Do mmmmkkkk311

in polish •  10 months ago  (edited)

Szanowny kolego @mmmmkkkk311, jako dla mnie starszego pokolenia autorytecie(choć tak naprawdę nie wiem ile masz lat).. chciałbym przekazać Ci prezent. Jest to unikatowa rzecz jak dla Polaka, czyli pamiątka jaka zrobili żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych w USA i Polsce z okazji różnych rocznic. Jest to kilka pamiątek jakie po sobie zostawili żołnierze jedynej formacji , która wyzwoliła obóz koncentracyjny na terenie okupowanej europy. Jest to jedna z 10 tyś odznak wydanych przez Związek Żołnierzy Narodowych Sił w Chicago Odznaka z numerem 6676 jest twoja oraz inne gadżety. Robię to dlatego iż mimo emigracji twoja Polskość został zachowana w stopniu wzorcowym i tym skromnym gestem chciałbym to Ci Szanowny kolego jakoś podziękować. Nie wiem gdzie mam to wysłać ale proszę o kontakt na mail [email protected] lub na dscordzie bym mógł Ci kolego gdzieś to podesłać. Jak Ci to wysłać zależy od Ciebie .P1550858.JPG

P1550850.JPG

P1550857.JPG

hektores czyli https://www.facebook.com/Hektores na notorycznym banie

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Dziękuję. Szczerze mówiąc to ja nie zasługuję na takie wyróżnienie.

mimo emigracji twoja Polskość został zachowana w stopniu wzorcowym

Muszę przyznać że było wręcz na odwrót, przez wiele lat po wyjezdzie z Polski zupełnie mnie nie interesowało to co się dzieje w kraju, nawet się cieszyłem że mogłem się wyrwać od tych wszechobecnych mafii, układów, haraczy i wyłudzeń które nie pozwalały rozwijać zwykłym uczciwym ludziom skrzydeł. Dopiero tragedia smoleńska była dla mnie momentem przełomowym, wtedy przypomniałem sobie że jestem polakiem i zacząłem się interesować wydarzeniami w kraju.

Pomyślałem sobie że lepiej byłoby gdyby takie pamiątki były dostępne dla większej liczby osób. Idealnym kandydatem do opieki nad tą odznaką byliby @fundacja @hallmann @bezkresu a ja będąc w kraju chętnie bym odwiedził Królestwo Bez Kresu by napić się herbaty i obejrzeć eksponaty.

Czy jesteś skłonny zaakceptować takie rozwiązanie?

·

Pomysł pierwszorzędny i dołożę jeszcze kilka gadżetów i wyślę @halmanowi .... Ale mam jeszcze 3 takie odznaki jak się zdecydujesz to czeka na Ciebie .

P1550860.JPG

·
·

Spakowane po obiedzie idę na pocztę P1550861.JPG

·
·
·

Dzięki! Wyeksponujemy to w KBK. Tylko najlepiej zamiast Dawid Hallmann (można skreślić) napisz na kopercie Fundacja Tradycji Miast i Wsi / Królestwo Bez Kresu. Będzie łatwiej odebrać jak zostawią awizo.

·
·
·
·
  ·  10 months ago (edited)

kurka wodna juz wysłałem.... :( ale priorytet a nie polecony

·
·
·
·
·

Nic się nie stało. Mam tylko nadzieję, że poczta tego gdzieś nie zapodzieje.

·
·
·
·
·
·

Jak tylko dotrze daj mi znać

·
·

@piewca i @hallmann - dziękuję!

·
·
·

To ja dziękuję za pamięć. No i mam nadzieję, do zobaczenia w Królestwie Bez Kresu! :)

·

Ok twoja decyzja i przekaże ją @hallmann owi.