TERRORYŚCI ZNÓW ATAKUJĄ

in #polish2 years ago (edited)

  Izraelscy żołnierze otworzyli dzisiaj ogień do protestujących Palestyńczyków, zabijając około 50 cywilów, a raniąc ponad 2,000.Od momentu rozpoczęcia palestyńskich protestów 30 marca, 45 (nie wliczając dzisiejszych ofiar) Palestynczyków zostało już zastrzelonych. Co roku Palestyńczycy protestują w oblężonej ze wszystkich stron Strefie Gazy, a także na okupowanym zachodnim brzegu Jordanu, utworzenie państwa syjonistycznego na ziemiach Palestyny. Dzień „ogłoszenia niepodległości” państwa Izrael, nazywany jest przez Palestynczyków „Dniem Katastrofy”; tysiące Palestynczykow wypędzono, a resztę siłowo przemieszczono, przez co znacznie zmieniła się demografia regionu. Reszta Palestynczyków dogorywa w kontrolowanych gettach. 

 Ciekawe czy „koalicja” zbombarduje siły izraelskie za zabicie 100 protestujących Palestynczyków? Pretekstem do ataku na Libię i Syrię były rzekome ofiary cywilne, tutaj są realne. 

 Amnesty International o rzezi w Palestynie: „Użycie ostrej amunicji przez państwo izraelskie równa się osiągnięciu najwyższych standardów łamania praw człowieka, jak i jest karygodnym pogwałceniem prawa międzynarodowego.” 

 Ile jeszcze ci terroryści muszą zabić ludzi by świat wreszcie przejrzał na oczy, kto tu jest agresorem, a kto ofiarą? No ile? 

Sort:  

Witaj, jestem botem patrolującym #pl-artykuly.
Twój post nie spełnia podstawowej reguły #pl-artykuly dotyczącej długości wpisu.
Wyedytuj go dopisując więcej treści lub usuń tag - dziękujemy!

Więcej o regulaminie możesz przeczytać w podanym linku.

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.02
BTC 11698.71
ETH 391.89
SBD 1.05