Co ma wspólnego aplikacja do zarabianie z piłkarzem Bayern Monachium ?

in polish •  last year

selffsell.jpg

Po prostu jedna rzecz... a jest nią SelfSell.

james.jpg

Jeden z czołowych piłkarzy Bayernu Monachium i były piłkarz Realu Madryt, zdobywca złotego buta podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w 2014 roku, kluczowy reprezentan Kolumbii w piłce nożnej a może po prostu James Rodríguez stał się pierwszym znanym piłkarzem tokenu personalnego (W Polsce wielkim fanem personalnych tokenów jest Szczepan Bendyn).

Screenshot_2018-05-25-18-08-00.jpg

Ten Pan, znany każdemu, kto choć odrobinę więcej interesuje się piłką nożną niż wynikami reprezentacji Polski, podpisał niedawno umowę z platformą SelfSell, w celu wprowadzenia na rynek własnej kryptowaluty JR10 jako nowego produktu, który ma odzwierciedlać wartości jego marki i budować silniejsze relacje z kibicami.

Idąc krok dalej, pozwala to uzmysłowić Kowalskim, iż świat kryptowalut nie kończy się na Bitcoin, Ethereum oraz Ripple jak by chciała to widzieć większość mass mediów ( Dla większości ludzi, znajomość większej ilości kryptowalut przyprawia o ból głowy, szczególnie panów redaktorów mass mediów).

ból głowy.jpg

Zmierzając krok po kroku przez ten artykuł, widzimy zbliżającą się metę a jest nią aplikacja SelfSell. Dzięki wiadomości na wstępie, dotyczącej piłkarza, wiemy już iż SelfSell wraz z tokenami SSC to nie jest scam od firmy no name. Za takim piłkarzem, kryją się masy prawników, specjalistów od inwestycji i cały dział marketingu. W końcu mając taki hajs, trzeba nim umiejętnie zarządzać . Sam JR10 Token, będzie dostępny do przedsprzedaży za pośrednictwem aplikacji SelfSell w dniu 27 maja.

Screenshot_2018-05-25-18-09-35.jpg

Jak działa powyższa aplikacja? Po jej ściągnięciu z sklepu android, dokonuje się jej szybkiej rejestracji poprzez nr telefonu lub email. Na wskazany numer lub email, otrzymamy kod weryfikacyjny (można zarejestrować maksymalnie 2 konta na 1 urządzeniu). Podczas rejestracji można czy wręcz trzeba wpisać kod osoby polecającej (referral code), polecam wpisać:

69hwo3

Screenshot_2018-05-25-18-48-25.jpg

Najlepiej to zrobić przy rejestracji, ponieważ takiego kodu nie można wpisać po skończonej rejestracji.
Szkoda, żeby się zmarnował ;)

Już 10 Tokenów otrzymujemy za samo ściągnięcie aplikacji i rejestracje.

Na aplikacji w prostu sposób można zarobić 2 sposobami:

  • Za pomocą programu referencyjny, gdzie za każdą osobę otrzymasz następne 10 tokenów, pamiętając, że na każdym urządzeniu można założyć 2 konta. Po odinstalowaniu aplikacji, otrzymane tokeny z programu referencyjnego nie znikają.
  • Możesz skorzystać z 3 planów (porównałbym to do lokat bankowych). Przechowując swoje tokeny w sposób trwały na rok, otrzymujemy ich 12% więcej, przy pół roku jest to 6%, a przy miesiącu 3%.

Screenshot_2018-05-25-18-08-55.jpg

  • Program referencyjny działa również dla JR10. Jaka będzie jego wartość? To pokaże przyszłość.

Obowiązkowo, żeby dokonać wypłaty, należy przeprowadzić KYC.

Screenshot_2018-05-25-18-10-36.jpg

Uważam to za wielki minus aplikacji, który traci wyraźnie na tym, do omawianej ostatnio aplikacji electroneum. Czy można przeprowadzić KYC dla jednej osoby na kilku urządzeniach? Tego jeszcze nie wiem, ekipa selfsell mi nie odpisała. W razie czego, postaram się o tym napisać.

Czy można na tym zarobić ? Jakiś pieniądz wskoczy, nie dużo, jednakże ten program przynosi lepszą i co najważniejsze natychmiastową skuteczność niż liczne airdropy występujące na rynku.

Wielkie podziękowania dla admina Qchmistrza‎ grupy ico & coins polska z facebooka.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @onlybluesky! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of posts published

Click on any badge to view your Board of Honor.

To support your work, I also upvoted your post!
For more information about SteemitBoard, click here

If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last announcement from @steemitboard!

Do you like SteemitBoard's project? Vote for its witness and get one more award!

Przeczytałem i głos oddałem. Pozdrawiam