Poznajcie nowego kolegę - konto @pl-filmy dołącza do akcji :)

in polish •  10 months ago 

Z radością chciałbym przedstawić Wam naszego nowego przyjaciela, który zwie się @pl-filmy :D Stworzony on został z cyfrowego nasienia @mmmmkkkk311, a wychowa go @kusior, dbając jak o swoje własne dziecko :D

pl-filmy.jpg

Jak wielu z Was pewnie wie, ja @kusior, z radością piastuję stanowisko kuratora i opiekuna tagu #pl-filmy. Na moim profilu znajdziecie sporo postów związanych z tą funkcją, takich jak raporty projektu "Perpetuum Mobile" czy comiesięczne podsumowania aktywności w filmowym tagu. Na swoje prywatne konto otrzymuje także SBD (a czasem STEEM) od użytkownika @mmmmkkkk311, które potem odsyłam na konto jego bid bota, by Wasze teksty mogły być nagrodzone mocniejszym głosem.

Ostatnio @mmmmkkkk311 podsunął propozycję stworzenia osobnych kont w sieci Steem dla opiekunów tagów, by móc oddzielić obowiązki od przyjemności. Z tej opcji skorzystałem także i ja.

Powitajcie więc gorąco @pl-filmy!

new-years-eve-1953253_1280.jpg

Polecam obserwować tego użytkownika, gdyż od tej chwili to na jego profilu pojawiać się będą raporty Perpetuum Mobile, on będzie podbijał bid botem Wasze świetne artykuły i informował o kondycji naszego kochanego filmowego tagu. W przyszłości najprawdopodobniej na jego profilu pojawiać się będą posty inaugurujące kolejne edycje konkursów #pl-filmy.

Przyjmijcie zatem @pl-filmy jak swojaka :)

W skrócie - konta @pl-filmy będę używał w celach związanych z funkcją opiekuna tagu, natomiast moje prywatne konto będzie wolne od "służbowych" tekstów, a stanie się znów zbiorem interesujących i kreatywnych artykułów (a przynajmniej tak mi się marzy... :D )

@kusior


Zapraszam na mojego bloga: http://zkusiorabani.pl/
oraz do polubienia strony na FB: https://www.facebook.com/zkusiorabani/

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

właśnie dodałem pl-filmy do whitelisty bota żeby akcetpował bidy większe niż 0.25

Dzięki! Dziś spróbuję opublikować raport PM z konta @pl-filmy.

Rośnij zdrowo malutki pl-filmiku <3 ciocia będzie odwiedzać

Nie jesteś zwykłą ciocią :) Zostajesz oficjalnie mianowana na matkę chrzestną @pl-filmy :D Za to, że tak szybko okazałaś nim zainteresowanie :D

Super! Czyli jadła mogę pisać o moich ulubionych filmach:)

A tu się odezwał widzę ojciec chrzestny @pl-filmy :)
Liczę na częste odwiedziny chrześniaka i rower na I Komunię :D

Tak jest - moja ulubione tagi #pl-filmy i #pl-muzyka !!

Chciałem wczoraj napisać komentarz, ale przez ten cholerny HF20 (pozdro dla tego, kto wymyślił RC Mana, genialny pomysł 👍👌👏) nie mogłem.

Chciałem napisać, że chciałem wycofać delegacje SP od botów i chyba oddeleguję na to konto. Przynajmniej nie będzie się marnować, a ktoś zarobi jakiś upvote.

Upvocik, resteemek i followek już poleciały :)

Twoje wspieranie całego tagu #pl-filmy jest nieocenione. Naprawdę bardzo dziękuję, w imieniu własnym i wszystkich sympatyków filmowego tagu :)

Będzie ciekawie :)

Resteem

Dzięki!

Congratulations @kusior! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You got more than 800 replies. Your next target is to reach 900 replies.

Click here to view your Board of Honor
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemFest3 and SteemitBoard - Meet the Steemians Contest

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!