250 SP dla opiekunów polskich tagówsteemCreated with Sketch.

in polish •  2 years ago  (edited)

baby.png

Tak jak już kiedyś pisałem #polish powinien być dostępny dla każego kto publikuje w języku polskim (to jedyna droga dla rozwoju naszej społeczności) a społeczność powinna stawiać na rozwój tagów tematycznych. Wiem że takie istnieją. Wiele z nich ma swoich opiekunów którzy pilnują treści jakie się na nich pojawiają.
Postanowiłem delegować 3.5K Steem Power dla opiekunów takich tagów. Zasada jest prosta: Jeden tag, jeden opiekun - 250 SP.
Opiekunowie nie powinni nadużywać SP dla własnych celów ( jeden post dziennie będzie OK)
Pierwszeństwo będą miały tagi polecane przez @kurator-polski

Zgłaszajcie swoje tagi i opiekunów.

Update: na te tagi proszę już nie głosować i nie zgłaszać nowych kandydatów :
#pl-fotografia - @aditor - 250 SP
#pl-artykuly - @lukmarcus -250 SP
#pl-kuchnia - @grecki-bazar-ewy - 250 SP
#pl-tradycja - @fundacja - 250 SP
#pl-erotyka, #pl-seks , #pl-pornografia - @lenarose - 250 SP
#pl-zdrowie - @anna.urbanska - 250 SP
#pl-psychologia #pl-podroze - @saunter - @250 SP
#pl-linux - @fervi - 250 SP
#pl-religia - @niepoprawny - 250 SP
#pl-sztuka - @santarius - 250 SP
#pl-kosmos - @astromaniak (inni się nie zgłosili) - 250 SP
#pl-architektura - @grzechotnik - 250 SP
#pl-muzyka - @andzi - 250 SP
#pl-gry - @kapitanpolak - 250 SP
#pl-sport - @beleg - 250 SP
#pl-filmy - @kusior - 250 SP
#pl-zwierzeta i #reakcja - nikt się nie zgłosił
Dodatkowym, specjalnym kuratorem dla #pl-architektura i #pl-sztuka będzie @katayah - 250 SP

Delegacje trafiły do wszystkich tagów polecanych przez @kurator-polski (fenomenalna inicjatywa) i wielu innych które zaproponowaliście w komentarzach.
Głosowanie musiałem zakończyć wcześniej z powodów osobistych (szykuje się dłuższy wyjazd wakacyjno-świąteczny a rodzina się rozleniwiła i nie chce się nawet za pakowanie bagaży zabrać, ale przede wszystkim w firmie muszę odpowiednie dyspozycje wydać pracownikom bo po 3 tygodniach nie byłoby do czego wracać)
Chcę również zauważyć że po kilku miesiącach mojego pobytu na steemit i wielu tarciach, po tym jak przypadkowo odkryłem #polish, nieoczekiwanie doszliśmy do punktu bez wyjścia. W ciągu kilkunastu sekund pojawił się mur, którego nikt nie jest w stanie przeskoczyć. Ja z takiej próby rezygnuję bo wiem że to się zakończy złamaniem kręgosłupa. Dla mnie to swego rodzaju "hard fork", rozdwojenie drogi. W chwili obecnej jedynym rozsądnym wyjściem jakie widzę dla siebie, jest ostateczne wycofanie się z polskiej społeczności. O delegacje się nie martwcie bo są one symboliczne, a te środki nie są mi do niczego potrzebne.
Bardzo się cieszę że mogłem dołożyć skromną cegiełkę do rozwoju poskiej społeczności. Swój pobyt na #polish uważam za sukces. Dzięki mnie, już nikt nie flaguje postów o gmo i szczepieniach a ja znowu poczułem na własnej skórze jak to jest być polakiem (gdzie dwóch polaków tam trzy opinie) a co najzabawniejsze to musiałem zmusić siebie po raz pierwszy od 12 lat do napisania czegokolwiek w języku polskim, co się spotkało się z ostrą krytyką Noisego w pierwszych moich próbach. Jestem dumny z tego że w ostatnim moim wpisie o szczepieniach nikt nie napisał że są to treści szkodliwe społecznie i że tak wiele osób zabrało głos w dyskusji, nieskrępowanie wyrażając swoje poglądy (zarówno te za jak i przeciw). Swoją pałeczkę obrońcy wolności słowa przekazuję @santarius który jest osobą niezwykle inteligentną i potrafiącą dotrzeć ze swoim głosem rozsądku niemalże do każdego. Mam tylko mały apel do ciebie: "jeszcze więcej zimnej głowy". Chciałbym żeby "opiekę" nad tobą sprawował @synchrotronics który z kolei posiada ogromną wiedzę i dotatkowo niezwykłe zdolności mediacyjne. Dobrze by było gdybyście ze sobą współpracowali, dlatego deleguję wam odpowiednio 2K i 3K SP na wypadek gdyby trzeba było użyć flag (gdy nie będzie takiej potrzeby korzystajcie z tych środków do woli głosując na własne posty i te które na to zasługują waszym zdaniem) . Z partyjnym pozdrowieniem Towarzysze...

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Świetny pomysł! Gdy tylko zostaną wybrani opiekunowie, ich nicki dopiszemy do tablicy ogłoszeń w kolejnych wydaniach.

  ·  2 years ago (edited)

Bardzo proszę o nie ogłaszanie niczego w zakresie tagu pl-religia, dopóki z @mmmmkkkk311 i @niepoprawny nie wyjaśnimy sytuacji, jeśli chodzi o opiekuna tego tagu.

Napisałem już o tej sprawie w odpowiednim wątku i czekam na odpowiedzi.

Bardzo dobry pomysł, ale warto też zwrócić uwagę na obiektywizm opiekunów (coś w rodzaju arbitrażu), aby treści nie były blokowane z powodu światopoglądu twórcy. Można by oprócz opiekunów powołać coś w rodzaju komisji do walki z cenzurą, tak aby były zachowane "checks and balances", jak to ostatnio często się w polskiej polityce informacyjnej określa. Po polsku krótko - "równowaga w przyrodzie". Pozdrawiam.

W takim razie społeczności proponuję głosowanie na komentarze (zgłoszenia) kandydatów. Niech wygrają osoby z największym zaufaniem.

Jestem mile zaskoczony tym wyróżnieniem i nieco zakłopotany odpowiedzialnością jaka z nim jest związana. O flagach wiem niewiele, ale się doszkolę aby móc wspólnie z santariusem interweniować, jeśli zajdzie taka potrzeba. Planuję też przemyśleć strategie promowania steemit - te pozytywne i te negatywne, aby zapobiegać patologiom. Skontaktuję się w związku z tym z kierownictwem platformy i mam nadzieję, że ktoś zechce na ten temat porozmawiać. Polska społeczność ma ogromny potencjał, jest tutaj wielu dynamicznych ludzi, którzy z czasem na pewno nabiorą doświadczenia i zdolności mediacyjnych bo to przecież umiejętność, a nie cecha wrodzona. Mamy tutaj bowiem do czynienia z polityką wewnętrzną i międzynarodową, a naszym celem jest przecież dobro nas wszystkich. Życzę szczęśliwej podróży i wesołych wakacji. Z partyjnym pozdrowieniem Towarzyszu...

Wpadaj na CHAT w wolnej chwili ;)

Hej, otworzyłem konto na steemit.chat (ta sama nazwa) i można mnie złapać na Discordzie na moim serwerze MEDITATION https://discord.gg/R7U6RXd

  ·  2 years ago (edited)

Pełna lista tagów,
http://steem.swhost.pl/tags


Zgłaszam się do tagu #pl-fotografia.

Fotografią i Video zajmuje się amatorsko od jakiegoś czasu, ostatnio mniej jednak cały czas jestem na bieżąco z techniką i trendami.
Z pozoru każdy post nadaje się do #pl-fotografia bo prawie każdy dodaje jakieś fotografie.

Celem mojego kuratorstwa by było odnajdywanie merytorycznych postów o fotografii wraz z autorskimi zdjęciami. Poradniki, sesje, reportaże wszystko oprócz zdjęcia powinno posiadać opis.

Powodzenia, przyda się kurator dla tego tagu!

Dzięki wielkie!

Popieram tego fotografa!

Zdecydowanie na tak dla tego gościa! :D

@aditor - Nr 1 według mnie dla tagu #pl-fotografia

Jestem na TAK .

  ·  2 years ago (edited)

Dzięki! W celu zagłosowania kliknij upvote pod moim komentarzem zgłoszeniem - nawet z minimalną mocą głosu.

Zrobione :) Spoko póki co mój głosik jeszcze nie wiele wart :) Ale idzie coraz lepiej.

Zdecydowanie przyda się też i młode spojrzenie na świat

popieranko!

Jeśli rozdajesz SP, to bierz ludzi z pierwszego rzutu, którzy są od samego początku. Chociaż moim zdaniem to i tak nic nie da taki kuratorowanie szczególności, kiedy strimi otworzy bramę na tagi. Ja głosy daje, bo to pewnością się należy.

Sztuka @grzechotnik
Muzyka @andzi76
Zdrowie @anna.urbanska
Kuchnia @grecki-bazar-ewy
Kosmos @astromaniak
Artykuly @fervi @lukmarcus
Religia @assayer

Taktyczny komentarz, służący jako zgłoszenie do objęcia stanowiska kuratora sztuki (brzmi wzniośle).

Dodam tylko, że tag sztuka bardzo silnie wspieram i śledzę. Sam o sztucę, głównie o muzyce piszę.

Zgadza się :)

I will ask for SP

I will make a lot of posts about polishing lamps in cars etc. on tag #polish and #lamp-polsih. I promise 😋

xdd

xdd

xdd

  • xdd

xD

xD

XDDD

Oczywiście nominuję użytkownika @kamilkowalski i jego zwierzęta - jeden z najfajniejszych i najlepiej prowadzonych tagów.

Mi samemu z kolei zależy na rozwoju tagu muzycznego, nim w znacznym stopniu zajmuje się również @andzi76.

Tag religijny, który też bardzo lubię, to zdecydowanie @assayer , nie wiem jednak jak jest z jego aktywnością.

Zapomniałbym o postscriptum :P

Dzięki wielkie MK za głos pod postem OCD, bardzo było mi miło :)

Ciągnąc dalej:
Kuchnia, to @grecki-bazar-ewy
Tradycja - @fundacja
Kosmos - Tu mam problem, ale to pewnie @nicniezgrublem oraz @ocisly
Sztuka - To również tag, z którym mam wiele wspólnego, choć trudno mi powiedzieć, kto jest w ten tag najbardziej zaangażowany. Mogę nominować od biedy siebie...
Zdrowie - Bez dwóch zdań @anna.urbanska
Film z kolei, to zupełnie niszowy tag i niestety trudno mi wskazać w nim kogokolwiek, pewnie byłby to @kusior, jednak aktywność tego tagu jest bardzo niska.

To takie moje propozycje :)

Dorzucam się do #pl-kosmos, aczkolwiek też popieram @nicniezgrublem oraz @ocisly. Nie wiem jak koledzy często przeglądają Steemit. Ja codziennie staram się przeglądać. Proszę wiec zdecydować :)

pl-architektura - proponuję @grzechotnik

Dziękuję za wsparcie, chętnie zaopiekuję się tagiem #pl-architektura jeśli społeczność uzna mnie za odpowiednią osobę ;)

Popieram! :)
Masz już spory dorobek na #pl-architektura, widzę również że promujesz nowe osoby na #polish i robisz resteem dobrym postom nieznanych jeszcze autorów. Życzę powodzenia w głosowaniu :)

Dziękuję ;)

Polecam, ten czlowiek wie wszystko o architekturze!

Ja tez tak uważam :) @grzechotnik

Dzięki, z chęcią oczywiście obejmę #pl-zdrowie opieką :)

Zgadzam się z Twoimi typami, mają moje głosy ;)

  ·  2 years ago (edited)

Proponuję jako kuratorów:

Uważam, że

głosowanie 1 raz dziennie na własny post ❗

to sensowny warunek , aby kurator nie nadużywał delegowanej siły do własny postów. Ilość głosowań przez kuratora jest oczywiście dowolna 😋. Jeśli chodzi o tagi tematyczne to dziennie jest góra kilka postów, a rolą kuratora jest wspierać te najlepsze warte wyróżnienia.
Jeśli się nie mylę, to oddając dziennie 10 głosów ze 100% siłą, wystarczy aby się odnowiły przez 24h.

nie ma co ukrywać, pewne osoby są pewniakami, np z tagów: #pl-kuchnia czy #pl-zwierzeta, ale czekam na oficjalne zgłoszenia bo nie chcę nikomu wciskać SP na siłę.
Ps. powodzenia i dużo obiektywizmu w przypadku gdyby to ciebie wybrali

Oczywiście, ot po prostu zamieszczam taką listę od razu, przy uwzględnieniem tego, by wymienić osoby przede wszystkim najbardziej aktywne i niezawodne. Raczej powinny one prędko trafić na ten post i samemu się zgłosić, piszę to by nie wiem... Zachęcić, czy coś, od razu poprzeć :P

Bardzo dobry pomysł, tylko ciężko z wyborem kuratorów.
@kamilkowalski - Zwierzęta
@assayer - Religia
@aditor - Fotografia
@grecki-bazar-ewy - Kuchnia
@anna.urbanska - Zdrowie
@Fervi / @lukmarcus - pl-artykuły
@astromaniak - Kosmos
Tagiem @pl-muzyka zajmuję się od początku, może zajmuję się to dużo powiedziane, staram się wspierać posty na tym Tagu i oczywiście swoje też tam zamieszczam. Wiem że @santarius też pisze dobre posty o muzyce, trochę szkoda że tak rzadko. Tak samo jak @fat.music a także @grzyb77 ma ciekawą swoją serię.
Bardzo ciężki wybór, dlatego niech użytkownicy wybiorą kogo chcą na kuratora #pl-muzyka

Nie chcę nikomu odjąć zasług ale na #pl-muzyka Ty raczej byłeś pierwszy :)

Tak Ewa zgadza się pisałem jeszcze pod Tag muzyka, dopiero później powstało pl-muzyka. Pamiętam jak się cieszyłem jak powoli dochodziły do tego Tagu nowe osoby, fajnie jest widzieć jak coś się rozwija.
Ps. Chcę Tobie coś wysłać do wglądu, mam nowy pomysł na posty, i potrzebuję opinii jesteś może na czacie

Oczywiście, wysyłaj :)

Powiem tak nieważne kto to będzie opiekunem, pod względem treści jest ok. Przydało by się trochę jednak promocji, z tego co widzę ciągle te same osoby się udzielają. Może jakieś konkursy, czy coś w tym stylu. Tylko nie listy przebojów to tego akurat nie lubię.

Zgadzam się. Dobry pomysł z tą promocją, ale nie martw się powoli będą dochodziły nowe osoby, na początku byłem sam, a zobacz ile już nas jest, i zawsze ktoś z doskoku napiszę na pl-muzyka. Wymyśl coś, pomogę jak będę mógł, ja nie dam rady, właśnie pracuję nad nową serią. Jak jesteś na czacie mogę Tobie wysłać żebyś ocenił.

Może nie będę oryginalny, ale myślę o czymś takim jak Muzyczne Podsumowanie Tygodnia, tylko trzeba by dwa razy w tygodniu robić z uwagi na to że ktoś by się mógł nie załapać z głosowaniem.

Choć na czat, nie będziemy tu spamu robić

Zdecydowanie masz mój głos :)

Dzięki

Dziękuję za "nominację" i oczywiście zgłaszam się! :)

Proszę bardzo.

Głos na @andzi76 jako kuratora tagu #pl-muzyka :)

Dzięki

Hej, chętnie zaopiekuję się pl-architektura lub pl-sztuka jeśli nie będzie bardziej doświadczonych kandydatów :)

a w którym czujesz się "silniejsza" ?

Myślę, że pl-architektura to najlepszy wybór ze względu na wykształcenie i pracę. Planuję tez napisać serię artykułów o architekturze Łotwy i USA, wiec w tagu będzie się działo :)

popieram ta steemiankę

  ·  2 years ago (edited)

Zgłaszam się do tagu #pl-programowanie.

Tag #pl-filmy jest chyba najczęściej przeglądanym przeze mnie, dlatego zależy mi, by autorzy piszący pod nim byli odpowiednio nagradzani. Pojawia się pod nim coraz więcej świetnych tekstów, które moim zdaniem zasługują na uznanie.

Filmy uwielbiam i to o nich najczęściej piszę i czytam. Dlatego chciałbym się zgłosić na opiekuna tagu #pl-filmy :)

Uważam, że @kusior to świetny kandydat na opiekuna tagu #pl-filmy.

Jego artykuły prezentują bardzo wysoki poziom a on sam posiada sporą wiedzę z zakresu kinematografii.

Btw.
Drogi @mmmmkkk311 jeżeli to możliwe rozważ proszę wsparcie @kusior -a swoim botem. Uważam, że ten twórca jest wielce niedoceniony i zasługuje na nasze wsparcie.

Pozdrawiam!

Dzięki za zaufanie i docenienie :D

Jesteś najlepszym kandydatem na opiekuna #pl-film! :)

Dziękuję :D Miło to czytać!

Głos na kuratora dla tagu #pl-filmy :)

Bardzo mi miło :)

Popieram, @kusior jest idealnym kandydatem na to miejsce :)

Dzięki za poparcie :)

Jestem chętny do "opiekowania się" #pl-kryptowaluty.

Opiekun tagu powinien wykorzystać przekazaną delegację głosując tylko na wpisy z tegoż tagu?

Zgłaszam się do tagu #pl-sport. Pisałem krótkie wiadomości ze świata sportu, organizuje konkursy sportowe oraz obecnie prowadze dziennik treningowy.
Jestem często online. Posiadam swoje 300sp oraz 521 sp zawierzone mi w zaufaniu do mnie. Często odpowiadam na posty i pomagam innym. Biore również czynny udział w różnych konkursach i szukam nowych ludzi w których widze potencjał rozwoju. W sumie to przekonałem się do podziału na tagi bo codziennie widze nowych ludzi. Szukałem sponsorów za granicy, ale tag #sport jest naprawde ciężki do rozwoju. Z chęcią wysłucham kandydatów co mają do zaoferowania. Licze na współprace.

@jozef230: Twoja kandydatura w tagu #pl-sport bardzo mi odpowiada i oddaję na ciebie swój "głos". Chciałbym tylko upewnić się, że jako opiekun będziesz pamiętał, że tag #pl-sport to nie tylko miejsce dla aktywnie uprawiających sport i dokumentujących swoje osiągnięcia, ale też dla kibiców, np fanów piłki nożnej relacjonujących aktualne wydarzenia sportowe, jak ja :)

Ciesze się. Oczywiście że tag #pl-sport to również ciekawe newsy czy fani różnych sportów. Jest jeszcze dwóch kandydatów do rozpatrzenia z tego co widziałem więc dziękuje za zaufanie. Mam kilka pomysłów. Zainteresowanych zapraszam na czat. To my tworzymy wspólnie tag #pl-sport. Każdy ma coś do powiedzenia.

Zgłaszam swoją kandydaturę na #pl-muzyka

Popieram! :)

Popieram :)

Popieram

Jako kuratora pl-artykuły zgłaszam @Fervi / @lukmarcus .
I tak pełnią tą funkcje, każdy ich zna a dodatkowe 250SP na pewno się przyda.

dobrze by było żeby kandydat sam się zgłosił, bo wysyłanie SP na siłe też nie ma sensu
Ps. moim zdaniem obaj kandydaci odpowiedni na ten tag

Można wystartować, ale by nie spamować to niech aditor będzie tą zbiórką

Jeżeli oferta wciąż aktualna, przyda się na pewno do kuratorstwa.

zrobione

popieram

  ·  2 years ago (edited)

Jako że jestem związana bardziej z przemysłem i tagami NSFW (erotyka i porno) zgłaszam propozycję utworzenia tagów związanych z tym tematem, a których obecnie nie ma. Wiadomo, że nasza społeczność będzie się rozrastała i może wkrótce być taka potrzeba usystematyzowania również tego tematu.

Zgłaszam prośbę o utworzenie tagów #pl-erotyka, #pl-seks i #pl-pornografia - chętnie zostanę kuratorem tych tagów. Będę pilnowała, by w tych tagach pojawiał się tylko oryginalny kontent (albo tworzony przez osoby takie ja ja, albo przez fotografów, którzy mają prawa do publikowania takich materiałów).

Jestem na steemit praktycznie codziennie więc, nie będzie to dla mnie problem by się tym zająć. Chciałabym dodać, że poza samymi zdjęciami czy filmami, będzie również potrzebny jakiś opis.

Pozdrawiam gorąco. Lena.

popraw @ na # i powodzenia w glosowaniu

a kiedy ono będzie ? że tak zapytam ?

Chodziło mi o upvoty komentarzy (zgłoszeń). Z tego co się orientuję to na razie jesteś "jedyna" w swojej kategorii, więc jesteś liderką

Jako, że zupełnie przypadkiem zostałem zaangażowany w tę historię to się wypowiem. Nie uważam, że tylko z racji swojej jedyności ktoś może być odpowiednią osobą do takiego zadania. Dzisiaj, przy pomocy również oddelegowanego na cele kuratorskie Steem Powera Lena zdownvotowała mój post w tagu pl-seks, tylko dlatego:

post jest beznadziejny brzmi to bardziej jakby ktos pijany i nćpany pisał sory mam taki odbiór tego

cytat z czatu

i

totalna bzdura, post nic nie wnosi, nic nie daje, kupa wypocin bez sensu
Pozdrawiam. Lena

to już komentarz pod postem

Mimo, że mój post wpisywał się w założenia regulaminu tagu, poruszał temat ludzkiej seksualności i nie naruszał prawa ani praw autorskich. Uważam, że zostałem potraktowany nieuczciwie, a przy próbie przedyskutowania tego spotkałem się ze ścianą i opinią, że downvote funkcjonuje jako coś co może wyrazić brak aprobaty dla konkretnej treści.

Proszę o zapoznanie się z sytuacją i dyskusją na chacie, na polskim kanale, dzisiaj od godziny 14:10... Nie wydaje mi się, żeby było to na miejscu. Pozdrawiam

nie tylko dlatego - pisałam post nic nie wnosi do tagu pl-seks - nie przedstawia wg mnie żadnej wartości.

Raz napisz coś konkretnego, jak masz jakieś aspiracje bo właśnie te mgliste, niejasne określenia nic nie wnoszą. Co to znaczy, że nic nie wnosi? Albo dla kontrastu, podaj proszę jakiś przykład treści, która coś wnosi i ma wartość. Zarówno na czacie, jak i pod postem społeczność wyraziła raczej pozytywne opinie, nikt nie stwierdził, że to bełkot albo tekst bez sensu.

Czy po prostu tag pl-seks jest zarezerwowany do świecenia negliżem? Po co w takim razie pl-erotyka i pl-nsfw? Gdzie indziej umieścić tekst dotykający tematu ludzkiej seksualności? I Ty twierdzisz, że nie zawłaszczasz sobie tagu?

Może, jeśli nie możesz znaleźć tu sensu, to masz zbyt wąskie rozumienie ludzkiej seksualności, żeby być w stanie obiektywnie oceniać dodawane tresci? Przemyśl temat.

Obejrzę film, przeczytam post i ustosunkuję się do całej sutuacji (daj mi 24 godz.) Na chat nigdy nie wchodzę, chyba że w sytuacjach krytycznych
Ps. Niesłuszną flage można zawsze cofnąć. Pozdrawiam.

Wiem, że można, po prostu Lena wyraziła się dość jasno, jaka była jej motywacja przy flagowaniu. Dzięki za zainteresowanie. Pozdrowienia

Podoba mi się. Jestem za i głos daje Tobie. Coś innego, zawsze interesującego. No i normalnego. Pozdrawiam.

Ok. W twoim przypadku prześlę delegację gdy zaczną się pojawiać posty, bo na razie tagi są puste

Napisać post i regulamin tych tagów?

Ja myślę że to dobry pomysł na początek

regulamin i informacje dotyczące tagów napisane i zamieszczone pozdrawiam

delegacja przesłana

Dziękuję i pozdrawiam:)

Jutro się tym zajmę pozdrawiam

Gratuluję pomysłu :)

Zgłaszam swoją kandydaturę jako opiekuna tagu #pl-kuchnia. Wyszłam z inicjatywą założenia tagu kulinarnego jakiś czas temu, opiekuję się tagiem, zapraszam nowe osoby z #polish i staram się pomagać (jeśli zachodzi taka potrzeba) w tworzeniu dobrych i ilustrowanych wpisów kulinarnych i okołokulinarnych.

Jeśli chodzi o cenzurę na #pl-kuchnia to takowa raczej nie istnieje, staram się jednak sugerować autorom zamieszczanie własnych tekstów i zdjęć.

Od dwóch tygodni zaczęłam prowadzić Konkurs Kulinarny na cele którego powstał podtag #pl-kuchniakonkurs. Konkurs jest prowadzony pod patronatem medialnym @kurator-polski.

delegacja przesłana

Dziękuję za zaufanie, delegację oraz za to że wspierasz moje posty dotyczące Konkursu Kulinarnego (z których środki są przeznaczane na nagrody dla zwycięzców). Pozdrawiam :)

proszę o pomoc w przywróceniu mojej reputacji przez to nie mogę nic robić. Zostałam bezpodstawnie oflagowana

Nie wiem co wy na to, ale z przyjemnością zająłbym się tagiem #pl-gry.

Co jakiś czas tworzę dłuższy tekst w tej tematyce a gry komputerowe jako forma elektronicznej rozrywki są moją pasją praktycznie odkąd pamiętam.

Dlatego pragnę zgłosić moją kandydaturę na opiekuna tego tagu :)

  ·  2 years ago (edited)

Zgłaszam swoją kandydaturę do #pl-psychologia i #pl-podroze
W sensie jedna delegacja na te 2 tagi, bo jednak sama psychologia nie ma aż tak dużo postów.

Piszę sporo i o tym i o tym. Jestem z wykształcenia psychologiem, a z zamiłowania podróżnikiem (autostopowiczem), jeden ze @steem-hikers-pl

Jeżeli chodzi o psychologię, to kurować będę rzetelne treści oparte o wiedzę naukową, ew. jakieś błyskotliwe przemyślenia własne.

Jeżeli chodzi o podróże, kurowałbym przede wszystkim szeroko rozumiane posty o wysokiej jakości - o podróżach można pisać w bardzo różny sposób, więc kryteriów jako tako nie będzie sztywnych, ale też postów pod tym tagiem jest więcej, więc będę wspierał te najciekawsze i niedocenione.

Po polsku piszę na @saunter-pl, lecz wszystko ładuje w to konto i z tego jakby co bym kurował.

Mam tylko wątpliwości a propos "prywatnych" upvote'ów na treści spoza tagów... 1 dziennie to jednak trochę mało. Czy zmniejszanie mocy upvote'a do tego poziomu który by się mało bez delegacji może rozwiązać ten problem?

Popieram tego Pana. Wystarczy zobaczyć konto hikers oraz cykl Wgląd!

  ·  2 years ago (edited)

Chodzi chyba o glosowanie na swoje posty raz dziennie

Tak. Dzięki. Również chodzi o to by opiekun głosował najpierw w swoim tagu, jeżeli uzna że posty zasługują na głos, a dopiero pózniej na inne rzeczy jeżeli zostanie wolna SP

Przychylam się do wątpliwości. Głosowanie na jeden swój post w tagu - OK. Ale co w przypadku głosowania na inne posty, poza tagiem. Czy zmniejszenie SP wystarczy w przypadku głosowania poza tagiem.

No właśnie ta kwestia musi być dokładnie wyjaśniona, żeby były klarowne zasady dla wszystkich kuratorów i żeby uniknąć problemów

Przeglądałbyś oba tagi z jedną delegacją? Na pl-psychologia jak narazie jest tylko kilka postów

Wiem, dlatego myślę że mógłbym robić dwa. Jakby się psychologia rozrosła i byłby kłopot (raczej nie szybko) to wtedy jeden mógłby przejąć ktoś inny.

Jakby kiedyś na pl psychologia było dużo to mogę pomóc. Bez sp. Podsylalabym dobre posty do @saunter.
Dodam że saunter to naprawdę rzetelna osoba I skoro dostałby dwa tagi to na bank się nimi dobrze zajmie.

delegacja przesłana

Dzięki, tylko dodam że aktualnie jeżdże stopem i szukam pracy na Islandii i przez ok tydzień nie będę miał raczej możliwości się tym zajmować, ale w ciągu tygodnia już powinienem być "na swoim"

już się tym zająłem trochę, od 1 kwietnia już "na pełen etat" ;)

  ·  2 years ago (edited)

Jak się da to dla tagu #pl-artykuly i/lub #pl-linux

To #pl-linux był by dla ciebie, ja mam jeszcze @grzegorz2047 na oku, jeżeli chciałby patronować jakiś tag o programowaniu. Chyba macie taki ? Na razie dwa tagi informatyczne by wystarczyły chyba.

Chyba niespecjalnie, jest pl-gamedev do tworzenia gier

Ok, to ja tobie deleguję na #pl-linux a Grzegorzowi może do bota, bo pisał że chce prowadzić własny. Może tak być?

Myślę, że nie ma problemu

Zrobione. Jeżeli możesz to przypomnij jutro na czacie ludziom, żeby zagłosowali na pozostałe tagi gdzie jest po kilku kandydatów. Wtedy sytuacja się bardziej rozjaśni

Tag #pl-religia mógłby być pod opieką moją. Jestem gotowy do podjęcia się kuracji na zasadach bezstronności i równości każdego religijnego światopoglądu w tym także braku wyznania i krytyki religijnej.

a czy tag #pl-religia nie ma już przypadkiem opiekuna? Coś mi świta, że jest to @assayer. Poprawcie mnie jeśli się mylę ;)

@assayer jest osobą, która rozpoczęła propagowanie tego tagu. I jeśli to byłoby kwalifikacją, to bym nie wrzucał komentarza ze swoją kandydaturą. Jednak sponsor -
@mmmmkkkk311 zdecydował, że ma to być głosowanie społeczności i każdy może kandydować, nie widzę innych reguł, wyłączeń czy warunków...a, że jestem dość aktywny w tym tagu, jest to mój konik...więc próbuję ;)

Jasne, zatem powodzenia :)

@niepoprawny będzie dobry. Nie będzie faworyzował żadnej religii.

Zebrałeś dużo głosów, jest jeszcze assayer (który się nie odezwał ) . Poczekajmy jeszcze dzień dzień lub dwa

@niepoprawny najbardziej się nadaje

delegacja przesłana, życzę dużo obiektywizmu bo to bardzo ważny i kontrowersyjny tag

Dziękuję, postaram się nie zawieść powierzonego zaufania.

Hej. Chętnie zaopiekowałbym się tagiem #pl-motoryzacja.

Również popieram @szrociak jako opiekuna #pl-motoryzacja.

Popieram użytkownika @szrociak na opiekuna tagu #pl-motoryzajca. Jest nie tylko świetnym blogerem ale i znawcą motoryzacji!

  ·  2 years ago (edited)

Bardzo mi miło. Dzięki :)

Popieram kolegę @szrociak na #pl-motoryzacja

to daj mu upvote

Dzięki!

Zgłaszam swoją kandydaturę do opieki nad tagiem #pl-sport . Tematy sportowe nie są mi obce, a że posiadam dużo wolnego czasu, będę mógł sumiennie podjąć się opieki nad tym tagiem. Dodatkowo będę prowadził cotygodniową gazetkę/podsumowanie z najciekawszymi wpisami z tego tagu.

Masz mój głos w tagu #pl-sport :)

Dziękuję za poparcie :)

  ·  2 years ago (edited)

Co oferuje jako opiekun tagu #pl-sport :

  • obiektywne ocenianie postów
  • dostępność przez 24h
  • nie małą wiedze z tematyki sportowej
  • cotygodniowe podsumowanie najciekawszych postów
  • wkład własny 130SP
  • odpowiedzialność ( będąc opiekunem tagu będzie to potrzebne )
  • Nie będę "marnował" dużo mocy na własne cele, gdyż nie dodaje zbyt dużej ilości postów.
  • Dodatkowo, najciekawsze wpisy będę zgłaszał do użytkownika lukmarcus, w celu umieszczenia ich w @ocd.

Obiecuję sumiennie wypełniać swoje obowiązki, a także wspomóc ten tag w rozwoju. Sportem interesuje się od zawsze, więc to będzie idealne miejsce dla mnie.

Graty! 👍 kuratorze😀

Dzięki, postaram się godnie pełnić moją funkcje ;)