Konkurs! 100% z wypłaty za ten post dla zwycięzcy.

in polish •  3 months ago 

Cześć :)

Chcę zachęcić użytkowników Steemit do wspólnej interakcji, dlatego też wymyśliłem konkurs.

Zasady

  1. Wybierzcie jedno najlepsze waszym zdaniem zdjęcie i napiszcie w komentarzu dlaczego Wam się ono podoba.

  2. Następnie, wybierzcie jedno najgorsze waszym zdaniem zdjęcie i konstruktywnie uargumentujcie w tym samym komentarzu co jest z nim w waszej opinii nie tak.

Nagroda i mini regulamin

  1. Wszystkie użyte w tym poście zdjęcia należą do mnie.

  2. Konkurs wygra jedna osoba, której komentarz uznam za najciekawszy.

  3. Zwycięzca otrzyma 100% z wypłaty za ten post. Mówiąc krótko, każdy dostanie coś dla siebie: kuratorzy swój procent/promil z posta, ja Steem Power, a zwycięzca resztę środków.

  4. W związku z powyższym, wymogiem do wzięcia udziału w konkursie jest oczywiście oddanie głosu na ten post.

  5. Daję sobie jeden dzień zapasu po pierwszych siedmiu dniach w przypadku gdybym nie miał możliwości wypłacić i wysłać środków zaraz po pojawieniu się możliwości wypłaty.

Zapraszam do zabawy :)

Zdjęcia są naprawdę przeróżne, a niektóre z nich mają nawet 13 lat i opowiadają pewne rozdziały mojego życia. Jestem bardzo ciekawy, które zdjęcie najbardziej Wam się podoba i pod jakim względem. :)

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

41.

42.

43.

44.

45.

46.

47.

48.

49.

50.

51.

52.

53.

54.

55.

Posted using Partiko Android

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

You have been upvoted by all four members of the @steemexplorers team. Steemexplorers is an initiative to help bring all Steemians information on various services and communities operating all on the STEEM blockchain in a centralized location to save you time and help you grow here on Steemit. It's free, it's easy, and there's a whole lot of information here that you can put to good use. Please come by our discord channel to learn more and feel free to ask as many questions as you'd like. We're here to help! Link to Discord: https://discord.gg/6QrMCFq

Zestaw zdjęć bardzo duży, wybór bardzo trudny. Ale spróbuję. :)

  1. Najlesze zdjęcie to dla mnie... 19! Jest śliczne, chłodne (co dziś jest nie bez znaczenia), trochę nostalgiczne.

  2. Najgorsze to trudniejsza sprawa, ale mam coś, co będzie kryterium. Nie lubię zdjęć z toalet, zatem wybieram zdjęcie 16. Jest wprawdzie efekt luster w lustrach, ale łazienkowe i koniec.

Też chcę więcej komentarzy. Obiecuję, że postaram się pisać minimum 3 dziennie, żeby miesięcznie zostawiać ludziom mniej więcej setkę reakcji. :)

Haha, fajny argument za 16tką. Dla mnie byłoby bardziej znośne, gdybym je zrobił wyraźne, a musiała omsknąć mi się ręką bo wyszło niewyraźne. Ale no, ja lubię je wyjście za efekt luster :D. Jak tylko wszedłem wtedy do tej łazienki to od razu wiedziałem że muszę zrobić to zdjęcie, to lustro się idealnie nadawało.

Posted using Partiko Android

A, no i jeśli chcesz mieć motywację do zostawiania komentarzy, to zdecydowanie zainstaluj Partiko w telefonie jeżeli jeszcze nie masz. Masz dodatkowe punkty za pisanie postów, komentarzy, zostawianie lajków, meldowanie się dzienne w aplikacji. A później można te punkt zamienić na upvote od Partiko.

Posted using Partiko Android

Tu jest taka ciekawostka, że ja nie korzystam za wiele ze smartfona. Ale dzięki za rekomendację - jak mi się zmieni tryb dnia na bardziej mobilny, to i pewnie urządzenia mobilne pójdą w ruch. :)

Ja od kilku lat jestem tylko mobilny praktycznie :D

Posted using Partiko Android

Siema. Wybieram zdjęcie nr 3. Pewnie dlatego że mnie suszy dzisiaj😀 odjechane fotki. Ja zapraszam Cie jesli korzystasz z insta lub twiteraa do share2steem. https://share2steem.io/?ref=jozef230
Po dodaniu zdjecia lub newsa automatycznie pojawi sie na steemit.
Słuszna uwaga. Komentarze mają ogromne znaczenie na steemit. Integracja z ludźmi. Dorzucam do konkursu 1 steem. Udanego weekendu!👊

Posted using Partiko Android

Dzięki za wybór i za zrzutkę :)

Posted using Partiko Android

Moją uwagę przyciągnęło zdjęcie 2. Dlatego że nie każdy umie latać i to tak w oryginalny sposób na tle zachodzącego słońca ;)
Mimo że postać jest cieniem i nie widać emocji na twarzy to i tak jest wyrazem radości w ruchu. I przez to zdjęcie zyskuje na większym fenomenie :)
A co do najgorszego zdjęcia, to nie ma takiego. Bo choćby było i rozmazane to jest chwilą z naszego życia, która już nigdy się nie powtórzy. A przecież nie wszystkie chwile są idealne to co tu się czepiać zwykłej fotki ;)

Haha, dziękuję za komentarz! :)

Posted using Partiko Android

Najlepsze: 35 - przypomina mi dzieciństwo
Najgorsze: 27 - nope, nope, nope

O kurcze, 35? To jeden z moich pierwszych własnych pokoi (są tutaj w zdjęciach jeszcze dwie wersje po remontach. Ciekawe, że dzieciństwo Ci przypomina, bo to BYŁO moje dzieciństwo xD. Zdjęcie z 2006.

Ja Ci dam nope xD

Posted using Partiko Android

image.png

Hej @lawliet45, fajny konkurs i spory wybór zdjęć, ciężko będzie wybrać ale sie postaram.

Zdecydowanie, moim zdaniem, najlepsze jest zdjęcie nr 7.

Bardzo fajny kadr, bardzo fajna pajęczyna i bardzo fajne zdjęcie. Nieźle kilikniete! Podoba mi się i coś w nim jest co przykuwa moją uwagę :)

Najgorsze hmm... Tu też troche prywaty i może kogoś zaskoczę, ale ja nie lubie i nie jadam czipsów. Żadnych.

Na sam widok takiego zestawu aż mnie skręca, więc z pewnym delikatnym obrzydzeniem - pokazuje palcem i mówię zdjęcie nr 48

Dzięki za wybór! :)

Posted using Partiko Android

najlepsze 50 - dla tego jednego, małego spojrzenia
(i wyczucia kadru 😻)

najgorsze 42 - za nierówną musztardową ramkę 😝

Za samą ramkę nie, tylko za to że jest krzywo? Nice xD.

A tamto za spojrzenie mówisz? Dziękuję :)

Posted using Partiko Android

Czesc!

Hej :)

Posted using Partiko Android

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRIAL" o łącznej mocy ~0.20$. Lista osób z naszego triala oraz wszystkie podbite przez nas posty są publikowane we wtorkowych raportach z działalności grupy. Zasady otrzymywania głosu z triala @sp-group-up znajdują się tutaj, w zakładce PROJEKTY
Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

@wadera

  ·  3 months ago (edited)

:) trochę wymuszasz komentarze hehe.
żartuję 😁

świetny pomysł na konkurs!
a fotki tez odjechane, muszę się jeszcze zastanowić nad wyborem

PS:
dorzucam 2 SBD na konkurs :)

Po prostu doszedłem do wniosku, że to jest to czego brakuje tutaj najbardziej :/.
Naprawdę nie chce, żeby Steemit był jak tania strona internetowa z newsami, która umożliwia czytelnikom zostawiać komentarze, ale nikt się nie wypowiada na żaden temat :(.

Dziękuję za dodatkową pulę :)

Posted using Partiko Android

Fajny pomysł!

Bardzo się cieszę :)

Posted using Partiko Android

You got voted by @curationkiwi thanks to michalx2008x! This bot is managed by KiwiJuce3 and run by Rishi556, you can check both of them out there. To receive upvotes on your own posts, you need to join the Kiwi Co. Discord and go to the room named #CurationKiwi. Submit your post there using the command "!upvote (post link)" to receive upvotes on your post. CurationKiwi is currently supported by donations from users like you, so feel free to leave an upvote on our posts or comments to support us!
We have also recently added a new whitelist feature for those who would like to support CurationKiwi even more! If you would like to receive upvotes more than 2x greater than the normal upvote, all you need to do is delegate 50 SP to @CurationKiwi using this link.

Hi @curationkiwi! Special squad of highly trained hamsters prepared this delegation link for you:
steemconnect 50.0 SP delegation to @curationkiwi.

This post has received a 3.13 % upvote from @drotto thanks to: @curationkiwi.

Bardzo przyjemny konkursik!

Moje typy:

Najlepsze: nr 50, z kotami. To Twoje?

Jak zobaczyłam to zdjęcie, to od razu usłyszałam w głowie, jak jeden duży miauczy do drugiego: Stara, jak myśmy się w to wpakowali!

A w sobie poczułam: biere wszystkie!

Uwielbiam koty. Od liceum chcę mieć kota, przynajmniej jednego... i od zawsze było/jest jakieś "ale".
Jestem chyba jedynym człowiekiem na ziemi, który czeka na starość... bo obiecałam sobie, że wtedy będę mieć kota!

Najmniej mi się podoba zdjęcie 31. Chyba jako jedyne nie opowiada mi niczego, nic nie czuję patrząc na nie. Wszystkie pozostałe mają coś w sobie, każde z nich co innego: emocje, relacje, historię osobistą w tle czy zabawną sytuację, lub są po prostu niezłymi kadrami.

...a może jestem wkurzona na bitkojna, że przez niego SBD leży?

To moje koty kilkanaście lat temu, tak :)

Zastanawiałem się czy ktoś wybierze 31 jako, że jest trochę związane mimo wszystko z tym co tutaj robimy. Ja pamiętam, że to było dla mnie ciekawe znalezisko kiedy pojechaliśmy z partnerką do Krakowa kiedyś za czymś tam. Mało się wtedy interesowałem tym tematem, ale aż nie mogłem nie zrobić zdjęcia. To pamiętam :D

Dzięki za komentarz :)