Po polsku o tym co @wise-team wyprawia, czyli o tym, że @noisy.witness i @nicniezgrublem łączą siły!!!111jeden, jeden, jeden :)

in polish •  8 months ago 

W filmiku poniżej wspominam o dokładnie tym wpisie: [ANN] Introduction of New Witness: @wise-team, więc jeżeli nie lubisz długaśnych video a mój angielski w formie pisanej Ci nie przeszkadza, to zapraszam od razu tam ;)

Bardzo się cieszę, że w końcu mogliśmy to ogłosić. Z Bartkiem (@nicniezgrublem) od samego początku dogadywaliśmy się bardzo dobrze i osobiście niesamowicie się cieszyłem, dowiedziawszy się od niego, że jest gotów na ściślejszą współpracę :)

Projekty tworzone przez Bartka dowiodły, że jest on nie tylko uzdolniony, ale i pracowity a także przede wszystkim skuteczny. Wierzę, że nasz ścisła współpraca będzie dla wszystkich korzystna :)


Jeszcze raz zachęcając was to przeczytania oficjalnego ogłoszenia na temat @wise-team, chciałbym na sam koniec napisać tylko o technicznym aspekcie owych zmian.

Wszystkie osoby, które wspierały dotychczas nasze działania poprzez głosowanie na @noisy.witness prosimy by swój głos odwołały (to witnessowe zostanie wkrótce zdeaktywowane)... a następnie, korzystając z okazji, zastanowiły, czy chciałby by wspierać działania naszej rozszerzonej drużyny.

Jeżeli chciałbyś zacząć lub dalej wspierać nas lub którykolwiek z projektów przez nas tworzony (zerknąłeś już na tego posta linkowanego wyżej, prawda? :) )... jeżeli chciałbyś dalej nas wspierać, to prosimy Cię o oddanie nowego głosu na nasze nowe konto: @wise-team :)

Głosować na witnessów można poprzez https://steemit.com/~witnesses albo konkretnie na nas poprze ten link SteemConnect

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Zgłaszam się na wolontariat. Bo mi ciąży mój projekt - ale się nie poddaję. ;-) Chętnie odpracuję podstawowe pokarmy.

·

Bo mi ciąży mój projekt - ale się nie poddaję. ;-)

Z ciekawości, jaki projekt? :)

Zgłaszam się na wolontariat

Generalnie rzecz biorąc, wszystkie nasze projekty są open-source, bądź zaraz będą open-source. Naszego githuba znajdziesz tutaj:

https://github.com/wise-team

A zatem, kontrybucje może robić każdy, do każdego z naszych projektów :) Kontakt z nami w takich sprawach najlepiej łapać na naszym discordzie.

·
·

Głos oddany powodzenia ;)

·

dzięki! :)

Powodzenia :)