TERRORYŚCI ZNÓW ATAKUJĄ

in polish •  last year  (edited)

  Izraelscy żołnierze otworzyli dzisiaj ogień do protestujących Palestyńczyków, zabijając około 50 cywilów, a raniąc ponad 2,000.Od momentu rozpoczęcia palestyńskich protestów 30 marca, 45 (nie wliczając dzisiejszych ofiar) Palestynczyków zostało już zastrzelonych. Co roku Palestyńczycy protestują w oblężonej ze wszystkich stron Strefie Gazy, a także na okupowanym zachodnim brzegu Jordanu, utworzenie państwa syjonistycznego na ziemiach Palestyny. Dzień „ogłoszenia niepodległości” państwa Izrael, nazywany jest przez Palestynczyków „Dniem Katastrofy”; tysiące Palestynczykow wypędzono, a resztę siłowo przemieszczono, przez co znacznie zmieniła się demografia regionu. Reszta Palestynczyków dogorywa w kontrolowanych gettach. 

 Ciekawe czy „koalicja” zbombarduje siły izraelskie za zabicie 100 protestujących Palestynczyków? Pretekstem do ataku na Libię i Syrię były rzekome ofiary cywilne, tutaj są realne. 

 Amnesty International o rzezi w Palestynie: „Użycie ostrej amunicji przez państwo izraelskie równa się osiągnięciu najwyższych standardów łamania praw człowieka, jak i jest karygodnym pogwałceniem prawa międzynarodowego.” 

 Ile jeszcze ci terroryści muszą zabić ludzi by świat wreszcie przejrzał na oczy, kto tu jest agresorem, a kto ofiarą? No ile? 

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Witaj, jestem botem patrolującym #pl-artykuly.
Twój post nie spełnia podstawowej reguły #pl-artykuly dotyczącej długości wpisu.
Wyedytuj go dopisując więcej treści lub usuń tag - dziękujemy!

Więcej o regulaminie możesz przeczytać w podanym linku.