KONKURS KULINARNY (15) - DOMOWE ORZEŹWIAJĄCE NAPOJE NA LATO.

in polish •  last year 

Zapraszam do piętnastej edycji Konkursu Kulinarnego na #pl-kuchnia! (tag konkursowy #pl-kuchniakonkurs)

image.png
ikona autorstwa @lukmarcus, wybrana przez polską społeczność drogą głosowania na logo tagu #pl-kuchnia

Po krótkiej przerwie w trakcie której zbieraliśmy pomysły na tematy naszego Konkursu Kulinarnego zapraszam wszystkich do udziału w kolejnej edycji.
Oczywiście bardzo, bardzo dziękuję za udział w "burzy mózgów". Pomysłów zebrało się na prawdę sporo i są bardzo zróżnicowane a o to chodzi.

Zawsze staram się tak wybrać temat żeby zachęcić jak największą ilość osób do udziału w tej kulinarnej zabawie, efekty są różne, raz jest więcej wpisów konkursowych a raz mniej. Nie jest łatwo wybrać temat dla tak dużej i zróżnicowanej społeczności.
Mam nadzieję że teraz, gdy wielu z Was podało swoje pomysły na tematy konkursu więcej osób będzie w nim brało udział, zarówno mięsożerców jak i wegeterian bo często można się do tematu kulinarnie dopasować.

TEMAT KONKURSU KULINARNEGO (15): "DOMOWE ORZEŹWIAJĄCE NAPOJE NA LATO"

na podstawie pomysłu na temat Konkursu Kulinarnego @annaburska

W tej edycji czekam na Wasze domowe orzeźwiające napoje na lato. Nie zapomnijcie o konkursowej karteczce!

ZASADY KONKURSU:

  • Utwórz post na temat podany w tym wpisie.
  • Użyj tagu #pl-kuchniakonkurs (specjalny konkursowy tag ułatwi zebranie i przeglądanie zgłoszonych wpisów).
  • Zgłaszaj tylko samodzielnie napisane przepisy z własnymi zdjęciami lub legalnymi. Ilość postów konkursowych zgłoszonych przez tego samego autora jest dowolna.
  • Jeśli podajesz przepis kulinarny to na jednym ze zdjęć dodanych do posta konkursowego umieść karteczkę z nazwą użytkownika i dopiskiem "Konkurs Kulinarny" (ewentualnie datą i tematem konkursu). Najlepiej jak karteczka będzie napisana ręcznie.
  • Jeśli podajesz przepis to w poście powinna się znajdować kompletna lista potrzebnych składników, czytelny opis wykonania oraz co najmniej 3 zdjęcia (własne lub legalne).
    Weź udział w głosowaniu!

PRZEBIEG KONKURSU:

1 etap- Publikuję wpis z tematem konkursu na dany tydzień, przedstawiam ewentualnych sponsorów, dodaję podsumowanie tagu #pl-kuchnia, uwagi itp. Myślę że jeden post tygodniowo (w poniedziałek) w tym celu wystarczy.
Od momentu ogłoszenia tematu zaczyna się zgłaszanie wpisów do konkursu na tagu #pl-kuchniakonkurs przez tydzień (do północy w niedzielę).

2 etap - w kolejny poniedziałek udostępniam listę wpisów zgłoszonych do konkursu i zaczyna się etap głosowania trwający kolejny tydzień (do północy w niedzielę).

Link do posta konkursowego znajdziecie również w codziennych porannych postach @hellobot - dziękuję :)

Zapraszam chętnych do sponsorowania Konkursu Kulinarnego!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Świetny temat myślę że się zbiorę na ten konkurs ;D

·

Tez myślę że już czas na Ciebie :P
Zapraszam serdecznie :)

No i dobrze. Lato w pełni czas na napoje orzeźwiające. Dobry wybór.
Pozdrawiam.

No ja napewno wezmę udział - super temat :P

Właśnie opublikowałem mój wpis konkursowy :)

·

Super :)

Temat świetny! Mam nadzieję, że następnym razem już będę w stanie konkurować;)

Pozdrawiam!

·

Czekamy na Ciebie, kolejna edycja już niebawem :)
Pozdrawiam serdecznie!

@grecki-bazar-ewy zgłaszam swoją 'kandydaturę' na konkursowicza z moim postem https://busy.org/@mykitchenlab/3-orzezwiajace-napoje-ktore-nawodnia-twoj-organizm-15-konkurs-kulinarny . Tagi wpisane jak należy.

Mam tylko jeden problem - nakręciłam filmik specjalnie pod ten konkurs, ale mam problem z wrzuceniem go. DTube pokazuje error IPFS, a Dlive jakby załadowywuje filmik, mogę go nawet odtworzyć, ale kiedy klikam submit, pokazuje, że uploadowanie go się jeszcze nie skończyło. Natomiast paska z progresem ładowania brak... próbowałam kilka razy na obu platformach, i nic z tego. Obecnie próbujemy jeszcze raz, ale nie wiem jaki będzie efekt - podobno steemit rozwiązał ten problem, a użytkownicy pisali, że czekali na załadowanie filmiku kilkanaści godzin a nawet kilka dni, bez efektu i zdarzało się to wielokrotnie, natomiast jęśli problem jest rozwiązany to dlaczego się to zdarza?

(Filmik wąży mniej niż 1 GB)

Zastanawiam się Ewa, czy znasz odpowiedź na to pytanie, albo może ktoś z Was.

Z tej mordęgi myślę już o wrzuceniu go na yt i wklejeniu linka, ale bardzo zależało mi na skorzystaniu z platformy opartej na blockchain.

Tymczasem pozdrawiam i spokojnych snów!

·

Cześć :)
Ja się nie znam ale popytałam, chłopaki piszą żeby się wylogować, zalogować na nowo i dodać filmik na nowo. I tak aż do skutku.....

Powodzenia!

·
·

dzięki @grecki-bazar-ewy Ewa! zrobiloam tak i teraz jakos inaczej sie laduje, zobaczymy, moze wyjdzie.

w pracy zawsze jak cos jest nie tak to sie wylogowywujemy i nieraz pomaga mimo ze logicznie nie powinno, takie proste a nie przyszlo mi do glowy - dzieki jeszcze raz :)

·
·
·

Nie ma za co ;) Najważniejsze że się udało bo już obejrzałam :)

·
·
·
·

@grecki-bazar-ewy tak udało się, ale niestety nie na dtube, ale tematu nie odpuszczę i dalej będę próbować ;)

ps z innej beczki, jeśli moge zapytać: jak można 'prywatnie' porozmawiać z użytkownikami steemit? słyszłąam o steemit chat, ale nie miałam okazji tego jeszcze ogarnąć. czy to tylko w przeglądarce dziąła, czy jest też aplikacja? czy jest to tak proste, jak by się mogło wydawać - wystarczy wpisać czyjść login i rozpocząć konswersację, czy jest to bardziej skomplikowane?

·
·
·
·
·

Steemit chat działa w prosty sposób. Musisz się tam zalogować i czekamy :)
Będąc na swoim profilu na pasku u góry, po prawej stronie wejdź w ustawienia (3 poziome kreski), zjedź w dól i znajdziesz nasz chat ;)

No to czekam na Ciebie na chacie! :)
My piszemy zbiorowo na kanale #polish, oprócz tego można pisać w wiadomościach prywatnych z dowolną osobą.

·
·
·
·
·
·

@grecki-bazar-ewy aaa! więc to jednak takie proste. dziękI! wypróbuję na dniach :)