Steemitowe przemyślenia i noworoczne życzenia.

in #polish3 years ago (edited)

stee.jpgNa steemit zarejestrowałem się już jakiś czas temu, ale aktywnym użytkownikiem jestem dopiero od jakiś dwóch tygodni. Sam pomysł tej platformy wydaje się bardzo ciekawy, może kuleje delikatnie jej forma,ale liczę że w przyszłości się to zmieni.
Zastanawia mnie czasem głosowanie na polskie treści przez osoby, która nie znają naszego języka - chyba że mam to traktować jako zachętę do przetłumaczenia na język angielski, taką formę mógłbym jeszcze zaakceptować. Bo jeśli mamy głosować treści, nie rozumiejąc ich, czasami nawet ich nie czytając to chyba nie ma to za dużego sensu ?
Zresztą chyba lepiej mieć followersów i upvotujących którym spodobało się to co wrzucasz, a nie tylko takich liczących na wzajemność w sprawie follow i upvote (sam tak na początku robiłem).

Nie ukrywam że ten okres był dla mnie formą testów, w tym czasie zdążyłem wrzucić sporo "śmieci" i niewiele czegoś wartościowego. Już wiem że do międzynarodowej społeczności, raczej ciężko będzie mi trafić i chyba na razie porzucę próby wrzucania czegoś poza tagiem polish, no chyba że zrobię jakieś fajne zdjęcie i uznam, że warto się nim podzielić w tagu photography.


Zresztą wciąż nie wiem jak najlepiej rozwiązać kwestię dwujęzycznych treści:
1.Dwa osobne posty : jeden PL drugi ENG
2.Dwa osobne konta : jedno dla treści PL, a drugie dla treści ENG
3.Czy może jeden post łamany PL/ENGChyba najlepszy posiłek w szpitalu

Bardzo cieszy mnie fakt, że post o szpitalnym jedzeniu został tak ciepło przyjęty(mimo że to głownie zdjęcia). A nawet wywiązała się mala dyskusja i dowiedziałem się czegoś nowego (o tym jak wygadają szpitalne posiłki w UK). Dało mi to mniej więcej pogląd, co może się podobać naszej społeczności i jest to dla mnie taka mała wskazówka na przyszłość.Od nowego roku mam zamiar wrzucać treści bardziej ciekawe i dopracowane, i może uda mi się zmniejszyć ilość generowanych przeze mnie kiepskich materiałów.

Mam też szczerą nadzieje, że uda mi się też napisać coś w tagu TematTygodnia, który uważam za świetny pomysł na rozruszanie naszej polskiej społeczności.

Martwi mnie trochę brak komentarzy, gdy wrzucę coś co uważacie za bardzo słaby pomysł, fajnie by było gdyby ktoś to napisał w formie jakiejś konstruktywnej krytyki, albo krótko "gówno". No i jak coś się spodoba to oczywiście nie bójcie się napisać czegoś miłego.

W końcu zamierzam się też porządnie przedstawić naszej polskiej społeczności, więc tuż po nowym roku zrobię krótkie introduceyourself.

Jednym z moich postanowień jest spróbować napisać przynajmniej 10 wartościowych postów w styczniu. Mam nadzieje w ten sposób poprawić moją systematyczność, bo to coś co u mnie kuleje.


Życzę Wam wszystkim "Szczęśliwego Nowego Roku!!!"

Oraz tego by w przyszłym roku steemit zmieniał się w coraz lepszą i ciekawszą platformę, a polska społeczność był coraz liczniejsza i silniejsza!PS Coś czuje, że teraz moje posty zaleją się komentarzami "gówno", no chyba że nikt tego nie przeczyta...
Sort:  

Ten post pasuje do najnowszych Tematów Tygodnia. Może dołączysz poprzez zmianę taga? Tutaj więcej o nowym odcinku.

Dzięki za wskazówkę. Tak zrobię.

Twój post NIE jest "gównem" i czekam na kolejne... (ten o szpitalnym jedzeniu też nie był).
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) :) :)

Wielkie dzięki za miłe słowa ! I oczywiście wszystkiego najlepszego w tym nowym roku ! I więcej mięsnych przepisów :D

Ok, wpisuję na listę noworoczną - więcej przepisów z mięsem :D

Coin Marketplace

STEEM 0.86
TRX 0.12
JST 0.109
BTC 50063.42
ETH 3832.00
BNB 604.27
SBD 5.84