O mniesteemCreated with Sketch.

in polish •  4 months ago  (edited)

33-pomysly-na-madre-zyczenia-urodzinowe-2421285.jpgMam na imię przemek mam lat32 dzis sa moje urodzinki Lubię siedzieć na zapytaj, napisałabym ze slucham* muzyki bo tak na prawdę gów*no wiedze, a się wypowiadam-,- No, ale częściej jednak jestem wesoły i raczej lubię rozmawiać z ludźmi ; ) Zazwyczaj jestem dosyć poważny , ale to tylko bez moich przyjaciół. Oni robią coś z moim mózgiem, tylko jeszcze nie wiem co ;O Hmm..i nagle sie zastanawiam poco ci czlowieku o mnie wiedziec

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Bążur @kaszuba1987!


Witamy na #polish, czyli polskim tagu Steem! Moim zadaniem jest wprowadzenie Cię w tajniki sieci.

  - Użytkownicy sieci nie lubią plagiatów, oszustw, promowania piramid finansowych i obrażania innych. Warto mieć to na uwadze publikując wpis.
  - Jeśli wpis zawiera duże dawki wulgaryzmów, pornografii i treści dla dorosłych, rozważ użycie tagu nsfw.
  - Uważaj na oszustwa! Różne osoby mogą próbować wyciągnąć od Ciebie tokeny lub delegacje (prośby, klikanie w linki, próby przejęcia Twojego hasła do konta). W razie wątpliwości wejdź na Chat Polskiej społeczności i zapytaj o zaistniałą sytuację.
  - Chat Steemit Polska to otwarty chat całej polskiej społeczności. Kliknij w ten link aby go uruchomić. Chat nie jest zintegrowany ze Steem - zakładasz tam zwykłe konto, podobnie jak w wielu usługach sieciowych. Wygodnie jest jednak użyć takiego samego nicka jak na Steem.
  - Zachęcamy Cię do odwiedzenia FAQ na steemweb.pl, gdzie możesz dowiedzieć się mnóstwa rzeczy związanych ze Steemem. Jest to wybór najlepszych poradników stworzonych przez doświadczonych użytkowników platformy.
  - Nie wiesz jakich tagów użyć do wpisu? Zajrzyj na listę tagów lub wybierz coś z drzewa tagów.. Odpowiednie tagi zwiększą zasięg twoich postów i nagrody z nich!
  - Zapisz hasło w bezpiecznych miejscach! Jeśli je utracisz, to nigdy już nie odzyskasz konta!

Baw się dobrze!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i miłej zabawy na steem! :)