Arbolet: Blisko 600zł za 60 minut pracy - Zapłacili !!!

in #polishlast year (edited)

Po tygodniu już mogę oficialnie potwierdzić. Serwis Arbolet faktycznie wypłaca za wykonanie banalnych zadań (szczególy https://tiny.pl/g3t3w). W moim przypadku otrzymałem blisko 600zł jedynie za to, że napisałem artykuł o tym projekcie oraz dodalem go na dwie moje strony czyli na steemit i blogera. Zapłacili podwójnie.

Sumę jaką otrzymałem widać na poniższym zdjęciu.
arbolet wypłata.jpg

W momencie wysłania srodków otrzymujemy od Arbolet również wiadomość na skrzynkę email. W tresci są zamieszczone linki wpisów za które dostajemy wynagrodzenie oraz propozycje współpracy z firmą.Jeszcze nie wiem jak do końca ta współpraca miałaby wyglądać, ale wyraziłem wstępnie taką chęć, więc czekam na więcej szczegółow w najbliższym czasie.

Czym jest Arbolet i jak tu zarabiamy można zobaczyć cofając sie do mojego poprzedniego wpisu https://steemit.com/polish/@pietras1984/arbolet-kryptoportfel-z-bonusami-oraz-mozliwoscia-zarabiania-pieniedzy

potwierdzenie.jpg

Gdzie kopać kryptowaluty za darmo:
Kopanie w telefonie electroneum https://tiny.pl/g61rk
Kopanie Bitcoina za pomocą przeglądarki https://tiny.pl/gv2v5
Tu mnie znajdziesz:
https://twitter.com/madritista84?lang=pl
Facebook:
https://www.facebook.com/groups/1021952221207681
Inne moje artykuły na steemit/My other articles on steemit.
https://steemit.com/@pietras1984/

Sort:  

A ja dalej nie rozumiem po co te skracacze linków prowadzące nie wiadomo gdzie 🤔

A ja dalej nie rozumiem w czym masz problem :) Z tego co mi wiadomo na moim profilu moge linkować co tylko chce i jak narazie nikomu poza tobą, to nie przeszkadza... Widocznie zabładziłes że, tak szukasz zaczepki..

Nie szukam zaczepki. Chcę wiedzieć w co klikam ;)