⭐️⭐️⭐️G&P #Airsoft - #clonerifles SOPMOD 14,5" from 1994 - OBCZAJ TO, Poznaj Johna!🐸

in polish •  2 months ago  (edited)

Panie i Panowie pozwólcie że przedstawię - To jest Johnny. Johnny "składak". To taki nasz maluszek od G&P #gandpairsoft
Taki #clonerifles SOPMOD 14,5" z 1994.
Na zdjęciu poniżej w swoim naturalnym środowisku.🐸

IMG_8234.JPG
Źródło: FROGProject

John przeszedł w życiu wiele jednak wiernie nam towarzyszy i dzielnie znosi trudy współpracy w zespole FROGProject, m. in. dlatego doczekał się z czasem kilku ciekawych prezentów w ramach tortur jakie mu z premedytacją fundowalismy.

Niewielu serwisantów i firm chwali się swoimi "serwisowymi" replikami na których testuje wszelakie rozwiązania, traktują oni takie repliki wręcz przedmiotowo czy zbędnie, uznając je za temat który nie jest godny ujrzenia światła dziennego.
W FROGProject widzimy to odwrotnie - Uważamy że naszym replikom należy się szacunek, to one naszymi rękami wygrywają na strzelankach, to one są obiektem kultu, podziwu czy zazdrości, to one są przedłużeniem naszych rąk na wyjazdach i to dzięki nim wiemy co do czego pasuje lub nie. To one wiszą na naszych ścianach i to im kupujemy więcej zabawek niż naszym kobietom.

Anegdotka firmowa: Widzieliśmy kiedyś na YT fajny filmik jednej z renomowanych firm produkujących dodatki do replik. Na filmiku instruktażowym osoba testowała w replice pewną część a sama replika widoczna była w niewielkim stopniu - był to oldschollowy prawdopodobnie serwisowy M4 z upper recivierem od M16A2 - replika już niemal nie spotykana w takiej konfiguracji. Nie było o niej ani słowa mimo wielu komentarzy. A szkoda - z pewnością przeszła wiele.

Nasz Jan to prawdziwy dziadek ekscentryk.
Chcesz wiedzieć w co jest ubrany John? Czytaj dalej i dowiedz się o kilku ciekawych częściach :)

"Oblachowanie" zewnętrzne zapewnia kilka detali. Z przodu po głębszych ogledzinach zaobserwować można szyny od #knightarmament wraz z chwytem i okładzinami rownież tej firmy. Pasujące idealnie po instalacji bez żadnych dodatkowych prac. W części tylnej natomiast uwidocznione są lekkie modyfikacje jak #stippling gripu czy #magpulasap od #magpulindustries gdyż na stockowych częściach nie da się juz tego malucha komfortowo obsługiwać. Górę wieńczy celownik z czerwonym "okiem" - M86CCO wraz z niskim montażem, potocznie lepiej znany jako #aimpointcompm2 od naszych szwedzkich przyjaciół🇸🇪. O narządach wewnętrznych porozmawiamy jednak przy innej okazji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co jest takiego wyjątkowego w tych częściach, śledź nas na instagramie, facebooku oraz na blogu, będzie tam z czasem info o tych akcesoriach. Lub po prostu pytaj w komentarzach!

Pochwal się też swoją repliką i polub nas !!!👍🏻

#frogprojectpolska #polska #madeinpoland #airsofteurope #sport #airsoft #pewpewpew #Tarnow #serwis #customairsoft #m4 #ar15 #rifle #carbine #custom #airsoftlove #airsoftcommunity

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @frogproject! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 10 posts. Your next target is to reach 20 posts.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!