Cześć Steemianie!

in polish •  last year

Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do prężnie rozwijającej się społeczności Steemit! Postanowiłem to zrobić, bo Steemit czy D.tube to bardzo ciekawe projekty, które potencjalnie mogą pomóc w tworzeniu naprawdę wartościowych rzeczy.

Dzielenie się wiedzą to świetna zabawa, dlatego zamierzam poświęcić trochę wolnego czasu na tworzenie kanału edukacyjnego o tematyce medycznej oraz chemicznej (na poziomie gimnazjalnym i licealnym), z czarną tablicą i narracją w tle. Wiele zagadnień medycznych jest po prostu ciekawych, o innych warto coś wiedzieć ze względów praktycznych. Jeśli chodzi o chemię, to chciałbym przede wszystkim pokazać, że nie jest ona wcale taka trudna i zawiła, jaka wydaje się w szkole – jeśli podejść do niej logicznie.

Uważam się za zwolennika libertariańskiej teorii moralnej, dlatego zamierzam pisać również o tym. Ponieważ aktualnie jestem studentem VI roku medycyny i na co dzień obserwuję absurdy polskiej służby zdrowia to wolnościowe teorie (w szerokim znaczeniu) wydają mi się szczególnie interesujące właśnie dlatego, że dają doskonałe narzędzia do opisania oraz wyjaśnienia tych absurdów. Jak to się dzieje, że tak wielu ludzi wykonuje pozbawione sensu czynności? W jaki sposób i dlaczego struktura bodźców wykoślawiła się w sposób zachęcający poszczególne jednostki do bezproduktywnych zajęć? Dlaczego obszar usług medycznych ciągle sprawia tyle problemów? Jakie są i czy w ogóle są jakieś alternatywy? Wydaje się, że wnioski z filozofii wolnościowej rzutujące na obszar usług medycznych to temat w dużej mierze niezbadany. Z jednej strony w środowisku medycznym teorie wolnościowe nie są zbyt popularne, z drugiej strony libertarianie nie poświęcają wiele uwagi tematom służby zdrowia. W związku z tym, poza filmami edukacyjnymi, postaram się dzielić swoimi przemyśleniami dotyczącymi libertarianizmu oraz rynku usług medycznych.

Pozdrowienia dla społeczności Steemit
Kamil

_IMG0724.JPG

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Welcome to steemit I really hope you enjoy this platform..... Looking forward to your new blogs

Witamy kolejnego Steemowicza. Masz sporo do zrobienia aby zapoznać się z platformą, a zrób to na spokojnie i bardzo rozważnie. Poczytaj posty starych wyjadaczy i ich poradników. Przyda ci się to na bank. Jestem tutaj dopiero czwarty tydzień i cały czas zgłębiam wiedzę o Steemit i uczę się pisać posty.

Cześć! Przygoda ze Steemit właśnie się zaczyna. :)

Z zainteresowaniem czekam na wpisy!

[BOT] Witamy rozynek na #polish, tagu używanym przez Polaków do publikacji polskich treści w ekosystemie Steem (np. Steemit czy Busy). W ekosystemie Steem wspiera się oraz nagradza się nową i autorską twórczość.

  • Plagiaty oraz kopiowanie cudzej twórczości są niemile widziane przez społeczność i mogą doprowadzić do ukrywania wszystkich publikowanych postów danego użytkownika.
  • Wszelkie szczegóły związane bezpośrednio z twoim kontem i twoimi postami znajdują się na steemd.com.
  • Posty zawierające takie rzeczy jak nagość, pornografia, wulgaryzmy czy przemoc powinny zawierać dodatkowo tag #nsfw (Not Suitable/Safe For Work).
  • Wiele ciekawych i bardziej szczegółowych informacji można przeczytać w FAQ dla zupełnie początkujących użytkowników Steemit.
  • Posiadamy polski serwer Discord.
  • Istnieje polski kanał na oficjalnym czacie, który wymaga osobnej rejestracji.
  • Jeżeli chcesz ładnie formatować swoje posty, to spójrz na poradnik stworzony przez społeczność Markdown.

Witam serdecznie steem i życzę miłych wrażeń!

·

Dzięki!

Welcome to steemit@rozynek.its my pleasure to see you here.steemit is a very good community here you will enjoy a lot.best of luck for future help and upvotes please follow me.@sohailharoon