Oczyszczanie Wodorowe Hydroimpact Koszalin Martyna Kotecka GancMed SkinRex

in polish •  last year

Najnowszy model Hydroimpactt trafił do Koszalina. #OczyszczanieWodorowe innowacyjnie wprowadziła Pani Martyna Chicka w swoim gabinecie Instytut Pigmentologii i Kosmetologii Estetycznej

ul.Wąwozowa 11
Koszalin

https://www.facebook.com/PigmentologiaPMU/

Jesteśmy niezwykle dumni, że osoba o tak dużym doświadczeniu w pracy z cerą i skórą twarzy, wiedzy praktycznej i teoretycznej, doceniła możliwości technologii wodorowej. Jesteśmy przekonani, że aparatura trafiła w naprawdę odpowiednie ręce, które zadbają o zdrowie cery kobiet w Koszalinie i okolicach.
Kto zna skórę twarzy i cerę lepiej jak nie specjalistka, która od lat całymi godzinami pieczołowicie z nią obcuje? Pani Martyna jest wyjątkową artystką w makijażu, jak również ekspertką i trenerką w makijażu permanentnym.

Oczyszczanie Wodorowe Hydroimpact kosmetologia Koszalin Martyna Kotecka SkinRex GancMed.jpg

🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿💦🌿
Oczyszczanie wodorowe działa pęcherzykami wodoru jak ultraprecyzyjny peeling, pozwala usunąć najdrobniejsze zanieczyszczenia z wszelkich zagłębień skóry, oczyścić pory skóry i pozbyć się martwego naskórka. Dodatkową zaletą jest niwelowanie wolnych rodników w skórze na poziomie komórkowym, co przekłada się na przywrócenie skórze jej naturalnego zdrowia, poprawę nawodnienia, leczenie stanów zapalnych i przywrócenie jędrności i dobrego wyglądu. Współpraca oczyszczania wodorowego jako przygotowania skóry twarzy do makijażu permanetnego ??? - jesteśmy przekonani, że takie połączenie w rękach Pani Martyny, da nam wspaniałe rezultaty, które nas jeszcze zaskoczą.

Oczyszczanie Wodorowe Hydroimpact Koszalin Martyna Kotecka SkinRex GancMed.jpg

#Koszalin #Hydroimpact #kosmetologia #kobieta #zdrowie #cera #oczyszczanietwarzy #AntiAgeing #SlowBeauty #makijazpermanentny #MartynaKotecka #makeup #GancMed

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

[BOT] Witamy ganc na #polish, tagu używanym przez Polaków do publikacji polskich treści w ekosystemie Steem (np. Steemit czy Busy).
W ekosystemie Steem wspiera się oraz nagradza się nową i autorską twórczość.

  • Plagiaty oraz kopiowanie cudzej twórczości są niemile widziane przez społeczność i mogą doprowadzić do ukrywania wszystkich publikowanych postów danego użytkownika.
  • Wszelkie szczegóły związane bezpośrednio z twoim kontem i twoimi postami znajdują się na steemd.com.
  • Posty zawierające takie rzeczy jak nagość, pornografia, wulgaryzmy czy przemoc powinny zawierać dodatkowo tag #nsfw (Not Suitable/Safe For Work).
  • Wiele ciekawych i bardziej szczegółowych informacji można przeczytać w FAQ dla zupełnie początkujących użytkowników Steemit.
  • Posiadamy polski serwer discord: https://discord.gg/m9WPuTh
  • Istnieje polski kanał na oficjalnym czacie, który wymaga osobnej rejestracji.
  • Jeżeli chcesz ładnie formatować swoje posty, to spójrz na poradnik stworzony przez społeczność Markdown

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
http://www.pictame.com/user/konradgancarczyk/3256138835