Airdrop od Byteball dla użytkowników Steemit instrukcja jak zdobyc darmowe tokeny

in #polish2 years ago (edited)


Ekipa Byteball ogłosiła właśnie airdrop dla użytkowników Steemit

  • wystarczy że połączysz swoją nazwę użytkownika Steem z portfelem Byteball. Twoja nazwa użytkownika będzie przechowywana w Byteball DAG jako atest.

  • Byteball zapłaci ci nagrodę ze swoich funduszy za udowodnienie twojej tożsamości Steema. Zapłacą również za polecenie innym użytkownikom.

  • wyślij Bajty i Blackbytes do steem / username zamiast mniej przyjaznych dla użytkownika adresów portfeli kryptograficznych. Dla tych, którzy nie znają platformy Byteball, główną walutą jest Bytes, natomiast Blackbytes to prywatna waluta. Funkcja wysyłania pieniędzy do nazw użytkowników będzie działać również w przypadku innych tokenów wystawianych przez Byteball.

Zapis potwierdzający (dowód tożsamości Steema) będzie zawierał także ocenę reputacji Steema użytkownika. Aplikacje na platformie Byteball będą mogły oferować pewne uprawnienia dla zaświadczonych użytkowników w zależności od ich reputacji.

Nagrody dla użytkowników Steema
Byteball zapłaci Ci na podstawie twojej reputacji Steema i polecania innych użytkowników. Im silniejsza reputacja, tym wyższa nagroda.

Nagrody za atest są następujące:

Steem reputacja powyżej 30: otrzymasz nagrodę w wysokości 10 $
Steem reputacja powyżej 40: dostajesz 20 $ nagrody
Steem reputacja powyżej 50: dostaniesz 40 $ nagrody
Steem reputacja powyżej 60: otrzymujesz nagrodę w wysokości 80 $
Steem reputacja powyżej 70: otrzymujesz nagrodę w wysokości 160 $

Wszystkie nagrody są wypłacane w bajtach i mogą podlegać zmianom szczególnie w przypadku niższych ocen reputacji.

Twoja nagroda jest podzielona 50/50 między gotówką a inteligentną umową, podobnie jak nagrody są dzielone na Steema pomiędzy Steem Blockchain Dollars i STEEM.

Oznacza to, że 50% nagrody można wydać natychmiast po zaświadczeniu. Pozostałe 50% jest wypłacane na inteligentny kontrakt, który można odblokować po roku. Po osiągnięciu tego czasu będziesz mógł wypłacić pozostałe 50% nagrody.

Nagroda za odesłanie zależy od reputacji poleconego użytkownika, a nie od polecającego, a nagroda za odesłanie jest podzielona 75% na inteligentną umowę i 25% natychmiast.

Jak Steemianie mogą uczestniczyć w tym pierwszym zrzucie tego rodzaju

1.Pobierz portfel Byteball i wykonaj następujące proste czynności:

2.Jeśli wcześniej zainstalowałeś swój portfel, upewnij się, że wybrałeś jeden portfel adresowy. Jeśli właśnie zainstalowałeś portfel, domyślnym portfelem będzie jeden portfel adresowy.
Zapytaj Steemiana czy może pożyczyć 0,0006 GB (gigabytes) i wysłać go do twojego portfela. Użytkownik wysyłający pieniądze otrzyma nagrodę polecającą, nie powinno być trudno znaleźć chętnych darczyńców.

3.Kliknij przycisk "Czat" w prawym dolnym rogu.

4.Kliknij zakładkę "Bot Store" w prawym górnym rogu

5.Przewiń w dół, aby znaleźć bota o nazwie "Steem attestation bot" i kliknij go

6.Po dodaniu bot pokaże Ci wiadomość wyjaśniającą proces

Najpierw poprosi Cię o podanie adresu portfela, który chcesz potwierdzić. Po prostu kliknij małą ikonę w lewym dolnym rogu i wybierz "Insert my address (Small expenses wallet)" i naciśnij przycisk wysyłania, aby wysłać go do bota.

Bot będzie teraz generował link do Steemconnect. Kliknij ten link i postępuj zgodnie z procedurą logowania.

Kliknij konto, którego chcesz użyć i przejdź do logowania, aby potwierdzić, że jesteś właścicielem.

Następnie bot zapyta, czy chcesz przechowywać swoją nazwę użytkownika jako prywatną (w swoim własnym portfelu i tylko hash, który opublikowałes) lub publicznie (szczegóły widoczne w DAG Byteball). Aby umożliwić innym wysyłanie środków na Twoją nazwę użytkownika zamiast adresu portfela, musisz wybrać opcję publiczną.
Na koniec bot poprosi Cię o uiszczenie opłaty za zaświadczenie w celu pokrycia opłaty transakcyjnej za przechowywanie zaświadczenia (prywatnego lub publicznego) w DAG. Wystarczy kliknąć link "Żądanie płatności 0,5 MB" i wysłać środki.

Jak tylko płatność zostanie potwierdzona, bot poinformuje Cię, że otrzymał płatność i przekazał twoją nagrodę w oparciu o twoją reputację Steema. Pokaże ci również link do twojego atestu, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak wygląda twoje zaświadczenie na DAG Byteball. Kliknięcie linku przeniesie Cię do eksploratora Byteball i wyświetli jednostkę atestacji.

LINKI
https://byteball.org/

Link do wersji angielskiej gdzie również można łatwo uzyskać dotacje 0,0006 GB (gigabytes) wystarczy w komentarzu wpisac swoj adres portfela https://steemit.com/steemit/@punqtured/official-byteball-airdrop-to-steemians

EDIT:
Jeżeli ktoś założy portfel i potrzebuje opłaty aktywacyjnej Proszę o wpisywanie adresu portfeli w komentarzach wyślę wymagana kwotę

Sort:  

Bardzo ciekawe chociaż nie do końca rozumiem, będę musiała to jutro rano sprawdzić. Ale to wynagrodzenie to się dostaje w Steem albo można od razu wymienić na Steem ?

W Byteball i to połowę, druga za rok. Można wymienić Bittrex, ale myślę, że po tej akcji szybko BlockTrades doda do oferty. Poza tym możesz się wymienić z użytkownikami steemit za steem zawsze ;)

Jak już bedziesz miała portfel podeślij w komentarzu adres wyślę Ci 0,0006 GB potwierdzajacego konto

Ok, dzięki. Za jakieś 2 godziny max do tego usiądę to dam znać :)

Mam już pobrany ten portfel, ale niestety coś teraz nie działa i na czacie nie wyświetla się w ogóle ten komunikat :) ale może później będzie działać, być może to coś chwilowego

Aktualnie nie działa zapewne przeciążona sieć

podeslij adres portfela siec odpalila przesle Ci bajty do aktywacji konta i wtedy powinno juz wszystko smigac bot dziala z opoznieniem takze trzeba chwilke cierpliwosci ;)

6NCUTSZPPORRS2WOEHVPFZDGBGBOLGVK

Ok, mam dzięki. Teraz czekać aż transakcja pokaże mi się jako potwierdzona ?

Witam
Czy ktoś może wspomóc poniższy adresik:
7CRWWDWLVY6ZBMQJROFRO6HQG3OO7WGM

7ZE4NDMTWXQH5JIWZS6OHRCKOCTX4VRI

not here, you should try here -> link

Jakby ktoś dał radę to bym prosił. Bittrex Wallet Offline😕A strona z akcją ma już za dużo komentarzy i się zawiesza, dlatego tam napisać nie można za bardzo...

J22FWZ2YALK3DZSRBSKSLWZZQVQMQMTG

Jak wrócę z pracy to postaram się wysłać o ile z portfelem będzie wszystko ok bo też były drobne problemy ale to zapewne z przeciążenia sieci

masz już? jakby co służę pomocą

Nie mam. Jak możesz to byłbym wdzięczny.

Od kilku godzin portfel "mieli" tylko "Synchronizowanie" i nic nie mogę zrobić.

Przeciążona sieć użytkownicy steemit pokazali siłę :)

Jak widać słaba sieć tego Byteball. Może działa jak nikt tego nie używa... U mnie dalej bez zmian.

600 000 wysłane konto powinno byc aktywne po zatwierdzeniu tranzakcji powodzenia przy tej reputacji 40$ takze warto ;)

Dzięki wielkie! Doszły z powrotem?

Pierwszy dzień wszystko ładnie działało udało mi się zamienić nawet darmowe tokeny byteball na SBD później coś zawiesilo ponoć znają problem mają go naprawic i airdop ma być dalej kontynuowany zobaczymy jak będzie w rzeczywistości

Szukam miłego steemiana MNUGT42TBBUA2T6AKPLQLXY65EQEA4WZ

Jak tylko sieć odpali na nowo wyślę ;)

Dzięki wielkie :D

mozna prosic o bytesy? QJLCFDWVOBAVWOITYN4WFHN3R565FPKY

Czy mogę liczyć na przelew aktywacyjny na poniższy adres
RHBBQFRBZU2XSVCV6UJNTJFWSRCE5KAC

Byteball wallet :E64VAJJCQWVOU7NRA24ZHJRZM5LALH3O

Hej, do 30 nic nie dają?

X25NCQJUJF24VAL4IAUEEJ6CD3SJWYEJ
jest jeszcze opcja doładowania?

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.03
JST 0.028
BTC 19450.74
ETH 615.50
SBD 3.56