewidzialny bukiet pozdrowień i ciepłych myśli.
pozdro.jpg

·

Bardzo pięknie jest! <3

Rządzicie dziewczyny! Gratulacje i życzę kolejnych sukcesów.

·

Dzięki @ratelmiodozer :)