Arbolet - Kryptoportfel z bonusami oraz możliwością zarabiania pieniędzy.

in #polishlast year (edited)

Arbolet jest portalem, który powinien zainteresować wszystkich kryptomaniaków. Projekt ten łączy w jednym miejscu kilka przydatnych funkcji takich jak: Wiadomosci ze świata kryptowalut, portfel kryptowalutowy, procesor płatniczy, czy również możliwość zarabiania pieniędzy.

Arbolet , to dziecko naszych sąsiadów z Czech. Strona dostępna jest również w polskiej wersji językowej, a sam support także odpisuje w naszym ojczystym języku.

Jesteśmy czeskim narzędziem internetowym, które oprócz możliwości bezpiecznego deponowania środków w CZK lub BTC dysponuje również własną bramę płatniczą oraz procesorem płatności- w sieci Arbolet bez opłat. Aktywnym członkom umożliwiamy inwestowanie w niektórych naszych czynnościach zarobkowych.

Arbolet stawia duży nacisk na anonimowość i bezpieczeństwo. Nigdy nie zdradzi i nie zapyta o naszą tożsamość. Sami zarządzający są anonimowi, a strony internetowe są uruchamiane z zagranicy. Wspólnota wokół Arbolet rośnie i z tego co wyczytałem obecnie ma ona około 25000 członków.

Projekt Arbolet ma ogromne ambicje i jak piszą ich celem jest stworzenie alternatywnego świata bez banków oraz bez sledzenia przez państwo. Sama historia tego przedsięwzięcia siega aż do roku 2011. Wtedy jak sami piszą ich grupa pracowała z Bitcooinem na darkwebie. W roku 2015 ich strony pojawiły się na dostępnym webie z nową grafiką oraz optymalizowanym interfejsem użytkownika.

Jesteśmy Arbolet. Nie chcemy siedzieć bezczynnie, podczas gdy nasze państwo jest okradane przez banki i skostniały aparat biurokratyczny. Powstaliśmy, aby walczyć o wolność w ramach Cyberpunku i Kryptoarchii.

Arbolet oferuje również oprocentowanie naszych środków finansowych. Pieniądze zarabia w świecie kryptowalut. Np. poprzez arbitraże na giełdach. Istnieje kilka giełd, a kursy często się różnią. Arbolet dokonuje zakupu na jednej giełdzie i sprzedaży na drugiej. Wyszukuje interesujące okazje do inwestycji oraz inwestuje nawet w swoje własne projekty.

Mamy więc tutaj możliwość pomnażać środki poprzez kilka warstw, a każda ma inne oprocentowanie. Jednak, aby dotrzeć do wyższej warstwy, trzeba kształcić się w dziedzinie kryptowalut i spełniać określone warunki. Jak to oprocentowanie wygląda w praktyce widać na załączonym niżej zdjeciu.

UWAGA:Arbolet pozwala również zarabiać w tym serwisie całkiem za darmo. Wystarczy trochę zangażowania. Co należy zrobić? Szczegóły poniżej.
  • Wystarczy pisać posty o Arbolet w polskich forach dyskusyjnych związanych z kryptowalutami.
  • Napisanie recenzji lub artykułu o Arbolet za 165-500 Zł (wysokość wynagrodzenia zależy od jakości artykułu i odwiedzalności danego medium, miejsca upublicznienia),
  • Założenie bloga o Arbolet (nawet do wysokości 500 Zł)
  • Za utworzenie strony o Arbolet, która pojawi się na pierwszej stronie podczas wyszukiwania przez polską wersję Google (za 835 PLN).
  • By uzyskać premię wystarczy tylko dokonać rejestracji i wysłać wiadomość na wsparcie Arbolet z linkiem o wykonanej pracy. W ten sposób pomożesz przetestować polską wersję Arbolet a jednocześnie zarobić pieniądze.

Jak założyć konto:

W portalu Arbolet zarejestrować się można klikajac w dany link https://arbolet.net?ref=4tZcF0loUg .

Na widocznej fotce potwierdzenie wypłaty które otrzymałem od znajomego,więc jak widać wszystko jest w najlepszym porządku.

potwierdzenie.jpg

Tu mnie znajdziesz:
https://twitter.com/madritista84?lang=pl
Facebook:
https://www.facebook.com/groups/1021952221207681
Inne moje artykuły na steemit/My other articles on steemit.
https://steemit.com/@pietras1984/