Coś z niczego, realne 2!

in polish •  11 months ago 

Cześć ,
Bardzo ważne słowo "Motywacja" :)
Dzisiaj pokażę wam ciąg dalszy, wykonania mojego projektu domu, który zaczerpnąłem z głowy, wyobraźni. Wyznaczam sobie cele i muszę je osiągnąć, wiadome do tego potrzebne są chęci, pojawiają się one kiedy jesteśmy pobudzeni do podjęcia określonego działania, jest to nic innego jak motywacja, ona potrafi dać nam wszystko czego pragniemy. Jedną osobą, która dla mnie jest przykładem do naśladowania od ładnych paru lat to Kuba Błaszczykowski. Jest moim idolem w życiu, człowiek który nie miał kolorowego życia i szedł do przodu, nigdy się nie poddaje, zawsze walczy i wstaję a przy tym jest dobrą osobą, dwa słowa którymi określę Kubę to motywacja i profesjonalizm. Przez ostatnie miesiące zmagał się z bardzo ciężką kontuzją pleców, lekarze w Niemczech rozkładali ręce, i stwierdzili że nic nie mogą już zrobić, kiedy wrócił do Polski, podjął samotny trening pod okiem polskich fachowców, uwierzcie to były katusze, pewnego dnia powiedział trenerowi że chcę trenować ale jego ciało już mu odmawia posłuszeństwa, mimo tego jego motywacja pozwoliła mu przybliżyć się do formy jaką prezentował w poprzednich latach, co było widać w meczu Polska -Chile, mam nadzieję i ogromnie wierzę, że odzyska pełna sprawność na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji. Myślę że większość osób zna jego historię, ale jak będziecie chcieli to opiszę parę słów w nowym poście, dajcie znać w komentarzach :)

Ok wróćmy do dalszego etapu remontu domu :)
W poprzednim artykule pokazałem wam rozbiórkę.
https://steemit.com/polish/@sienias23/cos-z-niczego-realne

Teraz czas na krycie drewnem oraz projekt nowego dachu . (przepraszam za czarny pasek z lewej strony, jest on spowodowany pokrowcem, niestety przy tego typu pracach, trzeba chronić, swój nierozłączny dzisiaj telefon)
Ta część pracy jest już mega przyjemna, może i wymaga użycia siły ale praca idzie sprawnie, po prostu widać efekty a to jest miłe dla oka :D
IMG_20180410_161910.jpg

Bardzo szerokie wypusty, są potrzebne, ponieważ osłaniają budynek oraz w niedalekiej przyszłości, będzie robiona elewacja styropianowa co doda parę dobrych centymetrów do szerokości ścian budynku, wizualnie wypusty się zmniejszą.
IMG_20180410_161932.jpg

Dłuższe zadaszenie tylnej części okazało się bardzo dobrym pomysłem, wygląda to nawet lepiej jak sobie wyobrażałem. Zwiększyło również wizualną objętość dachu, co wygląda rewelacyjnie.
IMG_20180411_160713.jpg

Będzie to znacznie widoczne, kiedy cały dach zostanie przykryty, wybrałem blacho dachówkę, tańszy koszt, głównym powodem było jak najmniejsze obciążenie budynku, jest to stary budynek, a dachówka ceramiczna waży kilka razy więcej.
Dalszą część projektu pokaże wam w następnym materiale.

Jak ja jestem zmotywowany, cele które sobie wyznaczyłem, wyobraźnia którą posiadam, i ogromne chęci, oraz dzięki Kubie który pokazał mi, że można sięgnąć po to czego się pragnie, dzięki samemu sobie. Wstaję rano, wcześnie o 4-5, delikatna rozgrzewka na pobudzenie, śniadanie, nauka, inwestycje krypto, projekty, przemyślenia. Idę do pracy na 7, do 16, obiad, trening, inwestycje, jakiś czas dla siebie. 21-23 jestem w łóżku, zależy jak bardzo wyczerpany jestem, kolejne dni wyglądają tak samo, czy warto się męczyć? Oczywiście, że tak kiedy zobaczyłem jak osiągam coraz więcej i czerpie z tego radość to tak warto, kiedyś odpuszczałem wychodziło mi to zawsze na źle, teraz po prostu wstaję rano i idę do przodu. Oczywiście nie zapominając o chwilach relaksu :) Bądź odpowiednio zmotywowany a dasz radę wszystkim przeciwnością! :)

Jeżeli chciałbyś zdobyć darmowe krypo, to zapraszam do zarejestrowania się poprzez te linki na strony, które polecam, trochę już wypłaciłem, także jeżeli macie ochotę to kasujcie ich póki się da :) :

https://cryptomininggame.com/?ref=b7c2e0dbfe51

System CoinPot (https://coinpot.co) :
http://moonliteco.in/?ref=43648a7cec46
http://moonbitcoin.cash/?ref=FFDD61C077D1
http://moondash.co.in/?ref=B6B75DC52C5A
http://moondoge.co.in/?ref=936bc9eec8e6
http://moonbit.co.in/?ref=8f077821eb8b
ten system polecam z niego najczęściej wypłacam :)

Jeżeli chcecie pomnożyć swoje drobne środki to tutaj -
https://www.fymining.com/?r=328892
po zarejestrowaniu dostajecie na start 50 GH/s, więc można zostawić i popatrzeć za pół roku:)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!