Coś z niczego, realne 4.

in polish •  10 months ago 

Witam kolejny raz :)

W tym poście napiszę o tym co daje nam determinacja, niezłomność i chęć osiągania celów, mimo ciężkiego życia jakie dał nam los.

Prawdopodobnie większość z was przeczytała, ostatnio historię życia pewnego sympatycznego człowieka jakim jest, Luka Modrić. Mimo to chciałbym przekazać dalej, jest to człowiek na pewno godny do naśladowania dla wszystkich. Krótki opis życia, który pomoże Ci wtedy kiedy będziesz miał pod górkę, wiatr w oczy i myśli o poddaniu się, że nie dasz rady.
Pamiętaj nigdy ale naprawdę nigdy, nie poddawaj się, idź na przód :)

Luka urodził się 9 września 1985 roku w Chorwacji. Jesienią 1991 roku doszło do wybuchu powstania, Chorwackie państwo zaczęło walczyć o niepodległość. Jego ojciec dołączył do armii, dziadek Modricia został stracony jako cywil przez rebeliantów, którzy byli częścią policji SAO Krajina. W wojnie spłonął również dom, rodzina została uchodźcami, przez siedem lat mieszkali w Hotelu Kolovare, później w Zadarze, w tym okresie spadło na miasto tysiące bomb. Ucieczką od tego wszystkiego była piłka nożna. Luka grał w piłkę głównie na parkingu hotelowym, w 1992 r zaczął uczęszczać do szkoły podstawowej i akademii sportowej. Dzisiaj zagra w Finale Mistrzostw Świata, razem z Chorwacją, która wywalczyła drogę do wolności. Jest rekordzistą pod względem odległości jaką przebiegł na boisku na tym turnieju. Duża część osób przypisuję mu prestiżową nagrodę złotego buta dla najlepszego piłkarza świata.
Nieważne jak masz źle w życiu ale ważne jest co z tym zrobisz, idź na przód, weź w garść życie. Upadaj i zawsze wstawaj ! Dzisiaj możesz wszystko, pamiętaj o tym :)

Dalej ostatnia już część remontu dachu, przykrywamy blachą :)
Poprzednie części:
https://steemit.com/polish/@sienias23/cos-z-niczego-realne
https://steemit.com/polish/@sienias23/cos-z-niczego-realne-2
https://steemit.com/polish/@sienias23/cos-z-niczego-realne-3

Lecimy, jeszcze troszeczkę kurzu.

Już prawię :D

Jeszcze dużo sprzątania po pracy zostało :(

I na koniec kominek, wyszedł tak jak chciałem :)

Jak widać dom jest stary pełen remontów, powód - w przeszłości był znaczny brak funduszy, motywacja i determinacja pozwalają mi na zdobywanie kolejnych kroków w moim życiu, nie tylko remontowych ale także rozwojowych oraz zawodowych. Dom jak i cała posesja wymaga remontów, dlatego będę się starał jak najlepiej wam pokazać, jak sobie poradzić z tym problemem, jak iść mimo przeciwności losu. Dzięki historiom takim osobom jak Luka Modrić, jesteśmy silniejsi, wiemy że można zaśmiać się i iść naprzód :)
W najbliższym czasie ruszam dalej z odnowieniem mojego ukochanego rodzinnego domku, jasne może by było lepiej postawić nowy, ale to jest coś co nazywa się przywiązanie do danego miejsca. Pokażę wam jak zmienić coś z niczego, sekret jest prosty, nigdy się nie poddawaj :) Udanego dnia :)

Jeżeli chcesz zdobyć darmowe krypto, to zapraszam do zarejestrowania się poprzez te linki na strony, które polecam, trochę już wypłaciłem, także jeżeli macie ochotę to kasujcie ich póki się da :) :
Testowałem wiele stron większość to scam lub szkoda czasu. Tutaj poniżej, jeżeli masz ochotą na zabawę w tego typu rzeczy to warto zwrócić uwagę :)

https://cryptomininggame.com/?ref=b7c2e0dbfe51 - strona, która cały czas się rozwija i naprawdę dba o użytkownika.

System CoinPot (https://coinpot.co) :
http://moonliteco.in/?ref=43648a7cec46
http://moonbitcoin.cash/?ref=FFDD61C077D1
http://moondash.co.in/?ref=B6B75DC52C5A
http://moondoge.co.in/?ref=936bc9eec8e6
http://moonbit.co.in/?ref=8f077821eb8b
ten system polecam z niego najczęściej wypłacam :)

Niestety strona, którą polecałem okazała się być oszustwem (jedna osoba zarejestrowała się z mojego reflinka, przepraszam), za co naprawdę przepraszam i jest mi ogromnie wstyd...
Źle zrobiłem, że dokładnie się jej nie przyjrzałem, ale może dzięki temu ostrzeżeniu, ktoś z was nie wpakuję się na to gówno, uważajcie dzisiaj jest naprawdę dużo oszustów, sprawdzajcie wszystko dokładnie.
To jest ta strona - !UWAGA SCAM!----> http://www.fymining.com/ <----!UWAGA SCAM!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!