Jeden do jednego

in polish •  2 months ago  (edited)

Rysunek prasowany węglem. W skali jeden do jeden. Papier 100x70. Jestem najbardziej dumna z tego dużego rysunku w tym roku. Nie tylko istotne jest, ze widzę postęp z zeszłego, ale również zmianę w świadomości rysowania. Być może dlatego, ze w tym roku trafiłam na dobrych nauczycieli. I mam lepsze okulary.
Jest to kawał pracy wbrew pozorom niektórych. 5 godzin rysowania na dużym papierze, stojąc przy sztaludze. Jest to każda moja myśl włożona w pracę. Każda wątpliwość, każda słabość i zdeterminowanie.
Zdaję sobie doskonale sprawę, że to dopiero początek mojej drogi artystycznej, że moja świadomość światła, cienia, formy i koloru dopiero się kształtuje. Zdaje sobie sprawę, ile jeszcze potu i łez mnie czeka. Ale nie wyobrażam sobie życia nie ucząc się, nie próbując. Nie wyobrażam sobie rzeczywistości bez tworzenia.
Jeden do jednego. Płótno i ja. Ja ze sobą.
Pisanie tego zajęło mi kilka minut. Dobra praca zabiera godziny.

image

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Super! :) Ważne że cały czas idziesz do przodu i się rozwijasz!

Dzięki!

Witaj, jestem botem patrolującym #pl-artykuly.
Twój post nie spełnia podstawowej reguły #pl-artykuly dotyczącej długości wpisu.
Wyedytuj go dopisując więcej treści lub usuń tag - dziękujemy!

Więcej o regulaminie możesz przeczytać w podanym linku.

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRIAL" o łącznej mocy ~0.20$. Projekt wystartował 14.05.2019, lista osób z naszego triala oraz wszystkie podbite przez nas posty zostaną opublikowane we wtorkowym raporcie z działalności @sp-group w dniu 21.05.2019.

@michalx2008x