Szlachetna Paczka dla małej Zuzi

in #polish5 years ago

tłozrzutka.png

Wolność tworzy możliwości. Możliwość to okazja lub sytuacja, którą przy odpowiednim postępowaniu, można przekuć w sukces. Dziś chciałbym, abyście skorzystali z Waszych możliwości, pomagając młodej osobie, i ufundowali dla niej Szlachetną Paczkę.

W tym roku wolnościowcy z grupy Niskie Składki zbierają środki na rzecz chorującej na białaczkę młodej Zuzi. Życie jej rodziny to głównie szpitale i wizyty u specjalistów. Obecnie dziewczynka przebywa w domu, ale potrzebuje stałej opieki. Musi przebywać w sterylnych warunkach z uwagi na brak odporności organizmu.

Zuzia to cudowna dziewczynka, której uśmiech nie schodzi z twarzy, w tym roku spełniło się jej największe marzenie i ma w końcu braciszka, któremu poświęca każdą chwilę.

Trzy kluczowe potrzeby rodziny Zuzi, które mogą zostać zaspokojone dzięki zbiórce, to:

  • Telefon – Zuzanka bardzo dużo czasu spędza w szpitalu, często w izolatce, czasem nie ma siły by wstać z łóżka, bardzo prosiła o telefon, taki żeby mogła na nim pooglądać bajki.
  • Nawilżacz powietrza – niezbędny przy obecnym stanie powietrza, który ułatwi Zuzi oddychanie w domu.
  • Środki czystości – pochłaniają olbrzymią część dochodu rodziny, gdyż dziewczynka musi stale przebywać w sterylnych warunkach.

W ostatniej edycji Szlachetnej Paczki wolnościowcy z Niskich Składek zebrali 7 500 złotych. W tym roku liczą z Waszą pomocą na podobny wynik!

Link do zrzutki znajdziecie pod tym adresem.

Coin Marketplace

STEEM 0.19
TRX 0.12
JST 0.028
BTC 65435.53
ETH 3559.74
USDT 1.00
SBD 2.48