Sort:  

Jest wiele gier, które nie polegają tylko na rzucaniu kolorowych kartoników. Kolekcjonerskie gry karciane to mój konik i mógłbym pisać o tym godzinami, ale oszczędzę CI tego (przynajmniej narazie - może skrobnę jakiegoś posta), uwierz mi jednak, że są takie, w których karty to tylko dodatek do spotkań z przyjaciółm, dobrej imprezy czy ciekawych dyskusji :)

Ok. To jest argument.

Gram w jedną karciankę kolekcjonerską, gdzie średnia wieku graczy to 30+, nie ma tam miejsca na jakieś szczeniackie obrażanie się, pretensje czy inne wymysły. Spotykamy się bo się znamy wiele lat i przyjaźnimy, a karty to tylko pretekst żeby takie spotkanie się odbyło :)

Myślę, że jest z nimi, jak ze wszystkim w życiu. Potrzeba poświęcić trochę czasu, żeby dojść do jakiegoś poziomu, a potem okazuje się, że wcale nie potrzeba nam głębszego sensu.

Nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go :)

MOIM ZDANIEM niektóre przynajmniej gry karciane można przyrównać do szachów - czyli strategii. Każda karta w twoich rękach (jeśli ją znasz) może uratować ci życie przy odpowiednim szczęściu itd. Ogólnie analizujesz sytuację i starasz się pokonać przeciwnika ;)

Nie niektóre, ale wszystkie @fervi. NO dobra, wszystkie, które są dobrze zaprojektowane i odpowiednio przetestowane. Przy odpowiednim poziomie graczy, to nawet lepsze niż szachy :)

Pracując w korporacji mam takie gierki codziennie: ogólnie analizuję sytuację i staram się pokonać przeciwnika, albo przynajmniej dotrwać do końca dnia bez uszczerbku na zdrowiu ;)

Coin Marketplace

STEEM 0.68
TRX 0.10
JST 0.076
BTC 58134.78
ETH 4688.92
BNB 639.71
SBD 7.37